Diskuse na téma Domácí cvičení

Ahoj cvičíte někdo doma?Chtěla bych začít,ale nevím co si přesně koupit.Ráda bych cvičila na nějakém stroji.

Leňule13 21.03.2024

Ahoj holky, neumím v tom chodit. Chtěla bych se dostat zpět na svou váhu před porodem. Doma se k tomu nedokopu a hlavně se mi nechce když mám doma malýho. Lenost.. Raději půjdu do posilky, kde bude x lidí, ale bude to pro mě motivace. Myslíte, že si mám napoprvé zaplatit trenéra, nebo to zvládnu, případně mi někdo z lidí pomůže. Nevím jak to tam chodí, mám trošku strach :)

KlarkaM1994 Leňule13 26.03.2024

Odkud jsi? Pokud někde v okolí Brna, tak já chodím do Zone4you jak na skupinové lekce, tak i do posilky, tak by ses klidně mohla přidat. Strach mít nemusíš, najmes si prvních pár dní trenera, ten ti ukáže co a jak

Leňule13 Leňule13 27.03.2024

Já jsem bohužel dál od Brna, ale děkuji Vám za radu, toho trenéra si vezmu určitě, přemýšlela jsem nad tím, jinak to asi nepůjde :)

Klára Skoumalová Leňule13 28.04.2024

Ahoj všem, začala jsem sem chodit hlavně kvůli tomu, že nabízí hlídaní pro děti. JInak bych se do žádné posilky nedostala. Mají to tam příjemně zařízený, není to přecepaný lidma, čistý, cítím se tam dobře. Hlídání domlouvám den předem.

Marie 30.03.2023

Něco jsem si o tom přečetla a na konec jsem si vybrala tady tento https://www.fitham.cz/trinfit-monta-c450i.Jsem moc spokojená.

Karolína 28.03.2023

Pomáhal ti někdo z koupí toho stroje a nebo sis o tom něco přečetla a sama sis vybrala?

Marie 26.03.2023

Mám doma eliptický trenažér.Cvičím na něm s dcerou a jsme obě velice spokojené.Hezky se nám formuje postava na léto do plavek k bazénu.

Karolína 21.03.2023

Můžete mi někdo poradit jaký si koupit stroj na domácí cvičení?Už odmítám chodit do fitka a začínám cvičit doma.

Mnada 26.11.2022

Já si po cvičení masíruju svaly tímhle masážním setem https://shop.energyflex.sk/produkt/masazny-set-energyflex/ a je to super, moc to pomáhá po tréninku a je to příjemný uvolnění, který zároveň zpevňuje tělo.

Dianadia Mnada 27.11.2022

To vypadá dobře, to by byl taky suprovej dárek, děkuju za tip :-)

Mnada Mnada 28.11.2022

Určitě i jako dárek to bude super, mně to moc vyhovuje, přítel si to ode mě často půjčuje tak bych mu možná mohla taky jeden k vánocům koupit :D

Karolína 24.07.2022

Mám doma běžecký pás a musím se pochválit, že co ho mám doma, tak jsem na něm každý den :) https://www.fitham.cz/trinfit-gara-t400i

Katka 02.05.2021

Já věci na cvičení nakupuji na fitham.

Tanita 29.04.2021

A kde jsi ho koupila?

Katka 23.04.2021

Ahoj mám doma obyčejný rotoped a myslím,že to na začátek bohatě stačí.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

5 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:54
6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
14 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat