Diskuse na téma Jakou větou vás partner dokáže zaručeně vytočit?

Máme je rády, ale někdy utrousí větu, po které se rozpálíme doruda! Jaké je ta vaše, které vás dokáže rozčílit?

A máte některá zkušenost s "proč jsi to udělala (vyprázdnění myčky atd.), vždyť já bych to udělal sám"... otázkou je ale kdy, že :)))

Sisa 29.03.2011

Keď mu hovorím a niečo vysvetľujem- podotýkam, že dosť dlho a nakoniec povie: " čo, čo si to hovorila??" Vtedy by som vraždila!.-) samozrejme, sa naštvem a nezopakujem mu to.-)

Jana Ergangová 29.03.2011

ked ho o nieco poprosim a povie: o chvilu! uz viem ze ta chvila bude trvat aspon tri hodiny>:(

Daniela Šidlochová 29.03.2011

je toho hodně *1* Děti mě nenechají přemýšlet, ale napadá mě např. Se to udělá (uklidí, vypere.....) - ale vážně doma žádného "Seta" nemáme :-O:-P

Naděžda Procházková 29.03.2011

mě naštve pokažké, když mi řekne, že něco dělám špatně, prostě podle něj jsou chlapi dokonalý a všechno umějí líp než ženský. A ještě víc mě vytáčí, když řekne....To si děláš srandu.....když to myslím naprosto vážně

glumik 29.03.2011

Tak ja neznášam keď vytasí: Ja som ti to hovoril. ( dala som to aj na facebook, lebo neviem odkiaľ budete žrebovať víťaza ;-)

Reňa lomnická 29.03.2011

Čím ma dokáže rozpáliť? Keď príde domov z roboty ,rozhliadne sa po byte a keď nemá nič iné na robote,začne upratovať...Pripadám si ako totálne neschopná..a riadne ma to vytočí ...vrrrr...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat