Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro babičku

Magdis 26. 02. 2013

dobrá den všem :-) řešíme doma menší problém, babička bude slavit 80 narozeniny a jak je již tradiční tak v takové věku lidi už nic nechtějí, když jsem se jí několikrát ptala tak mě řekla hlavně zdraví a nic jiného...vím že má pravdu ale přeci jen ji chceme potěšit nějakým hezkým dárkem, protože si ho určitě zaslouží ale vůbec jsme nepřišli na to co by to mohlo pro tak starého člověka, který všechno má a nic nechce, být? *1*

Neregistrovaná/ý - Monika Ježulka

10. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Majda Fialová | 14. 7. 2017
starým lidem bych koupila jako dárek bylinnou kosmetiku Herbadent. Normálně bych z ní udělala dárkový koš do folie. My to tak udělali tchýni, byla spokojená. Jedná se hlavně o produkty z bylinek, starší lidi mají rádi takové dárky a navíc jim pomáhají.

tu bylinnou kosmetiku od Herbadent jsme objednali a sklidili jsme velký úspěch. Děkujeme za tip. Jako dárkový koš pro oslavence to byl opravdu dobrej nápad.

Neregistrovaná/ý - Majda Fialová

14. 7. 2017

starým lidem bych koupila jako dárek bylinnou kosmetiku Herbadent. Normálně bych z ní udělala dárkový koš do folie. My to tak udělali tchýni, byla spokojená. Jedná se hlavně o produkty z bylinek, starší lidi mají rádi takové dárky a navíc jim pomáhají.

Neregistrovaná/ý - Lena

10. 7. 2017

a co říkate třeba na hodinky? Moje babička je taková parádnice a koupili jsme ji hodinky,tak je nosí skoro pořád :D hledali jsme na netu a nakonec jsme nali fajn stránku 24time kde jsem si teda vybrala i já ;)

Neregistrovaná/ý - Marika Dubňany

18. 6. 2017

Neregistrovaná/ý - Sandra33 | 20. 5. 2017
Babička vlastní velkou zahradu a ráda tam vysedává s pejskem, my jikoupili na plovoucí solární ostrůvek s vodotryskem, vypadá to moooc dobře, jako takové zahradní jezírko. Nepotřebuje to žádný zdroj energie, jsou tam solární panely. Objednali jsme to na tipa.eu. Babička pořád sedí venku na zahradě, bude se mít na co dívat.

my jsme naší babičce koupili pěkné posezení na zahradu. Stůl a židle. Objednali jsme to na www.tipa.cz v sekci zahradní nábytek, poštovné měli zdarma a moc jsme s tím nábytkem spokojení.

Neregistrovaná/ý - Sandra33

20. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Olina | 1. 3. 2017
Taky dávám prednost nákupu na e.shopech...tahat se s práskama a prostredkama na uklid me nebaví

Babička vlastní velkou zahradu a ráda tam vysedává s pejskem, my jikoupili na plovoucí solární ostrůvek s vodotryskem, vypadá to moooc dobře, jako takové zahradní jezírko. Nepotřebuje to žádný zdroj energie, jsou tam solární panely. Objednali jsme to na tipa.eu. Babička pořád sedí venku na zahradě, bude se mít na co dívat.

Neregistrovaná/ý - Olina

1. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - katy | 28. 2. 2017
já ji koupim nejak denní a koupim ji neco do koupele. z jsem se dívala na netu na Ageo a neco tam vyberu. kazdopádne dekuji

Taky dávám prednost nákupu na e.shopech...tahat se s práskama a prostredkama na uklid me nebaví

Neregistrovaná/ý - katy

28. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Elza | 23. 2. 2017
Ono zálezí, jestli se maze po koupání, pres den, nebo tak. Myslím, ze by ji nemel chybet jak nejaký denní, tak i nocní krem. Vetsina na vrasky je vhodna...

já ji koupim nejak denní a koupim ji neco do koupele. z jsem se dívala na netu na Ageo a neco tam vyberu. kazdopádne dekuji

Neregistrovaná/ý - Elza

23. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - katy | 15. 2. 2017
No práve moje babicka moc kosmetku nepouzívá, ale co se dá kdyztak koupit na tu jeji tenkou kuzi? co je vhodný krem a tak...v kosmetice se vyznám jen okolo akne

Ono zálezí, jestli se maze po koupání, pres den, nebo tak. Myslím, ze by ji nemel chybet jak nejaký denní, tak i nocní krem. Vetsina na vrasky je vhodna...

Neregistrovaná/ý - Jana

18. 2. 2017

No pro nasi babcu mame ecoegg, to bude mit radost na prani a jeste ekologicke je trochu maniak :)

Neregistrovaná/ý - Pavlína

16. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Samanta | 16. 12. 2016
Mojí babičce je 68 let. Zakoupila jsem ji jako dárek Kolagen Forte tablety od Rosenpharmy, je to česká firma. Kůže v jejím věku díky kolagenu bude pružnější a mladší. Také ji pomůže vylepšit kvalitu vlasů a nehtů akolagen je dobrý na klouby.

Babičce se zavděčím nějakou okrasou do bytu. Naposled to byl fotorámeček s fotkami vnoučátek od Design Outletu. Líbil se mi moderní styl a originální provedení...Jinak miluje i hrnkové květiny....

Neregistrovaná/ý - katy

15. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Danka | 10. 2. 2017
Babicce deláme kazdý rok kosmeticky balicek a k tomu nejaký dárek. letos si prála nový mixer.

No práve moje babicka moc kosmetku nepouzívá, ale co se dá kdyztak koupit na tu jeji tenkou kuzi? co je vhodný krem a tak...v kosmetice se vyznám jen okolo akne

Neregistrovaná/ý - Danka

10. 2. 2017

Babicce deláme kazdý rok kosmeticky balicek a k tomu nejaký dárek. letos si prála nový mixer.

Neregistrovaná/ý - Barča

9. 2. 2017

Babičce jsem letos udělala velkou radast na Vánoce. Koupila jsem jí krásný proutěné koš na prádlo na www.prouti.cz. Má ráda tento styl a dělají fakt nádherné i netradiční proutěné výrobky.

Laugher

8. 2. 2017

Aroma lampa Blomus CINO nebo Kuchyňská sada Joseph Joseph Nest 7 Plus

Neregistrovaná/ý - Samanta

16. 12. 2016

Mojí babičce je 68 let. Zakoupila jsem ji jako dárek Kolagen Forte tablety od Rosenpharmy, je to česká firma. Kůže v jejím věku díky kolagenu bude pružnější a mladší. Také ji pomůže vylepšit kvalitu vlasů a nehtů akolagen je dobrý na klouby.

Neregistrovaná/ý - Šárina

14. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Makča | 7. 12. 2016
Jak dlouhé je dodání z ageo?

Co mi přišlo tak do dvou dnů jsem měla dárkové balíčky doma:)

Neregistrovaná/ý - Janka12

8. 12. 2016

Vřele doporučuji knihu Deník praštěné 4cátnice, určitě si ráda zavzpomíná na dobu Husákovy mládeže - a hlavně se dobře pobaví - nebude se nudit

Neregistrovaná/ý - Klára

8. 12. 2016

Ahoj koupila jsem babičkám balíček z himalyo.cz je to zdravé a dobré.

Neregistrovaná/ý - Makča

7. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Šárina | 4. 12. 2016
Taky jsem letos nakoupila v ageo každému k Vánocům dárkovou sadu :)

Jak dlouhé je dodání z ageo?

Neregistrovaná/ý - Šárina

4. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Mína | 25. 11. 2016
Koupili jsme naší babi k narozeninám sadu olejů do koupele a byla nadšená https://www.ageo.cz/produkt/darkova-sada-oleju-do-koupele-6-x

Taky jsem letos nakoupila v ageo každému k Vánocům dárkovou sadu :)

TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect Clinic

Vepřová kýta v bylinkách

Vepřová kýta v bylinkách

15 hlasů
1h a 50min 692 kJ 195 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect Clinic

TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect C...

Nestala jste se testerkou mixéru Catler? Využijte exkluzivní nabídky k odkupu

Nestala jste se testerkou mixéru Catler? Využij...

Hledáte zajímavý dárek pro muže? Podívejte se na naše tipy

Hledáte zajímavý dárek pro muže? Podívejte se n...

Nanotechnologie pomáhají v běžném životě. Jak je využijete vy?

Nanotechnologie pomáhají v běžném životě. Jak j...

TESTOVÁNÍ: Pečujte o dětské zoubky s Herbadent KIDS

TESTOVÁNÍ: Pečujte o dětské zoubky s Herbadent ...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsem se projedla k životní rovnováze

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsem se projedla k živo...

Tip na oběd

Rozmarýnové medailonky

14 hlasů
2h a 5min 485kJ 276 Kč

,Mořská růže‘ – znamená v překladu jméno této byliny z...

Ryby z balíčku

6 hlasů
1h a 10min 595kJ 220 Kč

Ryby pečené v pečicím papíru.

Poradny

Která náhradní doba se mi započítá na podporu?

Dobrý den, stejně jako se nárok na podporu v nezaměstnanosti posuzuje z ukončeného zaměstnání, t... Více

Otec mi zemřel, žiji sám, na jaké dávky mám nárok?

Dobrý den, jestliže jste nezaopatřeným dítětem (studiem se připravujete na budoucí povolání) a p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ...

Více