Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma akne

olga.polka 05. 01. 2015

ahoj trpim akne a chtela bych se s vami poradit, jestli by jste mi prosim doporucili nejakou masku a peeling proti akne. neco vhodneho co mate vyzkouseneho :) ja uz jsem toho zkusila opravdu hodne i dermatolozka co mi predepsala mi pomohlo jen na chvili (zlepsilo se to) a pak zase zpatky na nulu. diky moc

Neregistrovaná/ý - Elena

23.04.2019

Neregistrovaná/ý - Erika | 18.04.2019
Já používám Bioaroma kosmetiku. Neobsahuje chemické ani konzervační látky... Na akné mám doma od této značky krém proti akné s tea tree, bergamotem a geránií

No a pomáhá vám to?

Neregistrovaná/ý - Erika

18.04.2019

Neregistrovaná/ý - Elena | 16.04.2019
Ráda bych řešila akné spíše nějakou přírodní kosmetikou, máte s nějakou dobrou zkušenost?

Já používám Bioaroma kosmetiku. Neobsahuje chemické ani konzervační látky... Na akné mám doma od této značky krém proti akné s tea tree, bergamotem a geránií

Neregistrovaná/ý - Elena

16.04.2019

Ráda bych řešila akné spíše nějakou přírodní kosmetikou, máte s nějakou dobrou zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Jolana

23.03.2019

Neregistrovaná/ý - Inuš | 10.02.2019
není to Jolano něco jako ten holywood peeling ?

Je to přesně ono :) nedochází tam k takovému narušení pokožky jako u chemického peelingu a má mnohem větší efekt

Neregistrovaná/ý - Inuš

10.02.2019

Neregistrovaná/ý - Jolana | 19.01.2019
Kolik je mu let ? Jestli je už dospělý, tak by mohl podstoupit karbonový laserový peeling. Výsledek je po něm vidět velice brzy, tak to zkuste zvážit.

není to Jolano něco jako ten holywood peeling ?

19.01.2019

Neregistrovaná/ý - Linda | 02.12.2018
Dobrý den, syn má pořád horší a horší akne, už se nemůže ani pořádně oholit, aby si vše nerozřezal, nevíte co s tím?

Kolik je mu let ? Jestli je už dospělý, tak by mohl podstoupit karbonový laserový peeling. Výsledek je po něm vidět velice brzy, tak to zkuste zvážit.

Neregistrovaná/ý - Linda

02.12.2018

Dobrý den, syn má pořád horší a horší akne, už se nemůže ani pořádně oholit, aby si vše nerozřezal, nevíte co s tím?

28.11.2018

Neregistrovaná/ý - Erika | 19.11.2018
Máte zkušenost i s nějakým ošetřením pleti ? Konkrétně by mě zajímaly vrásky :)

Záleží jak moc velkou změnu chceš a jaké vrásky máš (jak hluboké apod) protože vím že ro nějak dělí, proto je nejlepší se objednat prvně na tu jejich konzultaci kde se dozvíš rozhodně víc. Ale určitě není špatné si dopředu tak nějak projít co by si chtěla www.amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/tvar-krk-dekolt/vrasky

Neregistrovaná/ý - Erika

19.11.2018

Neregistrovaná/ý - Markéta | 31.10.2018
Ono už to že Amaryllis centrum funguje tolik let o něčem svědčí. Pečují o mě skoro dva roky a to je co říct, protože jsem člověk co rád zkouší nové věci a služby, ale od té doby co chodím sem, tak jsem jinde v salónu nebyla. Hlavně mají pořád nějaké nové typy ošetření takže si myslím že ani nemám důvod zkoušet jiné zařízení, protože tu najde člověk všechno

Máte zkušenost i s nějakým ošetřením pleti ? Konkrétně by mě zajímaly vrásky :)

Neregistrovaná/ý - Markéta

31.10.2018

Ono už to že Amaryllis centrum funguje tolik let o něčem svědčí. Pečují o mě skoro dva roky a to je co říct, protože jsem člověk co rád zkouší nové věci a služby, ale od té doby co chodím sem, tak jsem jinde v salónu nebyla. Hlavně mají pořád nějaké nové typy ošetření takže si myslím že ani nemám důvod zkoušet jiné zařízení, protože tu najde člověk všechno

27.10.2018

Neregistrovaná/ý - Jolana | 23.07.2018
A jak dlouho se čeká na termín ?

Na termín čekám cca těch 7-10 dní záleží jak moc mají plno a chodím pokaždé k někomu jinému, protože chodím na různé druhy ošetření :) každopádně se mi nestalo, že bych byla nespokojená, mají tam opravdu vstřícný a moc šikovný personál.

23.07.2018

A jak dlouho se čeká na termín ?

Neregistrovaná/ý - Nika

29.06.2018

Můžu vědět ke komu konkrétnímu v Amaryllis centur chodíš ?

23.06.2018

Já to řeším teď a na doporučení docházím do Amaryllis centra, kde se mi věnují. Chodím k moc milé slečně, která tomu moc dobře rozumí a od té doby co k ní chodím, tak se mi pleť zlepšuje.

Neregistrovaná/ý - Ilona

17.06.2018

Taky mám s akné problém .. navíc teď v létě se mi to vždycky zhorší, zarudne a je to vidět ještě tak dvakrát tolik než normálně :( nevíte jestli je lepší se objednat na kožní nebo zkusit nějaké kosmetické centrum, kde by mi mohli poradit ?

Neregistrovaná/ý - Dana

22.12.2017

No v drogerce toho nikdy moc nesezenu, ale na notino.cz tam toho maji hodne, takze objednavam od tamtud.

Neregistrovaná/ý - Tereza

20.12.2017

A co s kosmetiky tedy nakupuje? Drogerka nebo eshop?

Neregistrovaná/ý - Dana

17.12.2017

Davam ted v posledni dobe prednost prirodni kosmetice

Neregistrovaná/ý - Maria

25.08.2017

Me tam vyhovuje jejich vyber, at se to tyce vlasu ci pleti, super

Neregistrovaná/ý - Tereza

19.08.2017

Tam se mi taky zamlouva nakupovat, slevy a casto na neco akce :)

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Zimní pomerančový salát

Zimní pomerančový salát

10 hlasů
20min 496 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Polévka s mandlemi

19 hlasů
25min 1111kJ 65 Kč

Smetanová polévka s mandlemi.

Hovězí svíčková na špejli

10 hlasů
35min 642kJ 290 Kč

grilované špízy z hovězí svíčkové

Poradny

Dostanu podporu při výpovědi ze zdravotních důvodů?

Dobrý den, to, zda budete mít nárok na podporu v nezaměstanosti, bude záležet na tom, zda splníte... Více

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více