Komentáře k článku

Avatar
Avatar
Radkaredlova 11.02.2026

Já jsem holky stále žila v tom, že mám dost času, a že jednou budu mít děti s chlapem, u kterého budu cítit že to je právě ten pravý do života. Jenže teď s přibývajícím věkem vidím okolo na kamarádkách, jak mají problém s početím a to já jsem ještě z nich nejstarší. Proto jsem se rozhodla pro mražení vajíček, abych si to mohla do budoucna, až si toho pana pravého najdu pojistit. Byla jsem z toho trochu nervózní, rozhodně to nebylo jednoduché rozhodnutí, ale nakonec jsem se odhodlala a šla do Reprogenesis, kde je fajn že tam všechno po lopatě vysvětlí, takže jsem hned byla míň nervózní, a nakonec musím říct, že to proběhlo vše v pohodě.

Avatar
Pavel 30.03.2024

Základ je kvalitní sperma že, vše ostatní není důležité. V mých 29 dcera a v 52 kluk jako buk, škoda, že jsem vůl a neznám ho ... 😔

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat