Diskuse na téma Dárek pro babičku

26. 02. 2013 | Prosím o radu

dobrá den všem :-) řešíme doma menší problém, babička bude slavit 80 narozeniny a jak je již tradiční tak v takové věku lidi už nic nechtějí, když jsem se jí několikrát ptala tak mě řekla hlavně zdraví a nic jiného...vím že má pravdu ale přeci jen ji chceme potěšit nějakým hezkým dárkem, protože si ho určitě zaslouží ale vůbec jsme nepřišli na to co by to mohlo pro tak starého člověka, který všechno má a nic nechce, být? *1*

Martaa 31.08.2016

Jestli máte děti, tak co třeba nějaké fotodárky s fotkami vnoučat - pravnoučat? U nás vždy slaví úspěch fotoknihy, hrníček s potiskem apod. Nebo posbírat fotky z celého života babičky, naskenovat a udělat nějakou krásnou velkou fotoknihu i s popisky...

Verča 23.08.2016

To si můžu tak vybrat? To je dobrý, že nemají na výběr třeba jenom tři barvy.

Martina Verča 30.08.2016

Určitě. Zkus tam zavolat a domluvit se s nimi kdyžtak.

Martina 14.08.2016

Od strakos.eu, líbil se mi tvarově. A hlavně je plno kombinací ze kterých jsme mohli vybrat.

Verča 31.07.2016

A kde jsi koupila pro babičku ušáka? A jak se jí líbil?

Martina 29.05.2016

Já jsem koupila babičce k narozeninám krásného barevného ušáka. Měla z něho radost, prý má teď u televize pohodlíčko jako nikdy.

Radka 05.02.2016

ahoj, my s babičkou občas chodíme na bowling (ano je aktivní) a hra se ji i v jejím věku líbí, tak jsme ji koupili trofej z www.pohary-bauer.cz a napsali datum, kdy jsme byli naposled a dali ji to jako vítězce. Pokud má babička podobné zájmy, tak proč do toho nejít netradičně;-)

Linda 21.01.2016

Ahojky, my jsme babičce koupili nástěnnou poličku na květiny. Ještě chci koupit nějaké pěkné květináče, aby to měla v bytě pěkný.

benca 10.01.2016

k okruhlym narodeninam sa poskladame a viaceri darujeme pobyt do kupelov

Romana benca 10.01.2016

Zdravím, my jsme koupili babičce krásnou vázičku do obývacího pokoje. Má ráda květiny, tak ji to velmi potěšilo. Starému člověku ve bezradné něco koupit. Jsme rádi, že jsme se zavděčili. Dalo se to sehnat přes net. Měli velký výběr na Design Outlet. Jsou to designové chuťovky.

Lucka Romana 18.01.2016

Zdravím, no, to není špatný nápad! Květiny má ráda každá žena a navíc v pěkné váze či květináči udělají velkou radost. Díky za tip! Teď jsme koupili nějaké doplňky stravy a zjistili, že je nemůže užívat. Stálo to strašných peněz a člověk se přitom nezavděčil! Řekli jsme si, že to bylo naposled, takhle experimentovat!

Roska 18.08.2015

Dobrý den chtěla bych babičce k narozením dát dárkem nějakou kvalitní masáž, ona má tyhle srandy ráda, ale já sama sem nikdy na masáži nebyla a tak mě napadalo zda byste mi neporadili nějaký welnes v Praze. Díky

klára 24.01.2015

nejlepší a největší radost udělají foto dárky... my to různě střídáme-kalendář, rodinná fotka v rámečku, hrneček,...

Janča 29.08.2014

Co třeba tohle? :) Podle mě by se to babičce mohlo líbit. http://www.hyperslevy.cz/praha/29-8-2014-tisk-10-plakatu-s-vasi-fotografii/

Ruzenka 03.03.2014

Ahoj, tak (i kdyz je to trochu zastarale) nejaky darkovy kos s vecma, co ma rada, darkovy poukaz nebo treba tady maji fajn veci http://www.obchod-s-darky.cz/darek-pro-babicku-80 super jsou ty vyhrivane pantofle nebo pokud jeste vari, tak zastera :) je to takova drobnost, ktera ji treba muze alespon pobavit :)

Alice 09.12.2013

Ahoj, i když říkají, že nic nechtějí, myslím, že dárkový poukaz na nádobí by potěšil... http://www.panvicky.cz/darkove-poukazy-0/?utm_source=referrer%3Abety_darek_pro_babicku&utm_medium=diskuse&utm_campaign=darek_pro_babicku

Martina Alice 08.09.2015

Ahoj, my jsme babičce nedávno dávali k narozeninám takovou ozdobnou velkou sklenici s vlastním textem a sedmdesátkou, třeba by se taky líbila :-) <a href="http://www.piskovanisklo.cz/proc-objednat-u-nas/">http://www.piskovanisklo.cz/proc-objednat-u-nas/</a>

Ahojky, mám skvělý tip pro babičku k Vánocům. Jde o knihu "Babičko, vyprávěj" (mají i verzi pro dědečka)...v knize je asi sto nezodpovězených otázek, které musí zodpovědět právě babička...otázky tipu kam chodila do školy, jak seznámila dědečka, co dělala v roce 1968, 1989 apod., když to všechno vyplní, vznikne originální kronika celého jejího života! navíc je tam místo na fotografie, rodokmen a další vychytávky...

Janička36 LucinkaSedmikráska 20.11.2013

jééé, to je super nápad, můžu se zeptat, kde jste tu knížku koupila a kolik stála? Vpisuje se do ní dobře a je tam dostatek místa na fotky? díky

LucinkaSedmikráska Janička36 27.11.2013

knížku jsem koupila na serveru babickarstvi.cz a stála mě 350 Kč...jj vpisuje se do ní krásně...je to takový ten křídový papír, jak se na něho hezky píše...na fotky je tam potom vždy celá jedna strana...na jedné jsou otázky a na druhé místo na fotky...písmena jsou navíc velká, aby to babička líp přečetla...

Fotky vnoučat, z rodinných oslav a pod. jsou moc dobrý nápad. A k tomu nějaké kvalitní vitaminy a darujete i trošku zdraví. <3

Tichavka 26.04.2013

U pana Hudce jsem si také nechala tisknout fotky, už několikrát. Kvalitní tisk. Bud se to dá vyzvednout, nebo ti to dopraví. Jinak k dárku, to je těžký.záleží na člověku

Monča Vomelova 18.04.2013

Nedávno jsem tohle řešila. Náš děda ještě občas jede autem. Je to víkendovel řidič, ale zatím pohoda :) Tak jsem mu koupila k takovým drobnůstkám i užasnou samoleku na auto: "děda za volantem" Je to naprosto užasný a děda z toho měl i sradnu XD http://enzor.cz/produkty/auto-nalepka-deda-za-volantem Vymyslet něco vtipnýho je pro staré lidi strašně těžké...

Sandriskaa 13.04.2013

Dobrý den, i mě se vaše doporučení hodí. Snad mi fotografie i zašlou, když nejsem z Brna. *1*

Marťa 28.02.2013

bylo to na stránkách www.srgbprint-brno.cz můžete si zde nechat zhotovit krásnou fotoknihu a pán co tiskne vám určitě velmi rád poradí

Magdis 28.02.2013

to je báječný nápad, myslím, že by to se babičce taky mohlo líbit, jenom otázka kde posbírat ty fotky, ale zápatrám a zalarmuju celou rodinu a to půjde :-) můžu se ješte zeptat kde jste si nechala fotoknihu dělat? jednou se mi stalo, že se tisk moc nepovedl a mám ztoho strach, aby se mi tím nepokazil dárek...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat