Diskuse na téma Osvědčená knížka

18. 01. 2014 | Volný čas s dětmi

Zdravím všechny maminky, potřebuji radu - jaká knížka se nejvíce líbí vašim malým dětem? Hledám totiž inspiraci pro čtení s mými dětmi :-) Mám dvě holčičky, takže spíš něco o princeznách a zvířátkách než o autech apod. :-)

Karel 06.12.2021

Jerome Klapka Tři muži ve člunu

renča 06.12.2021

Doporučte mi prosím nějakou knížku pro děti k Vánocům.. děkuji

Pooola 24.03.2015

Pěkné knížky jsou Statčná autíčka

Rumburacka 23.01.2014

No tak my čteme o princeznách různé takové ty od Disney :-) jako o Poplece, Mořské víle, Zlatovlásce atd. :-) nedávno jsem přečetli knížku Čtyři kouzelné pohádky o princeznách :-D ta byla moc fajn, krásné ilustrace - no klasický Disney :-)

Hajanka Rumburacka 24.01.2014

Od Disneyho čteme taky celkem dost :-) o čtyřech princeznách neznáme, tak možná zkusíme pořídit :-) jinak Ariela, Popelka atd. to jsou klasiky, holky to milují :-)

Rumburacka Hajanka 21.02.2014

Ty naše taky :-) prostě holky a princezny no :-) ale zkoušela jsem s nimi číst i tradičnější české pohádky od Boženy Němcové, Erbena atd. a k mému překvapení se jim to taky líbilo, takže jsem byla moc ráda, že to můžeme trochu obměnit :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zatímco vaše tělo by chtělo relaxovat, vaše mysl si moc dobře uvědomuje, že doba vánočního a novoročního lenošení už minula. Nemáte rádi nedodělanou práci, nelibujete si v odkládání – a přesto se tento týden budete zmítat v rozpo... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

62 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
96 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
172 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat