Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Volný čas s dětmi

Volný čas s dětmi. Tipy, kam zajít s dětmi, dovolená s dětmi, vyrábění, jak zabavit hyperaktivní dítě.

Celkem 27 diskusních témat seřadit dle:
8 příspěvků Kam s dětmi v zimě na lyže Máte problém s matematikou? Nechápete ji od svého učitele? Vyzkoušejte novou generaci doučování! Dou...
MaPa 31. 7. 2017
0 příspěvků prosím,co vy na to??
19 příspěvků Kam na výlet s rodinou na první dubnový víkend? v podstatě se s dětmi dá jet uplně všude.Jen to nedělejtě jako naši sousedi že s nemocními dětmi cho...
Angelika 30. 5. 2018
39 příspěvků Kam na rodinný víkend? Když nevím kam na dovolenou či výlet, zaseknu se do některého se slevových serverů a vždycky najdu a...
Eliškališka 29. 8. 2016
52 příspěvků Kde jsme byli o víkendu jo jo já se o prázdninách přestěhovala do Prahy a k narozkám jsem dostala předplatné do Národního di...
patricie 2. 12. 2016
5 příspěvků tip na tvoření s návodem holky, díky moc za reakce a za tipy, kde sehnat a co vůbec shánět, moc jste mi pomohly :)
Romana 27. 6. 2016
13 příspěvků Lanové centrum Tak to je jasné :-p. Do Abyssu už jsem volala a máme domluvený termín. Pak napísu, jaké to bylo.
Tea 30. 9. 2016
11 příspěvků Kuličková modelína zdravím, taky máme doma tu pěnovou plastelínu od playfoam (pexi.cz) a jsem s ní maximálně spokojneá,...
marika 31. 5. 2016
4 příspěvky Osvědčená knížka Pěkné knížky jsou Statčná autíčka
Pooola 24. 3. 2015
123 příspěvků Dětská hřiště, skluzavky a houpačky Není zahradní houpačka, jako zahradní houpačka. Některé nejsou dělané na celoroční pobyt venku, prot...
Dave 14. 8. 2017
15 příspěvků Plavání s dětmi Zkus se podívat na jejich stránky, mají to tam všechno popsané, co nabízí www.maternity-care.cz
Jitka 7. 5. 2017
6 příspěvků Předplatné časopisu Dobrý den, Minecraft příručku, to myslíte tohle http://www.egmont.cz/knihy/minecraft-oficialni-priru...
Fifinka 20. 12. 2014
5 příspěvků Kontakt s jinými dětmi prvně jet nechcou a pak nechcou domu. Jsem matka, která je na ně sama, tak si rád od nich na chvíli ...
Leona 5. 5. 2015
0 příspěvků Tip na soutěž - namalujte obrázek
7 příspěvků Učení se s tabletem my jsme magicpen objednavali pres internet a vse v poradku :-)
janicka 26. 1. 2016
16 příspěvků Pořídit dítěti hřiště na zahradu? Ta dílnička je super, a i když je primárně jakoby určena pro kluky, tak i holky si u ná vyhrajou. Má...
Esmé 29. 8. 2017
4 příspěvky Do jaké ZOO v ČR? Super holky, děkuji moc za rady :) asi se tam vydáme o víkendu :)
Elenka57 30. 3. 2017
0 příspěvků kočárek
10 příspěvků Kam na prodloužený výlet? Hele my jeli na Šumavu na kola k Lipnu a v neděli jsme to zakončili únikovou hrou s čarodějnickým mo...
Markéta Jelínková 29. 6. 2018
0 příspěvků Vaničkové plavání
4 příspěvky Kam s dětmi na den dětí Brno a okolí? Jo podivej, mylsím si, že to bude super :))
Luca 1. 6. 2017
5 příspěvků Jídlo pod stan My dřív pod stan zavařovali a tak, ale taky jsme na narazili na to Adventure menu a je to něco úplně...
Kristýna 27. 8. 2017
3 příspěvky Výživa na klouby pro pejska Mají i pro štěňátka faze 2 a pro staršího pejska se dělá faze 1, tak si to nepopleťte :-)
Petra 13. 6. 2017
0 příspěvků Uv plavky
1 příspěvek Dětské dioptrické brýle Já jsem vybírala synovy brýle z těchto stránek www.styleandsafety.cz/produkty/detske-bryle/ taky jse...
Dana 9. 8. 2017
0 příspěvků Když zemře pejsek
0 příspěvků Hračky pro děti
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Kdosi ve vás probudí soutěživého ducha. Ukážete proto okolí, že když chcete, umíte ze sebe dostat to nejlepší. Bude to velice důležité, a to především pro vás samotné. Upevníte tak své sebevědomí a důvěru ve své schopnosti. M&aa...

Více

Registrovat