Diskuse na téma Co musí udělat, abych si z toho sedla na zadek :)

Rády se necháváme mile překvapovat od svých parnerů. Co by ale ten váš musel udělat, abyste si z toho "sedla na zadek" :) Přivrtat tu poličku, která tam leží v koutě už přes 5 let, vyluxovat, uvařit večeři nebo něco jiného?

NIKOLA 25.05.2011

ABYCH SI SEDLA NA ZADEK? TO BY MUSEL ZAPLATIT VŠECHNY DLUHY. PAK SI TEPRVE SEDNU. TAHLE POŘÁD TRČÍME NA MRTVÉM BODĚ.

dani 25.05.2011

Mě osobně by asi stačilo, kdyby se jeden týden (nebo aspoň jeden den ;-)) nechoval jak malé dítě :-P<3*4*

Alena 25.05.2011

Abych si sedla na zadek tak by se konečně měl začít věnovat rodině a ne jen kamarádům.

Miu 25.05.2011

Jsem už jen Tvůj... si pro mě ta pravá ;*(

slavka 25.05.2011

čo by mal urobit???vobec nič všetko čo spravi je senzačne,stači laska,porozumenie,ucta, ktoru citime obaja ,sadla som si na stoličku ked som ho stretla...<3<3<3

Reňa Lomnická 25.05.2011

môj manžel je dokonalí..navarí,ožehlí,uprace..spravil mi krásnu kuchynskú´linku,opraví auto..miluje ma :-) Neviem čím by ma prekvapil..možno práve keby to prestal robiť :-)

Alexandra Čalavová 25.05.2011

ja partnera nemám,ale mám dcérku a jej otec,aj ked korunky posiela,nejaví o ňu absolutne žiaden iný záujem...takže keby mi napísal,že ako sa má malá,alebo keby ju chcel vidiet,tak z toho by som nie sadla,ale totálne padla na zadok! *2* :-/

dani Alexandra Čalavová 25.05.2011

Alexandro, z prvního vztahu mám už 11-tiletého syna, který svého otce vůbec nezná. Ten na něj platí (celkem malou částku) poslední tři roky (a to jen proto, že má všude dluhy a kdyby s tím nic nedělal, tak jde sedět). Nezajímá se o syna vůbec - dokonce ho občas potkáme, ale prostě se nezná *2* Když bylo synovi 5 let, tak jsem se vdávala a takto získal konečně tatínka. Přeji, ať se Váš bývalý o dcerku začne co nejdříve zajímat.. A kdyby ne, tak určitě jednou bude mít tatínka v někom jiném :-)

věra 25.05.2011

posadila bych se kdyby mi oznámil ,že aspon na měsíc bere mladší dceru na chalupu a zůstali tam opravdu měsíc

Evulinka 25.05.2011

Posadilo by mě na zadek,kdyby už konečně odstranil prahy a futra,abych furt nepadala na zem jak pytek brambor-a pak byla v ortézách a porůznu po těla modřinová..:-)*4*

ivet. 25.05.2011

asi kdyby si pamatoval, kde co doma (10let) máme :-)

Barunka 25.05.2011

Ivet: u nas je to stejny... obcas mam dojem, ze je tady prvni den :)))

Maťa 25.05.2011

asi by ma riadne prekvapilo , a sadla by som si od úžasu , keby manžel vydržal 1 jediný deň byť dlhšie v posteli než do 5ej hodinny rannej a nezbuntošil vždy celý dom *1*

Melinda 25.05.2011

Musí mi dělat každé ráno snídani do postele.

babina 25.05.2011

Ja jsem si sedla na zadek, když udělat tohle :)))) Ale teď jsme za to oba moc a moc rádi <3<3<3

Zuza 25.05.2011

Z čeho jsem se nejvíce posadila na zadek?Že mi začal doma občas dobrovolně pomáhat, a nemusela jsem ho o tom pořád prosit a vytýkat mu něco. Že se mu takříkajíc rozsvítilo v hlavě. :-p

Terka 25.05.2011

Zuza: Jak se ti to prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiim povedlo? Potrebuju recept s podrobnym postupem *4**4**4*

viki 26.05.2011

No ten můj luxuje a vaří normálně, ale je víc pravděpodobné, že uvidím UFO, než jeho mýt nádobí, nebo že přinese z obchodu to, co mu řeknu :-) a taky ještě nikdy neuklízel naším leguánům v terárku, z toho bych teda na zadek sedla, kdybych viděla, jak to vevnitř myje a přinese jim do bazénku čistou vodu..:-)

Anička Tuštička 26.05.2011

Kdyby přestal kouřit doma :-(

Anička Tuštička 26.05.2011

Kdyby něco udělal na zahradě :-(

Anička Tuštička 26.05.2011

a do třetice: Kdyby jste jeli po 20ti letech na dovolenou !!!!! :-)))))


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat