Diskuse na téma Darování vajíček - máte někdo zkušenost?

Zdravím všechny, nějakou dobu přemýšlím o tom, že bych darovala vajíčka. Důvod je jasný - prostě někomu pomoct, nic víc.

Já jsem na jejich klinice taky darovala - dostala jsem na kliniku ve Zlíně tip od kamarádky a zase se tam chystám. Vše je anonymní, bezbolestné a rychlé.

Já jsem na jejich klinice taky darovala - dostala jsem na kliniku ve Zlíně tip od kamarádky a zase se tam chystám. Vše je anonymní, bezbolestné a rychlé.

Dubova 17.04.2024

Zdravím, já jsem se dívala na jejich stránky a taky se k nim objednám na konzultaci. Sama jsem o tom nikdy nepřemýšlela, ale teď si říkám proč někomu nepomoct.

Romana Van. 15.04.2024

Holky, já jsem vajíčka už 2x darovala na této klinice ve Zlíně www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek Vše je vždy rychlé, bezbolestné a navíc mi kompenzují veškeré peníze, o které jsem v souvislosti s darováním přišla.

Ella789 12.04.2024

Taky o tom někdy přemýšlím! Dokud sama rodinu nemám a ani ji zatím neplánuju, říkám si proč ne! Ale nevím, jestli je všechno anonymní, nevíte? Kdyby nebylo, nejspíš bych do toho nešla.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

5 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:54
6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
14 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat