Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma citlivá pleť

martina.marna 16. 04. 2015

ahoj, potrebovala bych poradit s nejakou dobrou kosmetikou na citlivou plet. cilivou plet mam odjakziva, ale az ted se mi to hodne zhorsilo. dokonce s emi zacal delat i mensi ekzem, myslela jsem ze je to z vitru a ze zimy ale i kdyz je venku slunicko a zacina byt hezky tak se to nemeni. mam z toho stres a vadi mi to. nevite jaka kosmetika by mi na to nejlepe pomohla? dekuji

Neregistrovaná/ý - Rebeka

12.02.2020

Ono to právě může být i ze stresu, já vždycky když jsem v nějaký takový situaci tak se mi obličej osype, nevím, je to asi nějaká blbá reakce těla, každopádně mi na to celkem pomáhá kosmetika od happymary, pleť mám pak vždycky zase jemnou a tolik mě ten obličej nesvědí.

Neregistrovaná/ý - Věra

30.12.2018

Neregistrovaná/ý - Petra | 26.12.2018
Věro je to tahle https://www.hristina.cz/prirodni-bulharska-ruzova-voda-na-oci-tvar-a-rty-150-ml-e101318.htm

Děkuji, zkusila jsem si ji objednat a vyzkouším i šampon a masku na vlasy.

Neregistrovaná/ý - Petra

26.12.2018

Neregistrovaná/ý - Věra | 18.12.2018
Petro a co to je za zázračnou růžovou vodu?

Věro je to tahle https://www.hristina.cz/prirodni-bulharska-ruzova-voda-na-oci-tvar-a-rty-150-ml-e101318.htm

Neregistrovaná/ý - Věra

18.12.2018

Neregistrovaná/ý - Petra | 11.12.2018
Já mám taky docela citlivou plet a používám přírodní růžovou vodu.Jen tak něco mi nesedí, ale tohle ano. Pokožku mi vždycky zklidní.

Petro a co to je za zázračnou růžovou vodu?

Neregistrovaná/ý - Petra

11.12.2018

Já mám taky docela citlivou plet a používám přírodní růžovou vodu.Jen tak něco mi nesedí, ale tohle ano. Pokožku mi vždycky zklidní.

Neregistrovaná/ý - Pavlínka Moláková

20.03.2017

já mám extra citlivou pleť, můžu používat jen kvalitní kosmetiku. Na čistění pleti používámjemnou čistící pěnu CL all-in-one, objednávám ji na www.luvica.cz. Pleť je dokonale vyčištěna, aniž by byla vysušena. Je neparfemovaná a bez sulfátů.

Neregistrovaná/ý - Radana z Vyškova

25.02.2017

já kupuji na vrásky SYNOUVELLE COSMETICS.Vsázím na kvalitu a přirozenou podporu krásy díky vyššímu podílu koncentrovaných účinných látek. Tuto kosmetiku objednávám na luvica.cz. Esenciální Anti-Aging oleje a antioxidanty zlepšují ochrannou vrstvu kůže a vyplňují jemné vrásky. Zlepšují pružnost a napětí pokožky.

Neregistrovaná/ý - niki

30.01.2017

Zkus prirodní kvalitní kosmetiku. Plet ti upraví.

Neregistrovaná/ý - Petra Černocká

24.01.2017

Neregistrovaná/ý - radka | 02.10.2016
všem děkuji moc za tipy a rady, učitě něco z toho všeho vyzkouším

Já používám na citlivou pleť zásadně kvalitní značkovou kosmetiku. Zrovna nyní se mi osvědčil Anti-Aging krém pro normální a smíšenou pleť, který objednávám na www.luvica.cz.

Laugher

21.01.2017

Já používám Eucerin

Neregistrovaná/ý - Viktorie

17.01.2017

Čau Mrto,ja mam taky hodně citlivou pleť a zkoušela jsem různé krémy a nic až teď používám 3 měsíce značku pevonia a jsem mile překvapena,nedělají se mi ekzémy a pleť mam pěkně vyživenou a nevysušenou.

Neregistrovaná/ý - klára

21.10.2016

Me zatím nejvíce sedí ryor, který si objednávám z parfums.cz, ted z notino.cz, prejmenovali se

Neregistrovaná/ý - Thea

20.10.2016

určitě nebrat tu nejlevnější v obchodě.. šla bych buď do přírodní kosmetiky a nebo ke kosmetičce která ti pleť bude sledovat, zkoušet a určitě ti to poladí

Neregistrovaná/ý - Jana

04.10.2016

Neregistrovaná/ý - Renča | 21.09.2016
ahoj, mně se osvědčilo pravidelné používání přírodní kosmetiky z www.havlikovaapoteka.cz, hlavně přírodní zázrak a ty oleje jsou parádní!

Renco, nepouzívás náhodou od nich i mýdla?

Neregistrovaná/ý - linda

02.10.2016

nemáte za co, ráda doporučím, něco o čem vím, je to dobré

Neregistrovaná/ý - radka

02.10.2016

všem děkuji moc za tipy a rady, učitě něco z toho všeho vyzkouším

Neregistrovaná/ý - pojka

02.10.2016

Můžu doporučit kosmetiku www.priody.cz je nejlepší hlavně přírodní.

Neregistrovaná/ý - linda

02.10.2016

ano, objednávám přes internet z nuspring.cz, nabízejí více značek, teď mají i akci, když koupíte za nějaký větší peníz, tak dostanete dárek :)

Neregistrovaná/ý - Míša

02.10.2016

taky mám doma nějkteré výrobky od pevie a jsem s njimi spokojená

Neregistrovaná/ý - Lída

02.10.2016

ahojky, mě se osvědčila pevonia botanica (pevoniaeshop.cz), určitě mrkněte

Projekt Půlmaratonská stonožka. Podpořte i vy onkologicky...

Petrželkové brambory

Petrželkové brambory

13 hlasů
30min 464 kJ 45 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kotlety v sýrové krustě

8 hlasů
50min 1011kJ 140 Kč

Kotletky obalené ve strouhaném parmazánu.

Jednoduchý salát pro dva

12 hlasů
20min 426kJ 50 Kč

Salát z mrkve a papriky.

Poradny

Pracuji na DPP, jak získat nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Pobírám ID 2. stupně, dostanu PPM a RP?

Dobrý den,pokud kromě invalidního důchodu nepobíráte jiný příjem (nevykonáváte výdělečnou činnost... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více