Diskuse na téma Co musí udělat, abych si z toho sedla na zadek :)

Rády se necháváme mile překvapovat od svých parnerů. Co by ale ten váš musel udělat, abyste si z toho "sedla na zadek" :) Přivrtat tu poličku, která tam leží v koutě už přes 5 let, vyluxovat, uvařit večeři nebo něco jiného?

viki 26.05.2011

No ten můj luxuje a vaří normálně, ale je víc pravděpodobné, že uvidím UFO, než jeho mýt nádobí, nebo že přinese z obchodu to, co mu řeknu :-) a taky ještě nikdy neuklízel naším leguánům v terárku, z toho bych teda na zadek sedla, kdybych viděla, jak to vevnitř myje a přinese jim do bazénku čistou vodu..:-)

Terka 25.05.2011

Zuza: Jak se ti to prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiim povedlo? Potrebuju recept s podrobnym postupem *4**4**4*

Zuza 25.05.2011

Z čeho jsem se nejvíce posadila na zadek?Že mi začal doma občas dobrovolně pomáhat, a nemusela jsem ho o tom pořád prosit a vytýkat mu něco. Že se mu takříkajíc rozsvítilo v hlavě. :-p

babina 25.05.2011

Ja jsem si sedla na zadek, když udělat tohle :)))) Ale teď jsme za to oba moc a moc rádi <3<3<3

Melinda 25.05.2011

Musí mi dělat každé ráno snídani do postele.

Maťa 25.05.2011

asi by ma riadne prekvapilo , a sadla by som si od úžasu , keby manžel vydržal 1 jediný deň byť dlhšie v posteli než do 5ej hodinny rannej a nezbuntošil vždy celý dom *1*

Barunka 25.05.2011

Ivet: u nas je to stejny... obcas mam dojem, ze je tady prvni den :)))

ivet. 25.05.2011

asi kdyby si pamatoval, kde co doma (10let) máme :-)

Evulinka 25.05.2011

Posadilo by mě na zadek,kdyby už konečně odstranil prahy a futra,abych furt nepadala na zem jak pytek brambor-a pak byla v ortézách a porůznu po těla modřinová..:-)*4*

věra 25.05.2011

posadila bych se kdyby mi oznámil ,že aspon na měsíc bere mladší dceru na chalupu a zůstali tam opravdu měsíc

Alexandra Čalavová 25.05.2011

ja partnera nemám,ale mám dcérku a jej otec,aj ked korunky posiela,nejaví o ňu absolutne žiaden iný záujem...takže keby mi napísal,že ako sa má malá,alebo keby ju chcel vidiet,tak z toho by som nie sadla,ale totálne padla na zadok! *2* :-/

dani Alexandra Čalavová 25.05.2011

Alexandro, z prvního vztahu mám už 11-tiletého syna, který svého otce vůbec nezná. Ten na něj platí (celkem malou částku) poslední tři roky (a to jen proto, že má všude dluhy a kdyby s tím nic nedělal, tak jde sedět). Nezajímá se o syna vůbec - dokonce ho občas potkáme, ale prostě se nezná *2* Když bylo synovi 5 let, tak jsem se vdávala a takto získal konečně tatínka. Přeji, ať se Váš bývalý o dcerku začne co nejdříve zajímat.. A kdyby ne, tak určitě jednou bude mít tatínka v někom jiném :-)

Reňa Lomnická 25.05.2011

môj manžel je dokonalí..navarí,ožehlí,uprace..spravil mi krásnu kuchynskú´linku,opraví auto..miluje ma :-) Neviem čím by ma prekvapil..možno práve keby to prestal robiť :-)

slavka 25.05.2011

čo by mal urobit???vobec nič všetko čo spravi je senzačne,stači laska,porozumenie,ucta, ktoru citime obaja ,sadla som si na stoličku ked som ho stretla...<3<3<3

Miu 25.05.2011

Jsem už jen Tvůj... si pro mě ta pravá ;*(

Alena 25.05.2011

Abych si sedla na zadek tak by se konečně měl začít věnovat rodině a ne jen kamarádům.

dani 25.05.2011

Mě osobně by asi stačilo, kdyby se jeden týden (nebo aspoň jeden den ;-)) nechoval jak malé dítě :-P<3*4*

NIKOLA 25.05.2011

ABYCH SI SEDLA NA ZADEK? TO BY MUSEL ZAPLATIT VŠECHNY DLUHY. PAK SI TEPRVE SEDNU. TAHLE POŘÁD TRČÍME NA MRTVÉM BODĚ.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat