Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Co musí udělat, abych si z toho sedla na zadek :)

Redaktorka.Petra 25. 05. 2011

Rády se necháváme mile překvapovat od svých parnerů. Co by ale ten váš musel udělat, abyste si z toho "sedla na zadek" :) Přivrtat tu poličku, která tam leží v koutě už přes 5 let, vyluxovat, uvařit večeři nebo něco jiného?

Neregistrovaná/ý - Mm

05.02.2017

Na zadek bych byla sedla, kdyby se mnou spal, kdyby vymyslel výlet, kulturu či dávání dárků bez své matky, kdyby u mě nebyl denně a nechtěl mě doprovázet na pedikůru i k holičce, kdyby se se mnou dovedl dopředu domluvit, kdy se uvidíme a nechtěl, abych to byla pořád já, kdo se přizpůsobí, kdyby se neurážel za to, že jsem samostatná, soběstačná a myslící ženská, která má svou představu o vztahu, kdyby mi nerozmlouval koníčky a neremcal proti mým dětem, a dneska...už to je vlastně jedno, po tom všem se divte, že tady už vůbec není!

Přítel je v těchto ohledech co se týče domácnosti úžasný. K tomu abych si z toho sedla na zadek je snad už jen žádost o strávení zbytku života s ním.

Laugher

28.01.2017

Když uklidí, uvaří nebo mě veme někam na výlet

Neregistrovaná/ý - Michaela

23.08.2016

Neregistrovaná/ý - Linda | 16.08.2016
Já bych se posadila na zadek, kdyby ten můj začal konečně řešit problémy s erekcí! Trvá to už dlouho, tak myslím, že to by byl posun. Chci mu koupit doplněk stravy erectan. Snad bude brát a my budeme zase v pohodě. Všem kolem to zabralo! Uvidíme!

U nás doma nás Erectan zachránil od krachu...! Kvůli manželovým problémům nám to začalo pořádně ve vztahu skřípat. Už naštěstí dobrý!!!

Neregistrovaná/ý - Linda

16.08.2016

Martaa | 04.08.2016
Prima námět do fóra Manžel je vynikající manžel a táta, takže co se týče domácnosti a dětí, zajistí vše, včetně praní, žehlení apod., ale teda není moc na dárky a květiny, takže kdyby mě třeba nečekaně překvapil květinou či samostatně vybraným parfémem, kabelkou, z toho bych si asi na zadek sedla

Já bych se posadila na zadek, kdyby ten můj začal konečně řešit problémy s erekcí! Trvá to už dlouho, tak myslím, že to by byl posun. Chci mu koupit doplněk stravy erectan. Snad bude brát a my budeme zase v pohodě. Všem kolem to zabralo! Uvidíme!

Martaa

04.08.2016

Prima námět do fóra Manžel je vynikající manžel a táta, takže co se týče domácnosti a dětí, zajistí vše, včetně praní, žehlení apod., ale teda není moc na dárky a květiny, takže kdyby mě třeba nečekaně překvapil květinou či samostatně vybraným parfémem, kabelkou, z toho bych si asi na zadek sedla

Neregistrovaná/ý - Nina

29.07.2016

Ahoj já jsem nedávno dostala luxusní kytici. Vzip byl v tom že všechny květy byly vykrajovaný z ovoce. Některé polité čokoládou. T mi opravdu uděalo radost

vivi11

26.07.2016

Snídaně do postele po 27 letech dost dobrý )

Stačilo by tak málo, občas mě pohladit a políbit.

Neregistrovaná/ý - Anka

02.07.2016

Neregistrovaná/ý - Kačka | 02.07.2016
Superprsa jsou moc dobrý, taky je používám, začala jsem je používat i s tou štíhlou línii, moc sem spokojená =)

holky ta firma co prodává superprsa prodává i nějaká afrodisiaka, zkoušely ste to některá?

Neregistrovaná/ý - Kačka

02.07.2016

Neregistrovaná/ý - Lenka | 01.06.2016
Karle kup ji tyto vitmíny, třeba ji to pomůže www.superprsa.cz

Superprsa jsou moc dobrý, taky je používám, začala jsem je používat i s tou štíhlou línii, moc sem spokojená =)

Neregistrovaná/ý - Lenka

01.06.2016

Neregistrovaná/ý - Kája | 31.05.2016
Dámy rád bych Vás požádal o radu, moje žena je nešťatsná, že po kojení syna má povyslá prsa. Znáte nějaou pomoc? Rád bych ji nějak pomohl

Karle kup ji tyto vitmíny, třeba ji to pomůže www.superprsa.cz

Neregistrovaná/ý - Kája

31.05.2016

Dámy rád bych Vás požádal o radu, moje žena je nešťatsná, že po kojení syna má povyslá prsa. Znáte nějaou pomoc? Rád bych ji nějak pomohl

Neregistrovaná/ý - Kája

31.05.2016

Neregistrovaná/ý - Inka

09.11.2015

Florea.cz má kytice fakt čertvé. byla jsem z nich překvapená, jak dlouhou vydržely.Dostala jsem je od přítele ze slevomatu kdysi.

Neregistrovaná/ý - Markéta

16.09.2015

Holky, musím se podělit o zážitek, který mě dostal. S partnerem ted na sebe nemáme čas, hodně pracuje....a minulý týden v práci přišel pán s obrovskou kyticí růží a vzkazem, objednal to partner. Byl to pro mě obrovský a moc pěkný zážitek a musím říct, že jsem hned měla dobrou náladu a částečně si to u mě vyžehlil . Moc děkuju i firmě www.florea.cz za příjemné překvápko

Neregistrovaná/ý - dobrý dárek

15.11.2011

dobrý dárek www.tulik.cz

Dlouho jsme se rozmýšleli mezi úžasným dortem a nečekaným překvapením v podobě mimča :) Nakonec dáváme přednost Babince a posíláme jí dárkový balíček :) Izabelku ale určitě poprosíme o recept na ten úžasný dort!

Neregistrovaná/ý - Mary Anne

27.05.2011

Můj partner mě šokoval a to příjemně. Byli jsme spolu už docela dlouhou dobu, byla jsem al ještě dost mladá na to, abych přemýšlela o budoucnosti. A stala se náhoda, která trochu hloupě zasáhla do našeho života. Otěhotněla jsem, a pořád jsem si říkala, že jsem na to mladá. Přítel mě odzbrojil svou reakací a velkou radostí, kterou cítil, když se tuto novinku dozvěděl. Tohle jsem nečekala, a byla jsem za to moc ráda. Dneska už máme spolu tříletouholčičku Markétku a jsme pořád šťastní. Tomu se říká reakce, z které člověk padne na zadek. Ne každá má totiž to štěstí. Já ho mám a sakra si toho vážím, koho mám vedle sebe.

Měli jsme s přítelem 3. výročí vztahu a on mě překvapil tím, že na to nezapomněl. Naopak jsem to byla já, kdo tentokrát zapomněl a vypustil to z hlavy, protože toho mám v poslední době nad hlavu. Mile mě překvapil, jeho sestra nám upekla takový krásný dortík jako pozornost. A udělali jsme si hezký večer. Byla jsem z toho úplně paf a příjemně zaskočená. Přidala jsem tu i fotky, abyste se pokochali, jakého šikovného ogara doma mám. Dort byl moc krásný, a chutný, s jahodama, ty mám nejradši, a on moc dobře ví, jak mě rozmazlit.

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Nuda rozhodně nehrozí. Laskejte svůj ...

Bramborový salát s hráškem

Bramborový salát s hráškem

9 hlasů
45min 503 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z hovězího masa se zeleninou

12 hlasů
60min 525kJ 120 Kč

Sváteční salát z grilované hovězí svíčkové.

Treska v sýrové omáčce

0 hlasů
1h a 5min 583kJ 390 Kč

K přípravě receptu je možno použít filé tresky, pstruha, ...

Poradny

Jsem těhotná a končí mi pracovní smlouva, musím na ÚP?

Dobrý den,pokud máte pracovní smlouvu uzavřenou na dobu určitou, zaměstnavatel nemá povinnost sml... Více

Můžu s invalidním důchodem 2. stupně pracovat?

Dobrý den, Vlaďko,přiznání invalidního důchodu 2. stupně znamená, že Vaše pracovní schopnost pokl... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden přeje hlavně kamarádským vazbám! Proto se snažte naslouchat svým přátelům a ubezpečte je, že jste tu vždy pro ně. Uvidíte, že vám oplatí stejnou mincí. Díky nim se budete cítit velice sebejistě a v pohodě. Jen těžko vás něco rozhodí!

Více