Kosmetika a péče o tělo

Kosmetika a péče o tělo. Jaké zvolit kosmetické značky, péče o pleť podle typu, péče o ruce, nehty, vlasy, ale také prodlužování vlasů a permanentní make-up.

Kosmetika ÜNT22 příspěvků

používám taiwanskou kosmetiku, která se mimo jiné prodává na ebay... vzhledem k tomu, že ceny jsou ...

Petra 25.06.2016
Já si Pevonii taky kupuju a objednávám z toho eshopu co si uvedla. Myslím že jinde ji nemají ale v p...

faberlic1 příspěvek

já jsem měla oriflamku a rozhodla jsem se udělat změnu,zákaznice jsou velice spokojené www.cz.faber...

Ivana 12.06.2011
Já jsem u Faberlicu téměř od začátku a jsem hodně spokojená, výrobky jsou skvělé i-faberlic@seznam....

Vlasová kosmetika135 příspěvků

Profesionální vlasová a zkrášlující kosmetika od značky Label m.

Xena 25.10.2020
mám clipy z hotstyle, takže používám kosmetiku na přírodní bází

Eveline kosmetika1 příspěvek

Našla jsem úžasnou kosmetiku za ještě úžasnější ceny. Krémy proti celulitidě opravdu fungují:-D, pěs...

benca 27.12.2015
uzasna je , to je pravda, odskusana

Kosmetika Pevonia Botanica15 příspěvků

Znáte někdo kosmetiku a salón Pevonia Botanica?

adriana 10.10.2016
mám od pevonia botanica sprchový peeling a krém proti vráskám kolem očí a jsem z něj celkem nadšená,...

Oriflame10 příspěvků

Máte někdo zkušenosti s touto kosmetikou? objednáváte? jste spokojené? co říkáte na nový projekt Eco...

Mili 02.01.2020
to jsme na tom úplně .. víc mě oslovila přírodní kosmetika .. přece jenom je šetrnější

Proměna39 příspěvků

Zdravím všechny čtenářky ;-) Zajímá mě, jestli máte zkušenost s celkovou proměnou vzhledu. Změna úče...

Xena 29.10.2020
až na vlasy jsem se svým vzhledem celkem spokojená. Jenže i s tím se dá v dnešní době nějak pracovat...

Suchá pleť90 příspěvků

Chtěla bych se zeptat, jaké přípravky používáte na suchý tip pleti? Vždycky jsem měla plet normální ...

NinaC 17.11.2020
O pleť je potřeba pečovat celkově, bohužel nanesení krému nestačí, mělo by předcházet pořádné čištěn...

prodlužování vlasů69 příspěvků

Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, protože moje stagnují a už nechtějí růst. Máte s tím zkušeno...

Evka 23.11.2020
Jde tam o to, že jsou ty pásy lehoučké, takže ti nezatíží tvoje vlasy a taky nasazování probíhá za s...

Vrásky193 příspěvků

Chtěla bych udělat menší anketu, s jakými přípravky proti vráskám jste spokojené? :-) já nedám dopus...

NinaC 17.11.2020
Ony ty pleťové krémy pomáhají, ale není to jenom o nich a je potřeba o tu pleť dbát celkově, takže j...

akutní padání vlasů po porodu59 příspěvků

Tato otázkla se vztahuje především na maminky. Je to 6 měsíců po porodu a mně začaly dost padat vlas...

anastaziaa 24.10.2020
A jak to trichologické vyšetření probíhá?

Clip-in vlásky99 příspěvků

Ženy, kde jste koupily a jste spokojené? :))

Renattka 23.11.2020
Já bych ráda vyzkoušela prodloužení, tak se nechám od Vás inspirovat, kde jste nakoupily své vlasy?

Jaké zvolit nehty gelové nebo akrylové29 příspěvků

Jaké máte zkušenosti s gelovými a akrylovými nehty. Našla jsem obchod www.magicnails.cz, kde mají zr...

Momslifeandherson 01.11.2018
Za mě gelové

Konopná kosmetika19 příspěvků

Dobrý den, chtěla bych poradit s výběrem kosmetiky - mám akné. Ať dělám, co dělám, ne a ne se toho z...

Mája 22.11.2020
Konopná kosmetika je super na akné, já objednávám na alpiku konopnou mast.

ANTIOXIDAČNÍ KOSMETIKA7 příspěvků

Tato kombinace je na našem trhu ojedinělá. Vynikající vlastnosti tohoto červeného ovoce, množství ak...

Vera 27.09.2016
No a naco presne to potrebujes, na vrasky ci na problematickou plet, mam doma krem od vermione a s n...

manikůra a umělé nehty18 příspěvků

Ahojky, preferujete spíše gelové nehty nebo bez a jen si své nehty nalakujete? Máma nosí už dlouho g...

Rita 12.12.2015
Za slušnou cenu je tady tento http://www.parfums.cz/eveline-cosmetics/nail-therapy-professional-gelo...

Permanentní make-up3 příspěvky

Dobrý den, delší dobu přemýšlím, zda se ptát, ale zkusím to. Zajímá mě problematika permanentního ma...

Hanka 15.10.2018
Sama o permanentním make-upu uvažuji, tak se snažím o tom najít co nejvíce informací. Zde jsem našla...

kurz na prodloužování řas21 příspěvků

Ahoj holky, chtěla bych si udělat kurz na prodlužování řas. Máte pro mě nějaký typ? Ráda bych se nau...

Sasa 27.11.2016
Sestra byla primo na kurzu liceni, dojizdela par tydnu do Prahy ale stalo to zato, hodne se posunula...

profi makeup15 příspěvků

Ahoj. Zoufale potřebuju radu od kosmetiček. Jaký používáte prosím vás makeup? Ten co nám dodali do s...

Lenka 27.10.2017
Mam stejnej nazor. :) dermacol mam rada, jenten jeden pudr nevypadal prirozene a nesedlo mi to namou...

přeškolení2 příspěvky

Dobrý den. Už jste byla některá na přeškolovacím kurzu aplikace řas? Jeden už mám, ale je nic moc,ta...

Sasa 17.10.2016
No i tohle by se tam mohlo ucit, vse od liceni az po profika

Jaké kartáče?16 příspěvků

Ahoj všichni, nemáte prosím tip na nějaké dobré, kvalitní kartáče? Já jem doteď používala nějaké oby...

Sarka 26.04.2016
Ahoj Dorko, nikdy jsem si nekupovala žadné kvalitní kartáče, vždycky jsem měla nějaké firemní nebo n...

blink lashes1 příspěvek

Čauky. Holky jaké máte zkušenosti s řasami blink lashes? Uvažuju, že bych si udělala kurz.. Budu rád...

Terik Halamková 13.01.2014
Ahojky. Hele já si myslím, že jsou super. Předtím jsem dělala tu "zastaralou" metodu přilepení svaze...

Typ hřebenu14 příspěvků

Dobrý den, mám dost jemné a řídké vlasy a slyšela jsem od známých, že prý kvalitu vlasů může ovlivňo...

andrea 20.12.2017
nevím jestli je to pravda ale já používám tangle teezer,který mě nekudlá a vlasy hezky rozčeše,ale m...

Přírodní kosmetika Tiande0 příspěvků

Ahoj, to musíte vyzkoušet!!! přírodní tibetskou a čínskou kosmetiku Tiande s léčebnými účinky a n...

Depilace laserem - zkušenosti?39 příspěvků

Ahoj všichni, chci se zeptat jestli jste někdo nebyli na laserové depilaci? Chci si na léto nechat o...

Hana 27.06.2018
Kamilko moc dekuji, mrknu tam na to. *16*

Lifting obličeje65 příspěvků

Dobrý večer, máte někdo zkušenosti s liftingem obličeje pomocí ultrazvuku? *3*

Žanda 04.12.2019
A kolik ošetření je třeba podstoupit? A jak dlouho pak vydrží efekt?

krystalky na zuby3 příspěvky

Ahoj, hrozně se mi v poslední době zalíbily takové ty krystaly na zuby. Máte je někdo? Jak dlouho vá...

Romana8 25.06.2014
Zatím ne, ale chystám se k nákupu nějaké vlasové kosmetiky, mám dost oslabený vlasy a zatím mi nic m...

Odstranění tetování?12 příspěvků

Ahoj, nevíte jak se dá nechat odstranit nežádoucí tetování? Jenom laserem? A nemáte zkušenost, jestl...

pajuska15 29.10.2015
ahoj, na kralovstvizen.cz jsem ted nekdy zahlidla soutez o poukazky na odstraneni tetovani. Snad jse...

Kadeřnictví v Brně21 příspěvků

Dobrý den, nemáte prosím někdo tip na opravdu dobré kadeřnictví v Brně? Se svojí současnou kadeřnicí...

Evka 03.07.2020
Jestli myslíš ty kanekalonové, tak ano ty se dají žehlit, ale jenom do nějakých určitých stupňů, tak...

štetce na makeup41 příspěvků

Ahoj chci se zeptat jaké používáte štětce na makeup? a jestli třeba nemáte tip, kde se dá koupi dobr...

Marika 12.07.2019
Hodně jsem si oblíbila tady tu paletku od makeup Revolution, protože je tam víc těch barevných kombi...

Nehty a jejich úprava30 příspěvků

Ahoj Betyny :) Jakou úpravu nehtů podporujete? :)

Nelina 22.12.2017
No samozrejme, nerikam ze behem roku se šidim ale na Vanoce se mi ten kosik plni o trochu vice.

akne86 příspěvků

ahoj trpim akne a chtela bych se s vami poradit, jestli by jste mi prosim doporucili nejakou masku a...

Alena 02.12.2019
Můžu o tom vědět víc ? V čem to spočívá a kde jsi s ošetřením byla tak spokojená ?

Přírodní kosmetika Hempz22 příspěvků

Dobrý den, musím se podělit o zážitky. Objednala jsem si tělový krém od Hempz a musím říct, že jsem ...

Lena 27.01.2020
Přesně, já to předtím dělala úplně blbě a pořád jsem se divila že se mi akné pořád a pořád vrací. Kd...

BB nebo CC16 příspěvků

Ahojte dámy, můžete mi prosím některá říct, jaká je rozdíl mezi krémy BB a CC? Přes zimu používám ma...

Natka 13.09.2019
Od té doby co se začal vyrábt BB krém, tak používám jenom ten. Ani upřímně nevím, že se děla CC krém...

citlivá pleť54 příspěvků

ahoj, potrebovala bych poradit s nejakou dobrou kosmetikou na citlivou plet. cilivou plet mam odjakz...

Rebeka 12.02.2020
Ono to právě může být i ze stresu, já vždycky když jsem v nějaký takový situaci tak se mi obličej os...

řídké obočí15 příspěvků

Zdravím :-) Vím, že to bude asi znít zvláštně... ale poradil by mi někdo s tím, jak by se dal podpoř...

Lenka 09.12.2019
Ahoj, mate nekdo prosim zkusenost s tuzkou na oboci, ktera je z vegansky?

Opálení v těhotenství6 příspěvků

Ahoj maminky, jsem zvyklá chodit se opalovat do solárka, ale bohužel s bejbátkem v bříšku to teď nej...

Kolajová 11.08.2015
viky s timto opalovakem mam taky moc dobre zkusenosti :-)

odstranění tetování laserem3 příspěvky

čůůs :-D Chcu si nechat ostranit tetování od bejvalého přítele ..... nevím jak a kde, poradíte mi...

Krémka 02.06.2015
a bolelo ji to? a jak velkou tu kytku měla?

Šikovná kadeřnice Praha21 příspěvků

Ahoj. Chtěla bych si nechat prodloužit vlásky, ale nemám odvahu se jen tak někomu svěřit.Znáte nějak...

AndyRea 06.07.2016
Ahoj ;-) moje kadeřnice dělá v salonu krásy Esmina na praze 9 - www.esmina.cz . Používaj tam hodně k...

Wellnes Praha 0 příspěvků

Ahoj, jaké wellness byste doporučili v Praze? Kam se chodíte regenerovat po náročném sportu nebo jen...

radioxar12 příspěvků

Ahoj nemate tady nekdo zkusenosti s kremem radioxar?

Sona 15.10.2015
dekujeme moc sarkanova :-) snad bude mit uspech u dalsich uzivatelu

Ústní hygiena10 příspěvků

Ahojky, chtela bych se tu s vami poradit o tom jakou tak nejcasteji nakupujete ustni vodu, vody typu...

Katka 25.06.2020
Holky a zkoušely jste i bělící zubní pasty?

Oční stíny 19 příspěvků

Jaké oční stíny používáte? Které jsou kvalitní? :-)

Markéta 24.09.2019
Baby a co si dáváte pod stíny aby se mi nevpily do těch vrásek na víčkách ?

Nákup přes Parfums118 příspěvků

*2*Zdravím. Ráda bych nakoupila vlasovou kosmetiku a parfémy na e-shopu parfums.cz. Má tady někdo do...

Sabina 19.03.2018
Já na notinu nakupuji velmi ráda,mají tam vše co potřebuji a druhý den to mám doma. Nerada jezdím do...

Mamadiva8 příspěvků

Zdravím. Ráda bych se podělila o informaci. Objevila jsem celkem zajímavé stránky s produkty patřící...

Helen 17.12.2015
No dívala jsem se na ty svícny co tam mají, jsou moc krásné, hlavně ten růžový a na to, že jde o des...

prodloužení vlasů55 příspěvků

ahoj holky, máte zkušenosti z prodlužování vlasů? Už mě nebaví čekat, až ty moje dorostou, to se nes...

Kača 19.11.2020
Určitě to zkusím, děkuju, jak to tam bude probíhat, abych věděla co mě čeká?

Alterna5 příspěvků

Ahoj holky, chci se zeptat...máte někdo zkušenosti s Alternou? Kamarádka mi ji doporučila, ale rádá ...

jitule 26.04.2016
mam od alterny fen. Co se tyce fenu tak nemam namitky, byl sice trochu drahy, ale ja zas nemam probl...

Sportique3 příspěvky

Ahoj, chci se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti se sportovní značkou Sportique..hodně jezdíme s...

Alice 30.03.2016
používám deodorant...nezanechává bílé fleky, příjemně voní a cenově dostupný

Sportovní kosmetika2 příspěvky

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s nějakou dobrou sportovní kosmetikou...

Zuza 18.02.2017
Tak pri sportu by clovek nemel byt vubec naliceny, ale kdyz uz tak kosmetiku mam z notino.

vlasová péče u moře3 příspěvky

Mám barvené vlasy a chci se zeptat, jestli nemáte nějaké zkušenosti s vlasovou kosmetikou u moře. Ne...

inka 31.05.2016
objednávám ho z nuspring.cz mají tam výběr z několika značek kosmetiky a zatím všechno co jsem si ko...

Pigmentační skvrny25 příspěvků

Ahoj holky, nemáte tip jak se bránit vzniku pigmentačních skvrn v době kojení? Zkusil jsem ledasco,...

Diana 06.04.2020
Na tom stejném už by se ti udělat neměly, schválně se na to zkus zeptat, ale pigmentové skvrny se dě...

Vizážistka15 příspěvků

Pěkný večer přeji. Ráda bych prohloubila své znalosti a zkušenosti a zkusila něco jiného, než dělám ...

Niccol 24.11.2016
Nebojte, makeup institute dle mého má už takové jméno, že si špatnou kvalitu rozhodně nedovolí ;-)

Dobrá pleťová kosmetika 44 příspěvků

Dobrý dne, chci se zeptat, jakou používáte pleťovou kosmetiku? Chtěla bych začít používat něco kvali...

NinaC 05.01.2020
Jakou řadu od nich používáš ? Dívala jsem se v lékárně že je to hodně drahé. Opravdu se to vyplatí d...

krémy7 příspěvků

Nedávno jsem se dočetla o krémech Barekol. Má s nimi někdo zkušenost? Ráda bych vyzkoušela.

NinaC 05.01.2020
Tak to já bych nedala dopustit na starou dobrou niveu :) mají super pleťovou i tělovou kosmetiku, po...

šampony4 příspěvky

Znate nějakou stranku,kde by byl velky vyběr šamponu,masek a ruznych veci ale za treba rozumnějsi ce...

Tyna31 05.01.2020
Já si přes notino kupuju takové ty co se kupují i do kadeřnictví ve velkém balení s pumpičkama, ty v...

Profesionální vizážistický kurz3 příspěvky

Holky byla některá z vás na vizážistickém kurzu? Kam mám jít, když bych se chtěla něco naučit, abych...

AlcaCe 20.12.2016
Děkuju holky za rady, podívám se na to :)

Gelové nehty - doma? 8 příspěvků

Ahojky. Děláte si některá nehtíky sama doma? :) Kolik je tak počáteční investice a je to těžké? Děku...

Tyna31 05.01.2020
Já jsem si ji tenkrát kupovala na notinu :) tak se zkus podívat

Celulitida37 příspěvků

Kam na přístrojové ošetření celulitidy v Praze ? Chtěla bych podstoupit takové ošetření, ale ráda by...

Makule 30.04.2020
Dekuji, rychle jsem to zkoukla a maji opravdu siroky vyber a zamereni, od vseho neco! :-)

Kosmetika pro citlivou pleť29 příspěvků

Ahoj, mám hodně citlivou pleť, může mi někdo doporučit vhodnou kosmetiku za přijatelnou cenu? Už jse...

Hanka 20.12.2019
Já kupuju hodně kosmetiku na notinu a nikdy se mi zatím nestalo, že by mi nějaká nesedla .. je sice ...

Kosmetika s "poradcem"12 příspěvků

Zdravím. Ráda bych začala používat kvalitnější kosmetiku a ne klasiku drogerka. Brala bych, aby mi n...

Lenica 24.11.2017
Koukala jsem na některé přípravky od nich. Ale je to hodně drahá kosmetika.

Kávový peeling5 příspěvků

Ahoj holky nepoužíváte někdo kávový peeling? Videla jsem to na instagramu a docela mě to zaujalo a m...

Jana 16.07.2019
Já teda miluju ty peelingy od bodyboom a nebo ziaja má naprosto boží peeling !

Ajuvérdská kosmetika10 příspěvků

Nemá tu prosím někdo vyzkoušenou ajuvérdskou kosmetiku ? Popřípadě kde v Praze bych ji mohla sehnat ...

Míša 29.10.2018
Kterou značku přesně si kupuješ ? Protože ajurvédy je hodně co jsem koukala :)

Ekzém3 příspěvky

Co používáte na suchá a zarudlá ložiska ekzému ? Udělaly se mi fleky na krku a na rukách, zkoušela j...

Denisa 07.05.2018
Na alpíku mají hodně velký výběr konopné kosmetiky, byla jsem se ptát u nás v lékárně a vůbec neměly...

Kam v Praze na aplikaci výplní1 příspěvek

Zdravím, jestli bych tu našla někoho, kdo má za sebou aplikaci výplní tak mohla bych poprosit o víc ...

Tyna31 30.09.2020
Nevím co by tě přesně zajímalo, ale mamka ode mě dostala k narozeninám poukaz do Altos kliniky, kde ...

Ženský kondom1 příspěvek

Jakou máte zkušenost s ženskými kondomy ? Jsou spolehlivé ?

Jitka 24.09.2020
Začala jsem je používat před rokem a zatím s nimi nebyl žádný problém

Prodloužení vlasů0 příspěvků

Zdravím, ráda bych si nechala prodloužit vlasy, ale pokud možno, tak co nejšetrnější metodou. Našla ...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

35 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:55
12 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat