Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Trápí mě - manžel, manželka, moje vlastní maličkost

Trápí mě. Máte pocit, že z dětí, manžela, rodičů, tchýně či souseda zešedivíte? Podělte se o své starosti.

Celkem 11 diskusních témat seřadit dle:
1 příspěvek sleva na nájem........ To určitě nemáte
Laugher 28. 1. 2017
13 příspěvků Problémy s matkou To bych se asi zbláznila, kdybych nevycházela s mámou
Laugher 28. 1. 2017
87 příspěvků Chat s poradkyní na lásku a vztahy Mgr. Evou Ráčkovou (26.8.) dobrý den prosím o radu.jde o to že mám přítele schizofronika ale vědela jsem o jeho nemoci.a však p...
irena 13. 9. 2017
30 příspěvků Jakou větou vás partner dokáže zaručeně vytočit? Mě vytáčejí hlavně jeho blbé nálady a když mě do něčeho nutí
Laugher 28. 1. 2017
34 příspěvků Nejhorší partnerův zlozvyk Můj přítel neustále za vše děkuje
Laugher 28. 1. 2017
19 příspěvků Miluji ho, ale nevěřím mu... Musíte mu to povědět
Laugher 28. 1. 2017
42 příspěvků Co musí udělat, abych si z toho sedla na zadek :) Na zadek bych byla sedla, kdyby se mnou spal, kdyby vymyslel výlet, kulturu či dávání dárků bez své ...
Mm 5. 2. 2017
2 příspěvky Jako rozdvojená osobnost Tak to máte teda dost velký problém
Laugher 28. 1. 2017
5 příspěvků moc mlada manzelka? Už podle tvého dotazu vidím,že se ti pomoci nedá.Na to aby jsi si zjednal doma autoritu je asi už po...
Jirka 5. 1. 2017
0 příspěvků kwesi67@hotmail.com
1 příspěvek Problémy s erekcí Na internetu je spousta přípravků
Laugher 28. 1. 2017
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc...

Více

Registrovat