Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Volný čas s dětmi

Volný čas s dětmi. Tipy, kam zajít s dětmi, dovolená s dětmi, vyrábění, jak zabavit hyperaktivní dítě.

Celkem 25 diskusních témat seřadit dle:
8 příspěvků Kam s dětmi v zimě na lyže Máte problém s matematikou? Nechápete ji od svého učitele? Vyzkoušejte novou generaci doučování! Dou...
MaPa 31. 7. 2017
0 příspěvků prosím,co vy na to??
18 příspěvků Kam na výlet s rodinou na první dubnový víkend? Chystáte se Vy nebo Vaše ratolest k přijímačkám na střední školu? Právě připravujeme nový kurz, kde ...
1mapa 31. 7. 2017
39 příspěvků Kam na rodinný víkend? Když nevím kam na dovolenou či výlet, zaseknu se do některého se slevových serverů a vždycky najdu a...
Eliškališka 29. 8. 2016
52 příspěvků Kde jsme byli o víkendu jo jo já se o prázdninách přestěhovala do Prahy a k narozkám jsem dostala předplatné do Národního di...
patricie 2. 12. 2016
5 příspěvků tip na tvoření s návodem holky, díky moc za reakce a za tipy, kde sehnat a co vůbec shánět, moc jste mi pomohly :)
Romana 27. 6. 2016
13 příspěvků Lanové centrum Tak to je jasné :-p. Do Abyssu už jsem volala a máme domluvený termín. Pak napísu, jaké to bylo.
Tea 30. 9. 2016
11 příspěvků Kuličková modelína zdravím, taky máme doma tu pěnovou plastelínu od playfoam (pexi.cz) a jsem s ní maximálně spokojneá,...
marika 31. 5. 2016
4 příspěvky Osvědčená knížka Pěkné knížky jsou Statčná autíčka
Pooola 24. 3. 2015
123 příspěvků Dětská hřiště, skluzavky a houpačky Není zahradní houpačka, jako zahradní houpačka. Některé nejsou dělané na celoroční pobyt venku, prot...
Dave 14. 8. 2017
15 příspěvků Plavání s dětmi Zkus se podívat na jejich stránky, mají to tam všechno popsané, co nabízí www.maternity-care.cz
Jitka 7. 5. 2017
6 příspěvků Předplatné časopisu Dobrý den, Minecraft příručku, to myslíte tohle http://www.egmont.cz/knihy/minecraft-oficialni-priru...
Fifinka 20. 12. 2014
5 příspěvků Kontakt s jinými dětmi prvně jet nechcou a pak nechcou domu. Jsem matka, která je na ně sama, tak si rád od nich na chvíli ...
Leona 5. 5. 2015
0 příspěvků Tip na soutěž - namalujte obrázek
7 příspěvků Učení se s tabletem my jsme magicpen objednavali pres internet a vse v poradku :-)
janicka 26. 1. 2016
16 příspěvků Pořídit dítěti hřiště na zahradu? Ta dílnička je super, a i když je primárně jakoby určena pro kluky, tak i holky si u ná vyhrajou. Má...
Esmé 29. 8. 2017
4 příspěvky Do jaké ZOO v ČR? Super holky, děkuji moc za rady :) asi se tam vydáme o víkendu :)
Elenka57 30. 3. 2017
0 příspěvků kočárek
9 příspěvků Kam na prodloužený výlet? Je to na okraji Prahy,se podivej na jejich stranky.Chodime hodne do aquaparku,jelikoz mam aktivni de...
Coco 25. 5. 2017
0 příspěvků Vaničkové plavání
4 příspěvky Kam s dětmi na den dětí Brno a okolí? Jo podivej, mylsím si, že to bude super :))
Luca 1. 6. 2017
5 příspěvků Jídlo pod stan My dřív pod stan zavařovali a tak, ale taky jsme na narazili na to Adventure menu a je to něco úplně...
Kristýna 27. 8. 2017
3 příspěvky Výživa na klouby pro pejska Mají i pro štěňátka faze 2 a pro staršího pejska se dělá faze 1, tak si to nepopleťte :-)
Petra 13. 6. 2017
0 příspěvků Uv plavky
1 příspěvek Dětské dioptrické brýle Já jsem vybírala synovy brýle z těchto stránek www.styleandsafety.cz/produkty/detske-bryle/ taky jse...
Dana 9. 8. 2017
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav...

Více

Registrovat