Diskuse na téma Nejhorší partnerův zlozvyk

Každý z nás má nějaký ten nešvar. Jaký je zlozvyk vašeho partnera, který vás dokáže rozpálit do ruda? Špinavé ponožky, škrábání na nevhodných místech, srkání.. nebo něco jíného?

Laugher 28.01.2017

Můj přítel neustále za vše děkuje

Jana 07.12.2014

Mně na mém bývalém manželovi nejvíc vadilo, že za sebou při používání toalety nezavíral dveře a slyšet vše, co se pravě uvnitř děje tedy fakt nemusím. Další jeho velký zlozvyk bylo, že se po příchodu domů nepřevlékal a vzhledem k tomu, že často vařil, byl na jeho oblečení vidět celý jídelníček. O tom, že každý volný den začínal hned po snídani otevřením piva se už ani rozepisovat nebudu. Naštěstí už to řešit nemusím...

Thomas 15.05.2011

OMG, dámy a slečny, S partnerem přece nejste kvůli jeho chybám, ale snad kvůli přednostem. Jestli ho opravdu milujete tak nějaký ten jeho nešvar přehlídnete snad, ne?? Přece na všem nemůžete vidět je to špatné, ale hlavně musíte vidět to správné a také mu to musíte občas říci, nemůžete mu neustále předhazovat jak se špatně chová nebo jak zase nepověsil ručník v koupelně...Partner od Vás musí také slyšet pochvalu, to si zapamatujte... Možná jsem trochu naivní, ale proč bych nebyl, když mám partnera se kterým jsem hlavně kvůli tomu jak se ke mě chová, jak si mě váží, jak je mi oddaný...Záleží na Vás jestli ty chyby a zlozvyky chcete vidět, já osobně žádné nevidím...

Sasulka 29.04.2011

Tahle diskuze mě opravdu pobavila XD Zlozvyky jsou většinou stejný. Ty maličkosti se dají nějak přežít, akorát v poslední době nemám chuť po něm všechno uklízet, takže mu názorně ukazuju co a jak má dělat. Ale musím uznat, že uvaří a dokonce začal po sobě uklízet. Nejhorší je, když s ním mluvím a on mě vůbec neposlouchá. Musím mu všechno třikrát opakovat. Ale jakmile pošeptám, že bych se chtěla mazlit, tak to slyší i na druhý konec naší garsonky. Dokonce už i do koupelny:-D Ještě ho musím odnaučit jezdit jako automobilovýho závodníka. Fakt se s ním bojím >:(

Lilieanna 28.04.2011

Tak se podělím, ještě o jeden zlozvyk, možná ho Váš chlap taky doma aplikuje :-) Když přijde domů z práce , jednou z prvních vět je :" Co jsi tu dneska celý den dělala, když není hotové......." ( Ráno vstala, vyvenčila pejsky, vzbudila děti, udělala jim snídani a svačinu, pomohla s oblékáním, odvedla je, došla pro pečivo, na poštu, poklidila byt, vyluxovala, vyprala a pověsila prádlo,proběhala znovu pejsky, zalila kytky, uvařila oběd, po 12 hod došla pro děti, napsala se synem úkoly, vzala děti ven, posekala zahradu, vyplela záhonky, udělala sváču, dovezla syna na tréning,šla s dcerou na kroužek, udělala večeři, vykoupala děti, dala je spát a do půlnoci žehlila.... a prostě jsem to nádobí do myčky už nedala noooo *2* )

Eva M. 28.04.2011

Já úplně souhlasím s Liliannou*1* Akorát u nás je to ještě jedno slůvko a to NEVÍM*2* z toho aby se pak člověk vyznal;-) Tak všem přeju hodně pevné nervy s našima drahýma polovičkama:-D

Lilieanna 27.04.2011

Tak jsem se u některých příspěvků pobavila, a musím říct, že na zlozvyky typu ponožky, logr od kafe, prkýnko na wc, otevřená pasta a podobné ..jsem si skoro zvykla, mám je na denním pořádku. Co mě ale nepřestane vytáčet do maximálních otáček je to jeho ignorovací HMMMMM :-D Tu popínavou růži nebudeme stříhat, je jediná, která nezmrzla. HMMMM.... Kde je ta růže?? Tu jsem přece ostříhal....*2* Tu myrtu nevyhazuj, ona opadává na podzim pravidelně a z jara obrazí! HMMM.... Kde je ta myrta? Tu jsem vyhodil, protože byla suchá... *2* Necháme tu koupi auta radši až na jaro, přes zimu dojezdíme se starým a do jara našetříme na akontaci víc, aby nebyly splátky tak vysoké, jo? HMMMMM.... Druhý den : Hnhnhnhnnnnn tak jsem tady, co mu říkáš? *2* O víkendu oslavíme moje narozeniny, dorazí pár návštěv, budem grilovat . HMMMMMM... Jo hele o víkendu mám školení, tak nic neplánuj ! *2* ..... Takže prkýnko už fakt neřeším :-D:-D:-D

evilqueen Lilieanna 05.02.2013

Presne pre toto som stastne rozvedena a este stastnejsie slobodna.....

Marci55 27.04.2011

asi co mi na něm nejví vadí,je nechávat všechno na posledním chvíli

Ludmila Juríková 27.04.2011

To majú asi väčšina chlapov rovnaké s tými ponožkami. Môj muž to robí tiež a zúrim >:(

Petra 27.04.2011

Tak já bych řekla že nejhorší je to, že zapomíná, že už není v práci, kde neustále nadává a nechutné okusování nehtů a hrabání v nose, by mě zajímalo, kde jeho rodiče udělali chybu ve výchově???*4*

Sarka Sedlackova 27.04.2011

Nikdy neposlouchá, co mu říkám *1* Vyprávím partnerovi co se mi dneska stalo v práci a náhle zjistím, že vůbec neposlouchá a kouká úplně mimo? Nebo dělá, že poslouchá, ale jakmile se zeptám na jeho názor, pokrčí jen rameny a milým hlasem se zeptá, cože jsi to vůbec říkala? Je jasné, že pro muže není nijak zábavné poslouchat historky o mojich kamarádkách, ale moje starosti by vyslechnout měl. Partnerská krize může přijít i z důvodu, kdy vás partner prakticky neposlouchá. Když budete svému partnerovi něco vyprávět, požádejte ho, aby vám řekl, co ho zajímá a co naopak ne. Správného partnera však zajímá vše, co mu jeho žena řekne. Nechává nahoře záchodové prkýnko Je to ten nejhorší zlozvyk mužů, který dokáže každou ženu maximálně vytočit. Muži si nedokáží uvědomit, proč si jejich partnerka tak stěžuje a s klidem vám řekne, že si to prkýnko máte dát dolů sama. Pokuste se s ním domluvit, jak je tento zlozvyk pro vás absurdní a že byste byla ráda, kdyby si na to dal příště pozor. I když se zpočátku bude asi koukat divně, později se naučí být poslušný.

Redaktorka.Petra Sarka Sedlackova 28.04.2011

V redakčním hlasování získal Šárky příspěvěk 5 hlasů ze 6 :) Prkýnko a neposlouchání je prostě nekonečné téma! Děkujeme Šárce i všem za příspěvky a hlavně pevné nervy!

Pidulka: Není nad názornou ukázku :) Fotka je za tisíc slov! *4*

pidulka Redaktorka.Petra 27.04.2011

zrovna dneska je tam zase nechal, tak jsem musela ukázat, že nelžu.

Magda 27.04.2011

Nejhorší zlozvyky mého snoubence: nechává mokrý ručník zmuchlaný na umyvadle, oblečení rozházené všude po baráku a nechce si nechat vyvětrat boty, takže mu hrozně, HROZNĚ smrdí nohy. :-D Ale nevyměnila bych...*1*

pidulka 27.04.2011

Nejhorší zlozvyky...... nechává válet špinavý prádlo na zemi, hlavně ponožky, zapomíná hrnky na záchodě, když nedojí jídlo, tak ho na něm nechá, když se špatně vyspí, třeba ho někdo vzbudí (myslím zvonek a tak), tak si to vyleje na mě..... je toho opravdu hodně, ale kdo z nás zlozvyky nemá. Já sama jich mám dost a určitě mu taky vadí. Důležité je, že se milujeme i přes všechny naše zlozvyky.

Magdaléna K. 27.04.2011

Já nemôžem na svojho manžela povedať nič zlé, všetko si uprace po sebe, niekedy navarí, napečie ale zlozvyk predsa má a to ponožky pohodené pri posteli >:( ale aj tam ho stále moc milujem <3<3<3<3

Vlasta Zapletalová 27.04.2011

Můj přítel je dokonalý chlap! Jediným jeho zlozvykem je, že chce mít všecko 100% :-D Někdy je to až otravné, když já řeknu, že je něco už dobré a on nad tím stráví ještě další hodinu :-)

mata 27.04.2011

Mého přítele je nejhorší zlozvyk nebo nešvar asi to že stále chce hubnout a cpe se večer... :-)

Monika 27.04.2011

ahoj no to bechtejte ani vedet! Pořád si dava ruku na prirozeni at sedi, stoji s nekm mluvi. je to des a hruza a mne to uplne vytaci do nepricetnosti >:(

Mne na bývalom partnerovi vadilo najviac užívanie alkoholu, teraz už to neriešim.

evilqueen Jana.Odrobiňáková 05.02.2013

Uzivanie alkoholu nie je zlozvyk :-O

Milada Zap 27.04.2011

Chrochtání a srkání při jídle :-( Aspoň jde vidět ale, že "prasátku" chutná :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat