Diskuse na téma Klimatizace

03. 08. 2021 | Hypotéka

Jakou klimatizaci by jste mi doporučili ? Nebo je lepší pořídit ohlazovač vzduchu ?

Hanka 26.08.2022

Nejsou ty ventilátory moc hlučné?

Nikola Hanka 11.09.2022

Tak konkrétně orava má extrémně tichý ventilátor ;) mají to u něj i napsané a opravdu je to tak.

Hanka Hanka 03.10.2022

Po dlouhé době musím dát někomu za pravdu, když jsem takhle nakupovala na doporučení a opravdu není vůbec slyšet https://www.orava.eu/cz/cs/stojanovy-ventilator-sf-300

Lilka Hanka 05.11.2022

Tak jsem se dívala na oravu, ale já potřebuju ohřívač. Máte tip na kvalitní? Potřebuju, aby mi vytopil malou ložničku :)

Verča Hanka 05.11.2022

Tak ona ta Orava je prostě dokonalá značka :) Já mám od ní doma hodně věcí a musím říct, že jsem s nima spokojená moc. Všechno jsou to naprosto kvalitní věci, držáky...

Mirka 24.07.2022

Tady na tom eshopu mají super věci. Máme chytrou domácnost a dost si tady na ty chytré věcičky potrpíme a s kvalitou jsou na tom super.

Linda 14.07.2022

Vzhledem k tomu, kolik sežere energie klimatizace a ventilátor, tak volba byla jasná a koupila jsem si ventilátor od blueroad.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

63 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 26.4.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat