Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kam s dětmi v zimě na lyže

Katka 18. 03. 2010

Ráda bych se poradila kam mám vzít mé 2 děti v zimě na lyže, mám kluka 5 let a holčičku 3 roky a budu na ně sama. Moc díky za radu.

Neregistrovaná/ý - Janča

25.02.2020

Neregistrovaná/ý - Jana | 23.02.2020
A ty to v Italii nejako znas? Kam by se dalo jet v lete?

Ano, v Italii si to chvali zde monte bondone ))

Neregistrovaná/ý - Jana

23.02.2020

A ty to v Italii nejako znas? Kam by se dalo jet v lete?

Neregistrovaná/ý - Radka

18.02.2020

Ženy letos jsem to hodne zapinkala ale na pristi rok uz neco obejdnat musim, koukala jsem na to Pinzolo, no zamlouva se mi hodne to wellness, zbytek rodiny miluje lyzování!

Neregistrovaná/ý - Lucie

14.02.2020

Neregistrovaná/ý - Milena | 10.02.2020
Zkus je vzit na lyze nekam, kde budou mit i instruktora na lyze. Je to hodne ucinne a deti se velmi rychle nauci lyzovat. My jsme takhle meli pro deti instruktora v Italii, byla to nase zimni dovolena.

Jak rikas, neni nad to, kdyz ti deti pohlidaji a ty si muzes uzit krasy jak sjezdovky, tak i mestecka, my jsme to takhle meli v Pinzolo a to diky sport-kids.cz, uzasna zimni dovolena!

Neregistrovaná/ý - Milena

10.02.2020

Zkus je vzit na lyze nekam, kde budou mit i instruktora na lyze. Je to hodne ucinne a deti se velmi rychle nauci lyzovat. My jsme takhle meli pro deti instruktora v Italii, byla to nase zimni dovolena.

Neregistrovaná/ý - MaPa

31.07.2017

Máte problém s matematikou? Nechápete ji od svého učitele? Vyzkoušejte novou generaci doučování! Doučování online - kdekoliv, kdykoliv. Připravujeme pro Vás stále nové a nové kurzy. S námi už pro Vás matematika nebude noční můrou. Zavádějící ceny všech kurzů! Vše najdete na www.matematikaza1.cz

Neregistrovaná/ý - Daniel

25.06.2017

Neregistrovaná/ý - Lenka | 22.06.2017
Ano je na Kolbenova 898/11, 190 00 Praha 9, mrkněte se na www.freestylekolbenka.cz

Ta vnitřní sjezdovka tam to je něco úžasného, člověk si pořádně zajezdí, je to mnohem lepší než na svahu

Neregistrovaná/ý - Lenka

22.06.2017

Neregistrovaná/ý - Veronika | 21.06.2017
V Praze je vnitřní sjezdovka jo? jsem myslela že to mají jen v zahraničí teda

Ano je na Kolbenova 898/11, 190 00 Praha 9, mrkněte se na www.freestylekolbenka.cz

Neregistrovaná/ý - Veronika

21.06.2017

Neregistrovaná/ý - Renča | 18.06.2017
Zkoušel už někdo vnitřní sjezdovku v Praze?

V Praze je vnitřní sjezdovka jo? jsem myslela že to mají jen v zahraničí teda

Neregistrovaná/ý - Renča

18.06.2017

Zkoušel už někdo vnitřní sjezdovku v Praze?

milena

18.03.2010

Neregistrovaná/ý - Wendy | 18.03.2010
A ještě jsem zapoměla, že je tam super školička lyžování pro děti....

Lipno znám, nejlepší lyžařská škola v Čechách pro děti. Jezdíme z dětmi pravidelně, všechny se tam naučili lyžovat. Dokonce i bruslit na zamrzlém Lipně.

Neregistrovaná/ý - Wendy

18.03.2010

Neregistrovaná/ý - Wendy | 18.03.2010
Letos uz asi jenom do Krkonoš, ale v lednu jsem byla tyden s rodinou na Lipně. Byla jsem dost nedůvěřivá, že i na Lipně (které mám spojené jen s letním koupáním) se dá i lyžovat, ale skutečnost předčila všechna má očekávání. Ubytování v super apartmánech cca 300 m od vleku. V ceně ubytování permanentky na vleky, s rodinou jsme se kdykoliv odebrali do soukromí a moje hlučná rodina tak nikoho nerušila. Lyžování na české poměry docela pohodové, bez front a na upravených sjezdovkách. Mrkni se na landal.cz a na lipnoservis.cz.

A ještě jsem zapoměla, že je tam super školička lyžování pro děti....

Neregistrovaná/ý - Wendy

18.03.2010

Letos uz asi jenom do Krkonoš, ale v lednu jsem byla tyden s rodinou na Lipně. Byla jsem dost nedůvěřivá, že i na Lipně (které mám spojené jen s letním koupáním) se dá i lyžovat, ale skutečnost předčila všechna má očekávání. Ubytování v super apartmánech cca 300 m od vleku. V ceně ubytování permanentky na vleky, s rodinou jsme se kdykoliv odebrali do soukromí a moje hlučná rodina tak nikoho nerušila. Lyžování na české poměry docela pohodové, bez front a na upravených sjezdovkách. Mrkni se na landal.cz a na lipnoservis.cz.

Projekt Půlmaratonská stonožka. Podpořte i vy onkologicky...

Špagety s tuňákem

Špagety s tuňákem

25 hlasů
40min 575 kJ 59 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Králík se sušenými bylinkami

5 hlasů
1h a 30min 452kJ 195 Kč

Recept na králíka tentokrát s koriandrem a koprem.

Masové kuličky s čubricou

8 hlasů
1h a 5min 939kJ 120 Kč

Recept balkánské kuchyně.

Poradny

Byla jsem několikrát v DPN a OČR, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Pracuji na DPP, jak získat nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více