Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Soukromé VŠ

Hana0022 13. 05. 2015

Chtěla bych při práci začít studovat nějakou vysokou školu. Kam chodíte vy a jakou byste mi doporučili?

Bettyb

29.09.2016

Jestli jste našli uplatnění, anebo třeba studovat Management je už dávo passé. Nemám vůbec představu, do čeho jít, resp. představu bych tedy asi měla, ale jestli to nebudou vyhozené peníze.

Bettyb

29.09.2016

No mě se jedná konkrétně o ten Bankovní institut vysoká škola.

Neregistrovaná/ý - Ivana

28.09.2016

Pokud ty peníze máte, určitě je do studia investujte. Já mám spolužačku ze základní školy, která vystudovala Mendlovku v Brně, a pak šla ještě na soukromou, kvůli doplnění vzdělání.

Bettyb

25.09.2016

Studoval někdo v Praze obor Management na BIVŠ?

Neregistrovaná/ý - buble

30.05.2015

Neregistrovaná/ý - sněhulák | 25.05.2015
soukromé jsou nejsnazší a jdou udělat i s promocí za dva roky i dálkově. Jen diplom ze soukromé, seriozní firma nepovažuje za vysokoškolský. Ve státní správě je ale jedno, tam by stačil i diplom z krajského kola Umělecké tvořivosti, pokud by na něm bylo napsáno VYSOKÁ ŠKOLA.

to teda nevím, jak jsi přišel/přišla na to, že ve státní správě je to jedno? Pracuji ve státní správě a jedno to opravdu není. Naopak. Mám vystudovanou ČZU PEF obor Veřejná správa a regionální rozvoj a nadále pokračuji ve studiu. Naopak státní správa začíná hodně přitvrzovat ve vzdělávání. Tak si nejdřív zjisti fakta a pak něco zveřejňuj.....

Neregistrovaná/ý - Hana0022

30.05.2015

Pavli, to asi studuješ přerfekci v managementu, že? a jak často je výuka?

Neregistrovaná/ý - Pavla

28.05.2015

já chodím na UAM v Brně- University of applied management, studuji ji dálkově při práci, a je mi to k užitku. Dělám managerskou práci a takhle škola je v managementu výborná

Neregistrovaná/ý - sněhulák

25.05.2015

Neregistrovaná/ý - Hana0022 | 25.05.2015
Docela jsem si říkala, že i soukromou, že ji studuje mín lidí.ale nevím. říkala jsem si třeba ekonomku, ale ta mi nepřijde moc zajímavá.A zajímalo by mě, jestli je studium při práci náročné...?

soukromé jsou nejsnazší a jdou udělat i s promocí za dva roky i dálkově. Jen diplom ze soukromé, seriozní firma nepovažuje za vysokoškolský. Ve státní správě je ale jedno, tam by stačil i diplom z krajského kola Umělecké tvořivosti, pokud by na něm bylo napsáno VYSOKÁ ŠKOLA.

Neregistrovaná/ý - Hana0022

25.05.2015

Neregistrovaná/ý - Libuška | 22.05.2015
a jaký obor? a soukromou nebo státní?

Docela jsem si říkala, že i soukromou, že ji studuje mín lidí.ale nevím. říkala jsem si třeba ekonomku, ale ta mi nepřijde moc zajímavá.A zajímalo by mě, jestli je studium při práci náročné...?

Neregistrovaná/ý - Libuška

22.05.2015

a jaký obor? a soukromou nebo státní?

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Koláčky z bramborové kaše

Koláčky z bramborové kaše

10 hlasů
1h a 10min 988 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí stehna pečená s cibulí

14 hlasů
1h a 15min 418kJ 155 Kč

Recept na voňavé kuřecí stehna s cibulí a paprikou.

Špagety s žampióny

28 hlasů
45min 661kJ 95 Kč

Jednoduchý recept na špagety s houbami.

Poradny

Splácím hypotéku, odešel ode mě partner, dostanu dávky?

Dobrý den,jste-li vlastníkem či nájemcem bytu (domu) a 30% Vašich příjmů nestačí k pokrytí náklad... Více

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více