Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Jako rozdvojená osobnost

Růžena 20. 02. 2013

Po třiceti letech manželství si připadám jak rozdvojená osoba. Problémy se táhnou několik let. Manžel problémy s alkoholem a následné zadlužení, v této kritické době moje nevěra, kterou manžel těžce nesl a choval se tak, až jsem od něj odešla. Nechtěl to, já to nedokázala dotáhnout do konce a zůstali jsme spolu. Posledních půl roku mám problém se sexem, nemám skoro chuť, ani touhu po manželovi. On samozřejmě vyžaduje a začal se opět uchylovat k výčitkám, když jsem mohla s jiným, tak proč s ním ne. Je vzteklý až hrubý. Já jsem ve stavu kdy mě nebaví vůbec nic, radost z ničeho. Snažila jsem se dost číts o podobných problémech, jak se chovat. Ale jako bych se s ním už neuměla radovat, smát. vím, co by se mělo, ale jako by nějaké druhé moje já, skoro vždy udělalo opak. Už jsme se několikrát po hádce řekli, že to nemá cenu, že se to nelepší, ale druhý den, je ticho po pěšině. Máte někdo podobnou zkušenost, poradíte? :-/

Laugher

28. 1. 2017

Tak to máte teda dost velký problém

Podobnou zkusenost nemam, ale musis si uvedomit, ze zivot mas jen jeden a to velmi kratky a opravdu nema vyznam dobrovolne trpet. kdyz vam to neklape, tak to proste nedrzte nasilim. k nicemu dobremu to nepovede. manzel ti neveru evidentne neodpusti nikdy na 100%. Ja chapu, ze v nasi spolenosti je zakoreneno, ze spravne je s jednim clovekem zustat, ale neni to v lidske prirozenosti. pokud vam to uz spolu nejde, tak spolu nebudte. bezte si uzivat kazdy zbytek sveho zivota, je prece hrozna skoda ho prozivat trapenim - a obzvlast, kdyz MATE NA VYBER!

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Pražma s rozmarýnem a citronovou kůrou

Pražma s rozmarýnem a citronovou kůrou

4 hlasy
1h a 5min 593 kJ 340 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Pštrosí vejce

25 hlasů
55min 624kJ 104 Kč

I z mletého masa lze vykouzlit nápadité a především ch...

Žampiónový salát

8 hlasů
20min 684kJ 130 Kč

mix zelených salátů s restovanými žampióny

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více