Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro babičku

Magdis 26. 02. 2013

dobrá den všem :-) řešíme doma menší problém, babička bude slavit 80 narozeniny a jak je již tradiční tak v takové věku lidi už nic nechtějí, když jsem se jí několikrát ptala tak mě řekla hlavně zdraví a nic jiného...vím že má pravdu ale přeci jen ji chceme potěšit nějakým hezkým dárkem, protože si ho určitě zaslouží ale vůbec jsme nepřišli na to co by to mohlo pro tak starého člověka, který všechno má a nic nechce, být? *1*

Neregistrovaná/ý - Amálie

25.08.2019

Neregistrovaná/ý - Nikol | 22.08.2019
A za jak dlouho ste měla výsledky ?

Ty mi přišly do týdne, takže fakt rychlost

Neregistrovaná/ý - Nikol

22.08.2019

Neregistrovaná/ý - Amálie | 31.07.2019
Testovala jsem tím domácím testem.. Konkrétně jsem zvolila DNA test otcovství - rozšířená analýza

A za jak dlouho ste měla výsledky ?

Neregistrovaná/ý - Šárka

20.08.2019

Chtěla bych kvalitní přírodní kosmetiku pro babičku a zaujala mne značka evergetikon, máte sní zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Pálková

19.08.2019

Neregistrovaná/ý - Evča | 14.08.2019
Dobrý den, takže taška kvalitní? Já se poohlížím po novém kufru a výběr tu mají bezvadný

Mám zkušenost s tímto eshopem už i z dřívějška a vždycky co sem tu objednala bylo kvalitní

Neregistrovaná/ý - Evča

14.08.2019

Neregistrovaná/ý - Pálková | 05.08.2019
Ahojky, babičce sem tady objednala nákupní tašku https://www.nejkufry.cz/nakupni-tasky/ a byla z ní nadšená!:)

Dobrý den, takže taška kvalitní? Já se poohlížím po novém kufru a výběr tu mají bezvadný

Neregistrovaná/ý - Pálková

05.08.2019

Ahojky, babičce sem tady objednala nákupní tašku https://www.nejkufry.cz/nakupni-tasky/ a byla z ní nadšená!:)

Neregistrovaná/ý - Olga

05.08.2019

Neregistrovaná/ý - Marková | 31.07.2019
Olgo a vyzvednout se ta kosmetika někde dá?

Ano vyzvednout se dá, mají spoustu výdejních míst

Neregistrovaná/ý - Marková

31.07.2019

Neregistrovaná/ý - Olga | 29.07.2019
Jednou za dva měsíce taky udělám objednávku kosmetiky Bioaroma.. A když objednám nad 1500Kč tak neplatím nic za dopravu

Olgo a vyzvednout se ta kosmetika někde dá?

31.07.2019

Neregistrovaná/ý - Nikol | 28.07.2019
Aha děkuji tam je těch testů ale víc… teď nevím pro který se rozhodnout… vy jste nechala dělat který?????

Testovala jsem tím domácím testem.. Konkrétně jsem zvolila DNA test otcovství - rozšířená analýza

Neregistrovaná/ý - Olga

29.07.2019

Neregistrovaná/ý - Emili | 24.07.2019
Tuto přírodní kosmetiku jsem dostala od mamky k narozeninám a jsem naprosto unešená!!:)

Jednou za dva měsíce taky udělám objednávku kosmetiky Bioaroma.. A když objednám nad 1500Kč tak neplatím nic za dopravu

Neregistrovaná/ý - Nikol

28.07.2019

Neregistrovaná/ý - Amálie | 25.07.2019
Nikol osobně jsem také něco podobného řešila asi půl roku zpět, a můžu doporučit toto centrum https://dnacenter.com/ceska-republika/

Aha děkuji tam je těch testů ale víc… teď nevím pro který se rozhodnout… vy jste nechala dělat který?????

25.07.2019

Neregistrovaná/ý - Nikol | 23.07.2019
Chtěla bych dárek pro dědečka, doteď kolují v rodině dohady o tom, jestli je můj táta jeho tak aby v tom bylo jednou pro vždy jasno, ráda bych těm dvěma dala darem testy otcovství.. máte tip jak na to, kde je nechat udělat?

Nikol osobně jsem také něco podobného řešila asi půl roku zpět, a můžu doporučit toto centrum https://dnacenter.com/ceska-republika/

Neregistrovaná/ý - Emili

24.07.2019

Neregistrovaná/ý - Tereza | 21.07.2019
Osobně jsem nadšená z těch masážních olejových směcí od Bioaroma kosmetiky

Tuto přírodní kosmetiku jsem dostala od mamky k narozeninám a jsem naprosto unešená!!:)

Neregistrovaná/ý - Nikol

23.07.2019

Chtěla bych dárek pro dědečka, doteď kolují v rodině dohady o tom, jestli je můj táta jeho tak aby v tom bylo jednou pro vždy jasno, ráda bych těm dvěma dala darem testy otcovství.. máte tip jak na to, kde je nechat udělat?

Neregistrovaná/ý - Tereza

21.07.2019

Neregistrovaná/ý - Jolana | 16.07.2019
Babička si je chválí právě moc, taky sem si objednala něco pro sebe protože se mi to samotné zalíbilo:D Jinak ano kosmetika je přírodní

Osobně jsem nadšená z těch masážních olejových směcí od Bioaroma kosmetiky

Neregistrovaná/ý - Jolana

16.07.2019

Neregistrovaná/ý - Vavříková | 10.07.2019
Jolano a je babička s oleji spokojená? Ta kosmetika se mi líbí... je 100% přírodní nevíte?

Babička si je chválí právě moc, taky sem si objednala něco pro sebe protože se mi to samotné zalíbilo:D Jinak ano kosmetika je přírodní

Neregistrovaná/ý - Vavříková

10.07.2019

Neregistrovaná/ý - Jolana | 03.07.2019
Naší babičce jsem letos pořídila k narozeninám tyto pleťové oleje a měla hroznou radost https://omorfia.care/cs/13-pletove-oleje na přírodní kosmetiku si u nás potrpíme

Jolano a je babička s oleji spokojená? Ta kosmetika se mi líbí... je 100% přírodní nevíte?

Neregistrovaná/ý - Jolana

03.07.2019

Naší babičce jsem letos pořídila k narozeninám tyto pleťové oleje a měla hroznou radost https://omorfia.care/cs/13-pletove-oleje na přírodní kosmetiku si u nás potrpíme

Neregistrovaná/ý - Holy

02.07.2019

Neregistrovaná/ý - Nina | 24.06.2019
Jak poznám že bych mohla mít málo vitamínu D ?

Málo déčka můžete mít např. pokud máte nadváhu, nebo starší lidé mívají často nedostatek vitamínu D. Pročtěte si stránky Vigantolvit.cz tam je spousta užitečných informací o vitamínu D i o tomto doplňku

Neregistrovaná/ý - Zita

27.06.2019

My jsme babičce přispěli všichni na nové skříně do ložnice. Měla už staré, tak jsme jí nechali udělat vestavěné.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Ananasový salát

Ananasový salát

21 hlasů
15min 643 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Snadná bramborová polévka

26 hlasů
30min 353kJ 75 Kč

Velmi rychle připravená polévka z brambor.

Kozí sýr na listovém salátu

13 hlasů
20min 751kJ 60 Kč

Salát z listových salátů s kozím sýrem a brusinkami.

Poradny

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Mám při práci na DPČ nárok na náhradu mzdy?

Dobrý den,odpověď na Váš dotaz záleží na tom, zda dohoda o pracovní činnosti (DPČ) byla ukončena ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více