Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma citlivá pleť

martina.marna 16. 04. 2015

ahoj, potrebovala bych poradit s nejakou dobrou kosmetikou na citlivou plet. cilivou plet mam odjakziva, ale az ted se mi to hodne zhorsilo. dokonce s emi zacal delat i mensi ekzem, myslela jsem ze je to z vitru a ze zimy ale i kdyz je venku slunicko a zacina byt hezky tak se to nemeni. mam z toho stres a vadi mi to. nevite jaka kosmetika by mi na to nejlepe pomohla? dekuji

Neregistrovaná/ý - Věra

30. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Petra | 26. 12. 2018
Věro je to tahle https://www.hristina.cz/prirodni-bulharska-ruzova-voda-na-oci-tvar-a-rty-150-ml-e101318.htm

Děkuji, zkusila jsem si ji objednat a vyzkouším i šampon a masku na vlasy.

Neregistrovaná/ý - Petra

26. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Věra | 18. 12. 2018
Petro a co to je za zázračnou růžovou vodu?

Věro je to tahle https://www.hristina.cz/prirodni-bulharska-ruzova-voda-na-oci-tvar-a-rty-150-ml-e101318.htm

Neregistrovaná/ý - Věra

18. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Petra | 11. 12. 2018
Já mám taky docela citlivou plet a používám přírodní růžovou vodu.Jen tak něco mi nesedí, ale tohle ano. Pokožku mi vždycky zklidní.

Petro a co to je za zázračnou růžovou vodu?

Neregistrovaná/ý - Petra

11. 12. 2018

Já mám taky docela citlivou plet a používám přírodní růžovou vodu.Jen tak něco mi nesedí, ale tohle ano. Pokožku mi vždycky zklidní.

Neregistrovaná/ý - Pavlínka Moláková

20. 3. 2017

já mám extra citlivou pleť, můžu používat jen kvalitní kosmetiku. Na čistění pleti používámjemnou čistící pěnu CL all-in-one, objednávám ji na www.luvica.cz. Pleť je dokonale vyčištěna, aniž by byla vysušena. Je neparfemovaná a bez sulfátů.

Neregistrovaná/ý - Radana z Vyškova

25. 2. 2017

já kupuji na vrásky SYNOUVELLE COSMETICS.Vsázím na kvalitu a přirozenou podporu krásy díky vyššímu podílu koncentrovaných účinných látek. Tuto kosmetiku objednávám na luvica.cz. Esenciální Anti-Aging oleje a antioxidanty zlepšují ochrannou vrstvu kůže a vyplňují jemné vrásky. Zlepšují pružnost a napětí pokožky.

Neregistrovaná/ý - niki

30. 1. 2017

Zkus prirodní kvalitní kosmetiku. Plet ti upraví.

Neregistrovaná/ý - Petra Černocká

24. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - radka | 2. 10. 2016
všem děkuji moc za tipy a rady, učitě něco z toho všeho vyzkouším

Já používám na citlivou pleť zásadně kvalitní značkovou kosmetiku. Zrovna nyní se mi osvědčil Anti-Aging krém pro normální a smíšenou pleť, který objednávám na www.luvica.cz.

Laugher

21. 1. 2017

Já používám Eucerin

Neregistrovaná/ý - Viktorie

17. 1. 2017

Čau Mrto,ja mam taky hodně citlivou pleť a zkoušela jsem různé krémy a nic až teď používám 3 měsíce značku pevonia a jsem mile překvapena,nedělají se mi ekzémy a pleť mam pěkně vyživenou a nevysušenou.

Neregistrovaná/ý - klára

21. 10. 2016

Me zatím nejvíce sedí ryor, který si objednávám z parfums.cz, ted z notino.cz, prejmenovali se

Neregistrovaná/ý - Thea

20. 10. 2016

určitě nebrat tu nejlevnější v obchodě.. šla bych buď do přírodní kosmetiky a nebo ke kosmetičce která ti pleť bude sledovat, zkoušet a určitě ti to poladí

Neregistrovaná/ý - Jana

4. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - Renča | 21. 9. 2016
ahoj, mně se osvědčilo pravidelné používání přírodní kosmetiky z www.havlikovaapoteka.cz, hlavně přírodní zázrak a ty oleje jsou parádní!

Renco, nepouzívás náhodou od nich i mýdla?

Neregistrovaná/ý - linda

2. 10. 2016

nemáte za co, ráda doporučím, něco o čem vím, je to dobré

Neregistrovaná/ý - radka

2. 10. 2016

všem děkuji moc za tipy a rady, učitě něco z toho všeho vyzkouším

Neregistrovaná/ý - pojka

2. 10. 2016

Můžu doporučit kosmetiku www.priody.cz je nejlepší hlavně přírodní.

Neregistrovaná/ý - linda

2. 10. 2016

ano, objednávám přes internet z nuspring.cz, nabízejí více značek, teď mají i akci, když koupíte za nějaký větší peníz, tak dostanete dárek :)

Neregistrovaná/ý - Míša

2. 10. 2016

taky mám doma nějkteré výrobky od pevie a jsem s njimi spokojená

Neregistrovaná/ý - Lída

2. 10. 2016

ahojky, mě se osvědčila pevonia botanica (pevoniaeshop.cz), určitě mrkněte

Neregistrovaná/ý - Zuzana

27. 9. 2016

No taky mi nejakou dobu trvalo nez jsem nasla vhodny krem co mi plet snese, ted mam doma krem vermione a zatim dobry, tak snad to vydrzi a plet si nebude zas vymyslet

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Jablečné zelí

Jablečné zelí

6 hlasů
30min 303 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rizoto se španátem a houbami

12 hlasů
45min 454kJ 95 Kč

Jednoduché rizoto se špenátem a houbami.

Salát z čekanky

9 hlasů
20min 712kJ 90 Kč

Jednoduchý a zdravý salát.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více