Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Jakou větou vás partner dokáže zaručeně vytočit?

Redakce.Bety.cz 29. 03. 2011

Máme je rády, ale někdy utrousí větu, po které se rozpálíme doruda! Jaké je ta vaše, které vás dokáže rozčílit?

Laugher

28. 1. 2017

Mě vytáčejí hlavně jeho blbé nálady a když mě do něčeho nutí

Neregistrovaná/ý - Anna K.

4. 4. 2011

Neregistrovaná/ý - Milan | 3. 4. 2011
Jsem chlap,ale příspěvek Anny K opravdu nemá chybu.100 bodou!!!!

Milane děkuji Tohle je jen jeden z mála hmmmhacích rozhovorů u nás doma

Neregistrovaná/ý - Milan

3. 4. 2011

Redakce.Bety.cz | 29. 3. 2011
Dárkový relaxační balíček posíláme Aničce K. - klaníme se před vaší trpělivostí :) Hezky se s naším balíčkem zrelaxujte! :) Ostatní ale nesmutněte, už zítra pro vás máme novou soutěžní diskusi :) Krásný večer všem!

Jsem chlap,ale příspěvek Anny K opravdu nemá chybu.100 bodou!!!!

Neregistrovaná/ý - Niobe

31. 3. 2011

Někdy, když přijde z práce a nemá náladu ani na děti

Neregistrovaná/ý - Květáček

30. 3. 2011

Nejhorší je: jdu na jedno a vrátí se v PĚT ráno!!! nechápu co tam probírají.. doma nerekne skoro ani slovo ale s kamosema se vykecava jedna basen!!

Neregistrovaná/ý - Hela

30. 3. 2011

Jdu na pivko.

30. 3. 2011

Děkuji ) Fotka bude, slibuju. Adresu posílám do mailu .

Lenkas

29. 3. 2011

Náš rozhovor začíná:Můžeš vynést koše ?potom,prosím Tě,potom,moc Tě prosím,potom.To mě tak může vytočit.

Aničko, pošlete nám prosím svou adresu :) Buď ji přihoďte do diskuse nebo na mail redakce@bety.cz :) A fotečka s balíčkem je povinná .... Klidně s ní vašeho vydařeného partnera můžete majznout, až vás zase nebude poslouchat (tím tělovým máslem to bude zaručeně cítit :))

Neregistrovaná/ý - Anna K. | 29. 3. 2011
Já miluju rozhovor s manželem , když hraje hru na PC.: " Mohl bys prosím Tě dojít pro pečivo ? " " Hmmmmmmmm..." " Kup půlku chleba. " " Hmmmmmmmm " "A vezmi prosím dětem 6 rohlíků " " Hmmmmmmmmmmmm" " A můžeš tam prosím dojít hned než zavřou ? " " A kááááááááááám? "

Dárkový relaxační balíček posíláme Aničce K. - klaníme se před vaší trpělivostí :) Hezky se s naším balíčkem zrelaxujte! :) Ostatní ale nesmutněte, už zítra pro vás máme novou soutěžní diskusi :) Krásný večer všem!

Neregistrovaná/ý - pidulka

29. 3. 2011

tak právě teď mě naštval znovu. Přišel domů, malej si chtěl hrát, protože ho celý den neviděl a on mu odpověděl, nech mě chvilku odpočinout. Přitom celý den nic nedělal. Tak to mě nastartuje nejvíc.

Neregistrovaná/ý - Ludmila Juríková

29. 3. 2011

Moja láska ma chce prekvapiť, že rýchlo zoberie tašky z nákupu a poukladá to na miesto "akože". Na druhý deň sa ma spýta, nevidela si to láska? Veď včera to tu bolo

Neregistrovaná/ý - Magdaléna Kosnovská

29. 3. 2011

Miláčik čo si hovorila? zopakujem to a na to: Nepočul som, čo to bolo? Ách a do mňa jed ale aj tak ho Milujem

Neregistrovaná/ý - martina kunkelová

29. 3. 2011

neznášam ked mi odpovie mne je to jedno čo budeš jesť,alebo kam ideme?a ked ho o nieco žiadam povie ved ty moj apračka susšička žehlicka varicka umyvačka staracka o deti to dako zvladnes

Neregistrovaná/ý - yana

29. 3. 2011

no mě úpně vytáčí když se na něco zeptám a řekne: já nevím..anebo : jak chceš ty...to bych zabíjela.. :D

Začínáme mít podezření, že jsme si všechny vzaly jednoho chlapa a nebo druhá teorie - když jsme na základce chodily na tělocvik, oni se tyhle přilblý hlášky někde potají učili

29. 3. 2011

Já miluju rozhovor s manželem , když hraje hru na PC.: " Mohl bys prosím Tě dojít pro pečivo ? " " Hmmmmmmmm..." " Kup půlku chleba. " " Hmmmmmmmm " "A vezmi prosím dětem 6 rohlíků " " Hmmmmmmmmmmmm" " A můžeš tam prosím dojít hned než zavřou ? " " A kááááááááááám? "

Neregistrovaná/ý - Eva M.

29. 3. 2011

No mě asi taky naštve vše co se týče ohledně času za 5 minut- minimálně půl hodiny 30 minut- obvykle něco přes hodinu 1 hod. - minimálně tři A našli by se ještě i jiné neřesti hold chlapi no...

Neregistrovaná/ý - Lýdia F.

29. 3. 2011

ked mu večer poviem,aby umyl riad...Anoooooo,za chvílku...Ráno ich umyjem ja a on na to : "Ved som ti povedal,že ja ich umyjem,ja by som to urobil."

Ty máš zase nové boty ? A kolik stály ?

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Asijská pikantní nudlová polévka s houbami

Asijská pikantní nudlová polévka s houbami

13 hlasů
1h a 5min 172 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Grilovaný bůček

12 hlasů
1h a 40min 1254kJ 150 Kč

Recept pro milovníky pořádného kusu masa.

Polévka z mletého masa

2 hlasy
1h a 5min 272kJ 150 Kč

Mexická pikantní polévka podávána jako hlavní chod.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více