Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Klera (Alena)39 let

3 kg zbývá shodit
6 týdnů
168 porcí
Proč jste se do programu Prodietix přihlásila?
Přihlásila jsem se proto, že jsem nikdy žádné speciální diety nedržela a chtěla bych nějakou vyzkoušet. U programu Prodietix se mi líbí, že se dbá na pravidelnost, což mám ráda, přijde mi nenásilný a myslí na prevenci jojo efektu, se kterým léta bojuji.
Co od tohoto programu očekáváte?
Cítím na sobě, že tělo potřebuje výraznou změnu. Očekávám tedy změnu vlastního pohledu na stravu, a hlavně trvalé zhubnutí. Samozřejmě vím, že záleží vše na mě, jsem soudný člověk.
Jak vypadá Váš běžný den?
5:45 budíček, v 7:00 v práci snídaně, 9:30 svačina, 12:00 oběd, někdy malá svačina cca v 15 hod, v 16:00 odchod z práce, nákupy, úklid, vaření, věnování se synovi (9 let), pohybová aktivita (2–3x týdně), v 18–19 h večeře, večerka cca ve 22 hod.
Kolik času týdně strávíte pohybovou aktivitou?
Intenzivní pohyb je pro mě především běh, 1,5–2 hod/týdně, při špatném počasí cvičím doma (Jakub Vosáhlo na Youtube, popř. s jiným cvičitelem).
Jaké je Vaše zaměstnání?
Pracuji v kanceláři jako administrátor e-shopu, asistentka marketingu, copywrighter... Celý den sedím u PC.
Co si představujete pod pojmem zdravý životní styl?
Vyvážená strava, zdravý pohyb, duševní pohoda – člověk se musí cítit v rovnováze.

Podstupuji dietní program PRODIETIX M2 Více informací

PŘED 1. FÁZE 2. FÁZE 3. FÁZE
HMOTNOST 85 kg 80 kg 78 kg 0 kg
OBVOD HRUDNÍKU 110 cm 107 cm 105 cm 0 cm
OBVOD PASU 106 cm 101 cm 98 cm 0 cm
OBVOD BOKŮ 112 cm 110 cm 108 cm 0 cm
OBVOD STEHEN 68 cm 65 cm 64 cm 0 cm

Jak se mi daří

1. fáze

Hmotnostní úbytek je v první fázi rychlý a jde to okamžitě vidět, což je samozřejmě velmi motivační. Dietní program dodržuji opravdu důsledně – pravidelné stravování, pitný režim a zelenina k tomu. Hlad necítím. Co ale cítím a těžce nesu, je nedostatek energie. Cítím se slabá a neschopná věnovat se sportu, jsem ráda, že vyjdu schody, ráno jsem malátná. Myslela jsem, že celý proces podpořím běháním, ale nejde to, jsem okamžitě vyčerpaná. Nedokážu si představit, že bych u této diety pracovala fyzicky, jsem ráda, že sedím v kanceláři. Další věc je ta, že mi většina jídel/nápojů moc nechutná. Hodně jsem se těšila na druhou fázi, kdy si budu moct dát konečně aspoň maso. Ale dělám to proto, abych zhubla a celkově se detoxikovala, což se děje, takže s výsledkem po dvou týdnech jsem spokojená.

2. fáze

Nechala jsem si vyměnit pár jídel, takže jsem moc spokojená. Druhá fáze byla zajímavější tím, že už se mohlo maso a vejce. Musím říct, že se mi dost vyostřila chuť, cokoli jsem si dala nového, vše mi natolik chutnalo, že jsem se naučila jíst i krevety, které mi dřív nesměly na oči...

Mile mě překvapil i váhový úbytek, bála jsem se, že se zastaví, ale ještě něco šlo dolů. I u centimetrů je něco znát, všímá si už i okolí, a hlavně budu muset brzy změnit šatník, jelikož mi začíná být oblečení velké... Cvičení je o malinko lepší než v první fázi, ale teď už skoro týden beru antibiotika a ještě týden mít budu, tak cvičení moc nedám, ale chodím alespoň s malým na procházky.

Opravdu jsem z diety nadšená, netušila jsem, že by skutečně mohla fungovat... Spíš se teď začínám bát toho, jak to bude, až skončí:)

3. fáze

Poslední fázi programu, jak jsem se na ni těšila, tak jsem si ji plně užívala. Už šlo kombinovat daleko lépe, vyzkoušela jsem i pár receptů přímo ze stránek prodietix.cz, třeba sladkou rýži s tvarohem a jahodami – a byla luxusní! Hlavně je teď sezóna, takže byl rychlý oběd nebo svačina na světě :) Jinak mi hodně, vlastně skoro celou dietu pomáhal vymýšlet i vařit jídla manžel, který je kuchař, moc ho to bavilo a opravdu mu za to děkuji!

Celou fázi jsem poctivě cvičila 30denní výzvu, ani pauzy jsem si nedávala. Ještě mi chybí odcvičit asi 12 dnů, ale moc mě to baví! Konečně se cítím lépe a hlavně je dost znát, že šlo dolů 14 kilo! Věřím, že to pro mě je skvělý začátek, a budu se snažit pokračovat a dát dolů ještě aspoň 20 kilo. To by byla paráda! Opravdu moc děkuji za možnost vyzkoušet tuto dietu! Teď nezbývá nic jiného, než si držet palce, aby to vydrželo, a hlavně aby se kila nevrátila! Určitě v budoucnu bych Prodietix znovu využila, pokud by to bylo potřeba!

Na následné hodnocení a mé fotografie před a po se můžete těšit v závěrečném článku.