I suchý únor si můžete užít

Suchý únor znamená vydržet celý měsíc nepít ani kapku alkoholu. Ale i bez alkoholu si můžete drinky a koktejly opravdu vychutnat. Máme pro vás ty nejlepší recepty!

Existuje hodně dobrých důvodů, proč nepít alkohol. A „suchý únor“ je jeden z nich. Asi že po přehnané konzumaci dobrého jídla a pití o vánočních svátcích je potřeba přehodit na zdravý životní styl. Alespoň na jeden měsíc. Ten nejkratší v roce.

Ať vás k abstinenci vede jakýkoli důvod, rozhodně se nemusíte trestat. Drinky a koktejly bez alkoholu jsou v současnosti stejně velmi oblíbené.

Seedlip

Tenhle koktejl je perfektní variantou na svařené víno po dlouhé zimní procházce. Seedlip je dokonce průkopník nealkoholických lihovin. Bylinkový destilát, bez cukru a sladidel.

Do horkuvzdorné sklenice dejte 50 ml seedlip spice 94, 15 ml čerstvé citronové šťávy, 15 ml medu a horkou vodu. Rozmixujte a podávejte ozdobené celou skořicí.

Undone

Červený vermut na ledu je klasikou mezi aperitivy. Hořkosladký, osvěžující nápoj nás příjemně naladí na přicházející pokrm. A umí to i jeho nealkoholická varianta „Undone“.

Naplňte sklenici větším množstvím ledu, přelijte vermutem bez alkoholu a ozdobte plátkem pomeranče. Můžete přidat i trochu sodovky.

Gimber

Zázvorový nápoj Gimber je perfektní koktejl pro všechny, kteří to mají rádo ostré a zdravé. Stoprocentně přírodní koncentrát zázvoru bez konzervačních látek a zvýrazňovačů chutí obsahuje protizánětlivý a antibakteriální zázvorový olej a dělají tak z tohoto nealkoholického koktejlu doslova zázrak pro naši imunitu.

Do sklenice nasypejte led, k tomu přidejte „panáka“ Gimberu a podle toho, jak silný si koktejl přejete, přidejte sodovku. Ozdobit můžete tymiánem, rozmarýnem nebo mátou.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

57 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:12
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
246 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat