Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Inutec (Madlen)38 let

2 kg zbývá shodit
6 týdnů
168 porcí
Proč jste se do programu Prodietix přihlásila?
Ráda bych získala zpět „svoji“ postavu, oblékla oblíbené džíny, cítila se lépe a mohla se opět těšit na plavky.
Co od tohoto programu očekáváte?
Především že zhubnu 5 až 10 kilo, zbavím se pneumatik v pase a vylepším si sebevědomí.
Jak vypadá Váš běžný den?
Velmi brzy ráno vstávám, pracuji od šesti hodin, snídám v práci u počítače, mám převážně sedavé zaměstnání. Odpoledne věnuji dětem, snažím se hodně v té době chodit. Do práce se dopravuji autem, večer moje aktivita upadá a cítím se unavená.
Kolik času týdně strávíte pohybovou aktivitou?
Přes týden minimálně, o víkendu chodíme na dlouhé procházky na 2 až 3 hodiny.
Jaké je Vaše zaměstnání?
Převážně sedavé.
Co si představujete pod pojmem zdravý životní styl?
Zdravě jíst, hýbat se, mít dobrou náladu, pravidelně jíst, kvalitně a pravidelně spát

Podstupuji dietní program PRODIETIX M2 Více informací

PŘED 1. FÁZE 2. FÁZE 3. FÁZE
HMOTNOST 75 kg 71,5 kg 67 kg 0 kg
OBVOD HRUDNÍKU 115 cm 110 cm 105 cm 0 cm
OBVOD PASU 90 cm 87 cm 84 cm 0 cm
OBVOD BOKŮ 125 cm 122 cm 118 cm 0 cm
OBVOD STEHEN 65 cm 63 cm 61 cm 0 cm

Jak se mi daří

1. fáze

Musím se přiznat, že první týden nebyl jednoduchý. Nejhorší byla moje chuť na čokoládu, sušenky, zákusky. Hlad rozhodně nepociťuji, jídla mi chutnají. Příprava je snadná, moc mě baví a dietu probíráme s kolegyněmi, které mě podporují a jídla ode mně ochutnávají a chystají se do diety také pustit. Jen mě občas popadne chuť na ty moje sladké hříchy. Výsledky jsou ale viditelné a to mi dodává elán jít dál. Dokonce jsou mi volné kalhoty. Cítím se lehčí. Také hodně chodím, snažím se denně o 10 tisíc kroků. Když už držím dietu přece u ní nebudu jen sedět a pomáhá mi to zahnat i moje chutě!

2. fáze

Moje váha jde stále dolů. I když jsem si myslela, že v této fázi už tomu tak nebude, zhubla jsem více než ve fázi první! Moje tělo asi reaguje pomaleji.

3. fáze

Poslední fázi programu, jak jsem se na ni těšila, tak jsem si ji plně užívala. Už šlo kombinovat daleko lépe, vyzkoušela jsem i pár receptů přímo ze stránek prodietix.cz, třeba sladkou rýži s tvarohem a jahodami – a byla luxusní! Hlavně je teď sezóna, takže byl rychlý oběd nebo svačina na světě :) Jinak mi hodně, vlastně skoro celou dietu pomáhal vymýšlet i vařit jídla manžel, který je kuchař, moc ho to bavilo a opravdu mu za to děkuji!

Celou fázi jsem poctivě cvičila 30denní výzvu, ani pauzy jsem si nedávala. Ještě mi chybí odcvičit asi 12 dnů, ale moc mě to baví! Konečně se cítím lépe a hlavně je dost znát, že šlo dolů 14 kilo! Věřím, že to pro mě je skvělý začátek, a budu se snažit pokračovat a dát dolů ještě aspoň 20 kilo. To by byla paráda! Opravdu moc děkuji za možnost vyzkoušet tuto dietu! Teď nezbývá nic jiného, než si držet palce, aby to vydrželo, a hlavně aby se kila nevrátila! Určitě v budoucnu bych Prodietix znovu využila, pokud by to bylo potřeba!

Na následné hodnocení a mé fotografie před a po se můžete těšit v závěrečném článku.