Diskuse na téma Jídelní židle

05. 11. 2021 | Hypotéka

Nevíte, kde mají pěkný výběr čalouněných křesel do jídelny ? Za každý tip budu ráda :)

Monča 23.01.2024

ahoj, tak jste mě nahlodaly a na ezidle jsem mrkla, má někdo ten typ SNAP Bari ? to jsou barové stoličky, vypadají moc pěkně, líbí se mi,že si čalounění vyberu atd, ale aby byly aji stabilní

Kajolla Monča 15.02.2024

já je mám a jsou krásné a stabilní, nemusíte se bát:) to provedení je opravdu kvalitní, měla jsem z nich velkou radost

anastaziaa Monča včera 14:00

tak jsem je od tama vzala a mám obrovskou radost. dodání rychlé se všim mi vyšli vstříc, navolila jsem si barvu vše podle sebe

marybla 21.12.2023

Miška4:ahoj, tam jsem byla teda taky spokojená, kupovala jsem u nich jídelní set židlí a kvalitní provedení, rychlá doprava...jak nerada nakupuju online, tak tady spokojenost se servisem

Damkovka 15.12.2023

ahoj zaháčkuju se, vybírám barová křesílka do jídelního koutku

miška4 Damkovka 19.12.2023

ahoj já jsem kupovala tyhle a spokojenost https://www.ezidle.cz/barova-zidle-bari-77/4229/p

Markéta 15.11.2021

Tak to se s dovolením připojím, protože děláme novou kuchyň a část kde bude jídelní stůl s židlemi ještě nemám a stále hledám co by mi padlo do oka.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat