Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Problémy s erekcí

Sandriskaa 31. 10. 2015

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Manžel má problémy s erekcí. Koupila jsem mu přípravek Erectan a teď nevím, jak mu ho mám dát, abych ho nenaštvala nebo neurazila. Moc to neřeší, ale mě se to dotýká velmi. Děkuji za každou reakci.

Zdravím děvčata, u nás doma to byl taky trochu problém a protože to manžel nechtěl řešit, musela jsem já. no prostě klasika. přečetla jsem si na webu, že je to hodně o psychice a tak navštívila poradnu https://hanapucherova.cz. pani doktorka byla moc mila a hlavne! dela konzultace online a to manzelovi nevadilo a zavolal ji. nebylo to sice hned ok, ale po pár měsích se to začalo spravovat. Díky!

Neregistrovaná/ý - Lada | 25.04.2020
Co misto prasku, vyzkouset nejake zpestreni do loznice, eroticke hracky a tak, nam to hode pomohlo, kdyz nam vztah upadal do stereotypu.

já jsem zkusila na tajňačku dát parnerovi tohle https://e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony tak to zkuste taky, když to nebude vědět, tak mu to ani nebude vadit, ani se neurazí a uvidíte, jestli to bdue u vás taky lepší

Neregistrovaná/ý - Lada

25.04.2020

Co misto prasku, vyzkouset nejake zpestreni do loznice, eroticke hracky a tak, nam to hode pomohlo, kdyz nam vztah upadal do stereotypu.

Neregistrovaná/ý - Bára

08.04.2020

Neregistrovaná/ý - Janka | 03.12.2019
Mě by spíše zajímalo, zda se koupě těchto přípravků musí konzultovat s lékařem nebo zda jsou volně prodejné?

Tady tu o kterých se tu píše jsou volné prodejné co jsem se dívala.

Neregistrovaná/ý - Janka

03.12.2019

Mě by spíše zajímalo, zda se koupě těchto přípravků musí konzultovat s lékařem nebo zda jsou volně prodejné?

Neregistrovaná/ý - Sandra

17.10.2019

Jaké jsou ještě možné přípravky volně k dostání a které účinkují ?

Neregistrovaná/ý - Adam

19.01.2019

Neregistrovaná/ý - Karolina | 18.01.2019
Ano gel, podívejte se https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gel-joydrops-erection-50ml za těch pár korun to opravdu stojí, užijete si parádní sex.

Já jsem si ho kupoval před vánoci a od té doby máme s přítelkyní opravdu super dlouhé večery.

Neregistrovaná/ý - Karolina

18.01.2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 17.01.2019
Gel na lepší erekci? takže žádné prášky? kde jste ho koupila?

Ano gel, podívejte se https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gel-joydrops-erection-50ml za těch pár korun to opravdu stojí, užijete si parádní sex.

Neregistrovaná/ý - Jana

17.01.2019

Neregistrovaná/ý - Karolina | 16.01.2019
Manžel měl časté problémy s erekcí, ale nakonec se nám osvědčilo koupit gel na lepší erekci a zase jsme oba spokojení.

Gel na lepší erekci? takže žádné prášky? kde jste ho koupila?

Neregistrovaná/ý - Karolina

16.01.2019

Manžel měl časté problémy s erekcí, ale nakonec se nám osvědčilo koupit gel na lepší erekci a zase jsme oba spokojení.

Neregistrovaná/ý - Jarka

05.01.2019

podivej se na supererekce.com a najdeš tam hodně kvalitních přípravku na podporu mužské erekce

Laugher

28.01.2017

Na internetu je spousta přípravků

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Žampionová polévka

Žampionová polévka

20 hlasů
40min 398 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřová žebírka v marinádě z whisky

22 hlasů
1h a 50min 1359kJ 90 Kč

Protože vepřové maso je tučné a úprava nad ohněm mu sv...

Polévka z bílého zelí

14 hlasů
1h a 5min 593kJ 95 Kč

Recept na polévku z čerstvého zelí s klobásou, která s...

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více