Diskuse na téma akne

ahoj trpim akne a chtela bych se s vami poradit, jestli by jste mi prosim doporucili nejakou masku a peeling proti akne. neco vhodneho co mate vyzkouseneho :) ja uz jsem toho zkusila opravdu hodne i dermatolozka co mi predepsala mi pomohlo jen na chvili (zlepsilo se to) a pak zase zpatky na nulu. diky moc

Martina 27.09.2016

Jeden doma mam ale musela jsme si ko koupit na netu, pac v drogerkach clovek nesezene nic dobreho.

Jana Martina 02.10.2016

mrkněte na pevoniaeshop.cz, mají skvělou přírodní kosmetiku a obrovský výběr ;-)

Zuzana 18.09.2016

Krem, spise nejaka odbornejsi pomoc! Me v tom hodne pomohla p.páralová v Praze.

Martina 15.09.2016

Jim zdrave, nestresuji se a i tak me to trapi :-( je nejaky krem co dokaze opravdu pomoci?

benca 18.04.2016

zalezi o style zivota, sladkosti, stres a pod

Vilma 17.04.2016

Ja jsem zrona vysadila prasky a plet se mi hrozne zhorsila, ted uz je to dobry ale zustali mi potom nepekne pigmentove skvrny, myslite ze me tohohle zbavi chemicky peeling?

jana 23.02.2016

podle me akne vznika hlavne zivotnim stylem a celkovou dusevni pohodou. :) kosmetika taky hraje velkou roli-vyhledala bych nejaky eshop s prirodnimi produkty

Magda jana 26.02.2016

Naprosto souhlasim, hlavne to jidlo hodne ovlivni plet.. Proto si delam vzdy na jare detoxikacni kury, at se po zime procistim-to jim vzdycky vic nez na jare a v lete. Jinak si dam zalezet i na vyberu kosmetiky, ted pouzivam pevonii a jsem moc spokojena

Petra 17.01.2016

No pokud ta klinika bude orpavdu dobra, nevadi mi ze bych jela do Prahy, das mi nejaky kontakt?

Danka 14.12.2015

A kde presne ji chces? Ja jsem byla na jedne v Praze a byla jsem spokojena

Petra 23.11.2015

Poradte mi rposim dobrou kliniku kde by me tohohle trapeni zbavili

Denisa 19.11.2015

Ja radeji preferuji prirodnejsi veci, takze kdyz si kupuji nejake krem,y koukam predevsim na slozeni

Zaneta 05.11.2015

Co si takhle zajit za odbornikem pro rychlejsi efekt nez se s nim trapit doma

Aneta 04.11.2015

Akne me trapilo drive, ted se spise trapim se stale mastnou plet, jak tohle resite zensky?

Buru 26.10.2015

Denda:Zalezi jak moc hluboke to akne, respektive jizvy po akne mas. Pokud jsou hodne hluboke, urcite bych do toho sla, plet se ti tim uplne zmeny a nebude nic poznat

LindaP 25.10.2015

A jaký přístroj doma máš??? Já mám třeba galvanickou žehličku z dixo.cz a jsem s ní spokojená.

Kacinka16 21.10.2015

Já třeba na ty přístroje moc nevěřila a myslela jsem si, že je to podvrch, ale popravdě mám ted trošku jiný názor, protože je opravdu fajn si vyčistit pokožku a opravdu zabírají :)

LindaP 16.10.2015

Já bych teda osobně raději doporučila nějaký ten kosmetický přístroj než laser nebo ch.peeling :)

Denda 04.10.2015

Zensky, to co nato lepsi laser nebo chemicky peeling? Z obojiho mam trochu obavy

Haapka 30.09.2015

Nemáš za co děkovat. Ano, už jsem tam byla.

Petra 29.09.2015

Jo, tak v tomhle byla ta chyba :) děkuji za opravdu :) jak tady píšete, tak jste už v něm byly jo? :)

Haapka 26.09.2015

Pokud zadáváš Amarylis, tak je to špatně, protože je to amaryllis.cz, tak vyzkoušej tohle, třeba ti to už půjde.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat