Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Klera (Alena)39 let

3 kg zbývá shodit
6 týdnů
168 porcí
Proč jste se do programu Prodietix přihlásila?
Přihlásila jsem se proto, že jsem nikdy žádné speciální diety nedržela a chtěla bych nějakou vyzkoušet. U programu Prodietix se mi líbí, že se dbá na pravidelnost, což mám ráda, přijde mi nenásilný a myslí na prevenci jojo efektu, se kterým léta bojuji.
Co od tohoto programu očekáváte?
Cítím na sobě, že tělo potřebuje výraznou změnu. Očekávám tedy změnu vlastního pohledu na stravu, a hlavně trvalé zhubnutí. Samozřejmě vím, že záleží vše na mě, jsem soudný člověk.
Jak vypadá Váš běžný den?
5:45 budíček, v 7:00 v práci snídaně, 9:30 svačina, 12:00 oběd, někdy malá svačina cca v 15 hod, v 16:00 odchod z práce, nákupy, úklid, vaření, věnování se synovi (9 let), pohybová aktivita (2–3x týdně), v 18–19 h večeře, večerka cca ve 22 hod.
Kolik času týdně strávíte pohybovou aktivitou?
Intenzivní pohyb je pro mě především běh, 1,5–2 hod/týdně, při špatném počasí cvičím doma (Jakub Vosáhlo na Youtube, popř. s jiným cvičitelem).
Jaké je Vaše zaměstnání?
Pracuji v kanceláři jako administrátor e-shopu, asistentka marketingu, copywrighter... Celý den sedím u PC.
Co si představujete pod pojmem zdravý životní styl?
Vyvážená strava, zdravý pohyb, duševní pohoda – člověk se musí cítit v rovnováze.

Podstupuji dietní program PRODIETIX M2 Více informací

PŘED 1. FÁZE 2. FÁZE 3. FÁZE
HMOTNOST 85 kg 80 kg 78 kg 77 kg
OBVOD HRUDNÍKU 110 cm 107 cm 105 cm 105 cm
OBVOD PASU 106 cm 101 cm 98 cm 96 cm
OBVOD BOKŮ 112 cm 110 cm 108 cm 107 cm
OBVOD STEHEN 68 cm 65 cm 64 cm 63 cm

Jak se mi daří

1. fáze

Hmotnostní úbytek je v první fázi rychlý a jde to okamžitě vidět, což je samozřejmě velmi motivační. Dietní program dodržuji opravdu důsledně – pravidelné stravování, pitný režim a zelenina k tomu. Hlad necítím. Co ale cítím a těžce nesu, je nedostatek energie. Cítím se slabá a neschopná věnovat se sportu, jsem ráda, že vyjdu schody, ráno jsem malátná. Myslela jsem, že celý proces podpořím běháním, ale nejde to, jsem okamžitě vyčerpaná. Nedokážu si představit, že bych u této diety pracovala fyzicky, jsem ráda, že sedím v kanceláři. Další věc je ta, že mi většina jídel/nápojů moc nechutná. Hodně jsem se těšila na druhou fázi, kdy si budu moct dát konečně aspoň maso. Ale dělám to proto, abych zhubla a celkově se detoxikovala, což se děje, takže s výsledkem po dvou týdnech jsem spokojená.

2. fáze

Ve 2. fázi je úbytek váhy menší, ale pořád to jde dolů, takže mám radost. Celkově se ale pořád cítím slabá, dokonce se u mě dostavila nespavost, večer nemůžu usnout a ráno se budím před budíkem, to se mi nikdy nestává, tak nevím. Po celou dobu diety mě provází nepříjemná pachuť v puse. Jím stále pravidelně, ale cítím, že na jídlo přestávám mít chuť a kdybych nemusela, tak si ho nevezmu. Jsem ráda jedině za maso, to je moje světlo celého dne. Pozn. redakce: Testerku kontaktoval výživový poradce Prodietix, aby s ní problém s únavou řešil, a společně upravili jídelníček.

3. fáze

Tato dieta mě mile překvapila. I přesto, že mě razantní snížení cukru krapet dostalo a cítila jsem se v prvních dvou fázích slabě, jsem spokojená. Mám 8 kilo dole, a to je slušný výsledek, moje očekávání to naplnilo dokonale. Zase se mi vrátil obličej a pas, oblečení mi bylo volné už po první fázi. Nejvíc mě na dietě překvapilo, že jsem necítila hlad. Myslím, že je opravdu důležité doplňovat Prodietix jídla zeleninou a nevynechávat ji. Za největší úspěch považuji to celkové nakopnutí. Člověk zjistí, že ne všechny potraviny potřebuje nutně k životu a že zeleniny není nikdy dost. Do diety bych šla určitě znovu, jsem opravdu spokojená, cítím se moc dobře. Po dietě jsem dostala vzorový jídelníček, za který výživovým poradcům Prodietix moc děkuji.

Na následné hodnocení a mé fotografie před a po se můžete těšit v závěrečném článku.