Volný čas s dětmi

Volný čas s dětmi. Tipy, kam zajít s dětmi, dovolená s dětmi, vyrábění, jak zabavit hyperaktivní dítě.

Kam s dětmi v zimě na lyže30 příspěvků

Ráda bych se poradila kam mám vzít mé 2 děti v zimě na lyže, mám kluka 5 let a holčičku 3 roky a bud...

Marica 26.04.2022
Byla jsem v Passo Tonela v Itálii a jsou tam skvělé sjezdovky i pro děti, tak mohu doporučit. Je tam...

prosím,co vy na to??2 příspěvky

Dobrý den,jedeme na hory do Rakouska,bereme sebou i našeho 3,5 letého chlapečka,tomu jsme vybyvení k...

NinaC 28.12.2021
Tak to je první půjčovna, na kterou jsem narazila a věděla bych jaké lyže synovy půjčit. nechápu, pr...

Kam na výlet s rodinou na první dubnový víkend?23 příspěvků

Máme nějaký tip na první dubnový víkend, který má být teplý a celý slunečný? Máme tříletého Matěje a...

Patty 02.06.2022
Ahojky, my jsme si minule udělali s rodinou výlet do Prahy. Byli jsme ve starém městě, na Karlově mo...

Kam na rodinný víkend?103 příspěvků

Máte tip, kam vyrazit na rodinný výlet na víkend? Podělte se o něj s ostatními :)

Andrea 29.06.2022
Tak můžu teda taky doporučit :)

Kde jsme byli o víkendu54 příspěvků

Jak strávíte tento víkend? Vyrazíte do přírody s rodinou nebo na koncert či festival? Napište nám, j...

Kristy 02.06.2022
Jojo, musím teda uznat, že ten dinopark galerie harfa je fakt skvělej. Naše děti to tam milují. Koli...

tip na tvoření s návodem23 příspěvků

Ahojky všem maminkám*1*, nedávno jsem narazila na postupy vyrábění, které mě dostaly, tak bych se...

Marica 26.04.2022
V tomhle nedám dopustit na youtube :-)

Lanové centrum13 příspěvků

Pěkný den všem, jsem učitelka na základní škole,blíží se vysvědčení a ráda bych vyrazila se třídou n...

Tea 30.09.2016
Tak to je jasné :-p. Do Abyssu už jsem volala a máme domluvený termín. Pak napísu, jaké to bylo.

Kuličková modelína16 příspěvků

Chci dětem pořídit kuličkovou modelínu, ale v posledních dnech jsem se setkala převážně s negativním...

Simka 10.03.2021
Toto jsou holky ony ? Objednala jsem na zkoušku tu úroveň 2 tak jsem zvědavá a pak napíšu jak se nám...

Osvědčená knížka7 příspěvků

Zdravím všechny maminky, potřebuji radu - jaká knížka se nejvíce líbí vašim malým dětem? Hledám toti...

Milena 11.02.2022
Ctete jim Gabru a Malinku! Fakt skvele!

Dětská hřiště, skluzavky a houpačky166 příspěvků

Zdravím, chtěla bych se zeptat kde se dají sehnat skluzavky a prolézačky jako jsou na dětských hři...

Kristy 02.06.2022
Holky, musím se pochlubit a dát tip na fajn den s dětmi, ale i pro rodiče. Byli jsme s rodinou v Pra...

Plavání s dětmi17 příspěvků

Zdravím, teď od začátku září jsem začala s mým ročním prďolou chodit plavat, chodíme do Plaváčka a t...

Jana 14.12.2019
Máte zkušenost s dobrou školkou v Brně?

Předplatné časopisu6 příspěvků

Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo odebíráte pro vaše děti pravidelně nějaký dětský časopis? Cht...

Fifinka 20.12.2014
Dobrý den, Minecraft příručku, to myslíte tohle http://www.egmont.cz/knihy/minecraft-oficialni-priru...

Kontakt s jinými dětmi5 příspěvků

Ahojte všichni :-) Dcerce Sofince je rok a chtěla bych s ní začít chodit do nějakého kroužku, kde b...

Leona 05.05.2015
prvně jet nechcou a pak nechcou domu. Jsem matka, která je na ně sama, tak si rád od nich na chvíli ...

Tip na soutěž - namalujte obrázek0 příspěvků

Třeba se bude někomu hodit tip na soutěž, do které se můžete zapojit tak, že vaše dítko namaluje obr...

Učení se s tabletem7 příspěvků

Dobrý den, máte někdo z Vás zkušenosti s tím, že by se vaše děti učili na tabletu? Někde na netu jse...

janicka 26.01.2016
my jsme magicpen objednavali pres internet a vse v poradku :-)

Pořídit dítěti hřiště na zahradu?23 příspěvků

Zdravím. Ráda bych slyšela názory a zkušenosti, na pořízení hřiště dítěti na zahradu.Je to rozumný n...

Babeta 29.08.2021
My měli mastičky, tinktury a všechno bylo na nic. Jak se ranky musím dotýkat, tak je to blbý. Ten sp...

Do jaké ZOO v ČR?6 příspěvků

Ráda bych se zeptala na tipy, do jaké ZOO se v ČR vydat? Kde se dají krmit zvířátka, je tam třeba i ...

Kristy 02.06.2022
Pokud mohu radit, tak určitě doporučuju navštívit dinopark v https://www.galerieharfa.cz/obchody/din...

kočárek6 příspěvků

Ahoj, najde se tu nějaká maminka, co by mi pomohla s výběrem kočárku ? Chci dceři koupit kočár, ale ...

Irena 03.01.2022
Díky moc za info :) Já jsem ty vánoce na https://www.lunzo.cz pořešila. Tam mají fakt vše, co jsem h...

Kam na prodloužený výlet? 24 příspěvků

Ahojky hledám inspiraci, kam s dětmi vyrazit na prodloužené víkendy, které se teď blíží :) Budu ráda...

Aneta 29.06.2022
My určitě taky :-)

Vaničkové plavání0 příspěvků

Dobrý den, má tu některá z maminek zkušenost s "vaničkovým plaváním " ? Teď jsem na to narazila na f...

Kam s dětmi na den dětí Brno a okolí? 4 příspěvky

Ahoj holky, nemáte nějaké nápady, kam se vydat na den dětí? Víte o nějakých akcích nebo programech :...

Luca 01.06.2017
Jo podivej, mylsím si, že to bude super :))

Jídlo pod stan17 příspěvků

Ahoj v létě jedeme s dětmi pod stan a ráda bych sebou vzala nějaké osvědčené a dobré jídlo. Zavařova...

Vendula 01.04.2022
Holky, ty jídelní sety mají moc hezké. Můžou do myčky nebo jen ruční mytí?

Výživa na klouby pro pejska68 příspěvků

Znáte někdo účinnou výživu na klouby pro pejska, co by žral?

Lili 31.07.2022
Ano, koukala, děkuji moc za info. To kremacezviratusti.cz to má opravdu moc hezky popsané. A díky i ...

Uv plavky1 příspěvek

Ahoj, potřebovala bych poradit. V srpnu jedeme k moři a potřebovala bych pro děti sehnat uv plavečky...

Martina 05.09.2019
Tak o UV plavkách jsem ještě neslyšela. Děkuji zase o rozšíření obzorů. Také letos jedeme ještě na p...

Dětské dioptrické brýle1 příspěvek

Chtěla bych dceři koupit dioptrické brýle sportovnějšího vzhledu a aby bylo možné dát místo paciček ...

Dana 09.08.2017
Já jsem vybírala synovy brýle z těchto stránek www.styleandsafety.cz/produkty/detske-bryle/ taky jse...

Když zemře pejsek1 příspěvek

Ahoj všem, mám na vás takový dotaz a spíše prosím o radu. Máme doma staříka - 14 letou kolii. Bohuže...

rancidlo@seznam.cz 17.11.2021
Dobrý den.mám 16. ti letého pejska chodíme na veterinu na Prahu 15 a nevím,kdyby nečekaně zemřela tř...

Hračky pro děti 47 příspěvků

Můžu poprosit o tip, jaké hračky pořídit pro děti starší 3 let ?

Galinka 23.02.2022
doporučte prosím pěkné hračky pro děti.. máme jich sice mnoho, ale ráda bych nějaké hezky zpracované...

Příměstský tábor1 příspěvek

Ahoj, prosím o tipy na letní příměstký tábor v Praze, zaměřený na pohyb pro desetiletého kluka. Před...

vikki 30.03.2020
Myslíš sportovní nebo jenom aby tam měli nějaké vyžití venku?

Tvoření s dětmi8 příspěvků

Zdravím, prosím podělte se se mnou o nápady co teď na jaře tvořit doma s dětma a kde sehnat materiál...

anastaziaa 24.05.2020
S tím jaký je teď počasí se to hodit určitě bude, a díky, činili jsme se :-)

Repelent30 příspěvků

Maminy, jakou máte zkušenost s repelentem ? Má cenu ho vůbec kupovat nebo je to bez efektu ?

Majki636 04.07.2022
Nejvíc se nám osvědčily repelenty od altaherby :)

Táborové tvoření2 příspěvky

Zdravím všechny, co mají zkušenost s pořádáním táboru a podobných akcí pro deti. Sbírám tipy na tábo...

anastaziaa 23.07.2020
Nesháním nic tématicky zaměřeného. Jde mi o to aby to hlavně bylo zajímavé a originální. Děti budeme...

Vyžití pro děti na zahradě0 příspěvků

Jaké máte pro děti vyžití na svých zahrádkách ? Chceme dětem na zahradu buď něco pořídit nebo něco v...

Akce v Praze pro děti3 příspěvky

Vy co máte starší děti, tak nevíte jestli pro ně máme v Praze nějaké akce ?

Andrejka 23.09.2020
Podle toho co píší, tak je možné si tam vyzkoušet ty věci od nerf a pořádně se tam vyblbnout :)

Prodloužený víkend v přírodě11 příspěvků

Maminky, chtěla bych poprosit o doporučení na nějaké pěkné ubytování, nejlépe někde v přírodě, kde b...

Čermačka 31.01.2022
Ale i tak super. Ale tak ty malé ranky tak nebolí, ale jsou nepříjemný, no.

Jak zabavit děti6 příspěvků

Ahoj, co s dětmi děláte nebo podnikáte, když je venku škaredě a musíte být doma ?

anastaziaa 26.07.2021
Není za co, hlavně ať udělá radost :)

Dětská kuchyňka 8 příspěvků

Vybírám pro dcerku kuchyňku na hraní a budu ráda když se podělíte o zkušenosti a tipy, kde koupit he...

anastaziaa 01.08.2021
Za málo, ráda jsem poradila :))

Tvoření z keramiky a korálků1 příspěvek

Ahoj, chtěla bych se zeptat, čím by jste obdarovaly člověka, co miluje výrobu a tvoření z všeho možn...

Eva 22.04.2021
Něčím na tvoření ? :) Prodávají se boxíky na uložení korálků, přívěsků a různých těch komponentů. Ho...

Domeček pro panenky5 příspěvků

Vybírám domeček pro děti, budu ráda za tipy odkud máte nějaký kvalitní za rozumnou cenu.

Dianadia 29.07.2021
Není zač, právěže cena je fakt skvělá na to jak je to kvalitní a hezkej domeček

Dřevěné hračky5 příspěvků

Jak se vám osvědčily dřevěné hračky, hrají si s nimi děti ?

Majka 29.11.2021
Já synovi kupuju jedině dřevěné hračky, má je rád a já jsem ráda, prootže ty plastové jsou příšerné ...

Čokoládové uhlí0 příspěvků

Zdravím, nevíte kde bych sehnala čokoládové uhlí ? :)

Adventní kalendář pro děti1 příspěvek

Kde maminy kupujete adventní kalendáře pro děti, ale s nějakou lepší čokoládou ? :)

Nikola 06.12.2021
Kupovala jsem pro manžela a syna adventní kalendář přes čokoládovnu Janek :)

hračky pro děti5 příspěvků

ahojky, kdepak nakupujete hračky pro své děti??? :-) Hledám nějaký eshop kde mají pěkné hračky i dal...

martina.pisarova 03.03.2022
Dobrý den, já osobně nemám vyloženě vybraný jeden obchod, odkud bych objednávala hračky. Spoustu věc...

Od kdy dát dítě na lyže ? 1 příspěvek

Můžu se zeptat od jakého věku jste postavili dítě na lyže ? A jakým způsobem řešíte vybavení ? Jestl...

Pavla 29.01.2022
Syna jsme postavili na lyže letos a vzhledem k tomu jak mu to šlo, tak by ho chtěl manžel příští rok...

Velikost lyží0 příspěvků

Dokázaly byste mi poradit, jak dlouhé lyže potřebuju pro tříleté dítě ? Všude je to uváděno v cm a j...

Montessori pomůcky2 příspěvky

Jakými hračkami se dá u děti podpořit motorika a logické myšlení ? Dívala jsem se, že by na to mohly...

NinaC 03.03.2022
Aha, tak tady toho mají opravdu hodně. Dívala jsem se i jinde, ale tady to mají perfektně rozdělené ...

Úniková hra2 příspěvky

Ahoj, zajímalo by mě jestli máte zkušenosti s únikovou hrou a od jakého věku jsou vhodné ?

Lada 03.06.2022
asi to chce hledat vyloženě pro děti, na dospělou bych je nevzala a tam určitě bude i omezení.

Potřebuješ půjčku?0 příspěvků

Potřebuješ půjčku???? Osobní půjčky nebo Podnikatelské půjčky???? Mluvte o tom se mnou. KONTAKTNÍ JM...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Dotahujte do konce vše, co začnete – a to jak v pracovní, tak i osobní oblasti. Nezačínejte rozhovor, který nebudete schopni uzavřít, nejděte do sporu, pokud už je předem jasné, že jej nevyřešíte. Přiděláte si tím totiž spoustu starostí navíc &n... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:55
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:53

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat