Diskuse na téma citlivá pleť

ahoj, potrebovala bych poradit s nejakou dobrou kosmetikou na citlivou plet. cilivou plet mam odjakziva, ale az ted se mi to hodne zhorsilo. dokonce s emi zacal delat i mensi ekzem, myslela jsem ze je to z vitru a ze zimy ale i kdyz je venku slunicko a zacina byt hezky tak se to nemeni. mam z toho stres a vadi mi to. nevite jaka kosmetika by mi na to nejlepe pomohla? dekuji

ahojky, ja mam jako kosmetiku nejradsi biodermu a vichy :) sice si obcas priplatis ale je to kvalitni a za to to stoji si priplatit :) na tvuj problem se mi nejvice hodi asi Bioderma Sensibio AR zkus se mrknout do nejake internetove lekarny-ja objednavam z lekarny lancier :)

ahoj vichy jsem vyzkousela a ta mi zrovna moc nesedla navic to je opravdu velmi draha kosmetika na me a nemuzu si ji dovolit kupovat tak casto jak je potreba doplnit zasoby :/ dekuji za doporuceni divala jsem se rovnou na ty stranky co jsi psala a ten produkt od te biodermy jsem si objednala :)

Misulka 13.08.2015

ahojky na citlivou plet je nejlepsi si mazat kokosovy olej :) ale s biodermou mam take dobre zkusenosti tak uvidis jestli se ti nezalibi treba i zkusit ten kokosovy olej: http://www.sleky.cz/health-link-bio-extra-panensky-kokosovy-olej-200ml

Kačka 17.09.2015

Ahoj , mám dobré zkušenosti s přírodní kosmetikou www.lambreshop.cz , určitě tam najdeš produkt na citlivou pleť:-).

Monča Kačka 20.09.2015

jj souhlas,mám olivový denní krém na citlivou pokožku a jsem spokojená:-)

Andrea Monča 24.09.2015

tuto kosmetiku taky používám a vše je ok

miluska 17.09.2015

zkuste radioxar :-) na ekzem je snad nejlepsi :-)

dana 29.10.2015

na citlivou plet je výborný krém radioxar, používám ho a i exem se mi hodne zlepsil.

Barča 04.11.2015

Taky mam pomerne cistlivou plet, ne vzdy nejaky krem snesu ale ted pouzivam tenhle bioapta.cz/?product=aptaderm a jsem s nim moc spokojena

Nelka 10.11.2015

Na cistlivou plet mam zase osvedcene spise prirodnejsi radu kosmetiky

Alenka 16.11.2015

A jakou kosmetiku tedy pouzivas? Me pomerne dosti vyhovuje znacka pevonia botanica , koukni na ni, urcite ji budes znat - pevonia.cz

Sára 19.11.2015

Barča: No vypada moc dobre, i to jeho slozeni je super

Nelka 23.11.2015

Tu mam doma taky a vyhovuje mi

Alenka 25.11.2015

Co od te znacky kupujete?

Nelka 11.12.2015

Ano, na moji citlovou plet mi vse nesedne a tahle je moc dobra, staci se jen podivat na jeji slozeni

Janka 24.12.2015

A jake presne ma slozeni? Taky si prave musim davat hodne pozor nato co si kupuji, ne kazda kosmetika z drogerie mi sedne

benca 28.12.2015

ja mam citlivu plet, rosaceu, a po tele ekzem

Nelka 16.01.2016

A prirodni kosmetiku jsi nato zkousela, to by mohlo zabrat

Benca 27.01.2016

No prirodni uplne ne, neco by jsi mi doporucila, budu rada za jakoukoliv radu

Monika 16.03.2016

Ahoj, já mám dobré zkušenosti se značkou Sportique..používám Body milk jasmín. Mám suchou a citlivou pokožku a tohle mi naprosto vyhovuje. Mrkni na stránku www.sportique.cz

Gina 26.04.2016

já používám Neutrogenu a pak Spotique, nic jiného mi nedělá vůbec dobře, mám ekzémy komlplet po všech kremech v drogerkách. Hlavně jsou přírodní a od sportique používám balzámy na rty, protože po čemkoliv jiném se mi dělají opary.

Žaneta 01.08.2016

Potřebuji nějakou hodně kvalitní kosmetiku. Moje pleť je dost citlivá a chemické přípravky nesnese. Myslíte, že přírodní je pro mě dobrá volba?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat