Komentáře k článku

Vasti1 11.08.2020

bohužel nemám pevnou vůli

nea 08.08.2020

nic se nesmí přehánět, teda v mém věku určitě

aster 07.08.2020

A to se chlapům fakt líbí? Něco podobného jsem měla na břichu, když jsem dělala gymnastiku (cca do 18), ale v té době mě ještě chlapi nezajímali (a jejich názor na moje břicho už vůbec ne *4*

Jura aster 07.08.2020

Myslím že ani vrcholová gymnastka nevypadá takhle, je štíhlá a pevná ale ne takhle vysekaná, to už je prostě moc. Za sebe NE, ale na druhou stranu netvrdím že žena nemá sportovat a určitě je to lepší než obézní bečka (pak se v chlapech vyznejte).

aster Jura 08.08.2020

To máte pravdu - až tak hrozné to nebylo - jen lehce vyrýsované svaly (a nejen na břichu), na kterých snad nebyl žádný tuk, ale nebylo to cílené - prostě vyšloun. Když jsem s gymnastikou ve 23 přestala (těhotenství), tak se ten "pekáč" celkem rychle zaoblil, ale svaly zůstaly - což není zas tak na škodu :-)

xxkouckaxx 07.08.2020

neznám jediného chlapa kterému by se na ženě líbil pekáč buchet na břichu

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat