Diskuse na téma akne

ahoj trpim akne a chtela bych se s vami poradit, jestli by jste mi prosim doporucili nejakou masku a peeling proti akne. neco vhodneho co mate vyzkouseneho :) ja uz jsem toho zkusila opravdu hodne i dermatolozka co mi predepsala mi pomohlo jen na chvili (zlepsilo se to) a pak zase zpatky na nulu. diky moc

Vilma 17.04.2016

Ja jsem zrona vysadila prasky a plet se mi hrozne zhorsila, ted uz je to dobry ale zustali mi potom nepekne pigmentove skvrny, myslite ze me tohohle zbavi chemicky peeling?

benca 18.04.2016

zalezi o style zivota, sladkosti, stres a pod

Martina 15.09.2016

Jim zdrave, nestresuji se a i tak me to trapi :-( je nejaky krem co dokaze opravdu pomoci?

Zuzana 18.09.2016

Krem, spise nejaka odbornejsi pomoc! Me v tom hodne pomohla p.páralová v Praze.

Martina 27.09.2016

Jeden doma mam ale musela jsme si ko koupit na netu, pac v drogerkach clovek nesezene nic dobreho.

Jana Martina 02.10.2016

mrkněte na pevoniaeshop.cz, mají skvělou přírodní kosmetiku a obrovský výběr ;-)

iveta 02.10.2016

objednávám si veškerou kosmetiku přes internet z nuspring.cz, mají tam obrovskou nabídku kvalitní kosmetiky :-)

sára 02.10.2016

já si kosmetiku objednávám přes nuspring.cz, zrovna na vlasy mám kosmetiku od havlíkovi apotheky, ale mají tam výběr kvalitní kosmetiky, tak třeba něco vyberete ;)

kika 02.10.2016

já objednávám z nuspring už celkem dlouho a jsem od nich spokojená snad se vším :)

bia 02.10.2016

taky s nimi mám dobrou zkušenost, a vyplatí se tam objednat

veee bia 02.10.2016

holky, dík moc za tipy, určitě se na to mrknu *15*

kika 02.10.2016

nemáte za co, hlavně aby jste byla spokojená :)

nela4142 12.12.2016

a zkoušela jste pripravky od pevonie? me dceri pomohla a to hodne

Tereza 08.08.2017

Teda me se hodne zhorsi v lete, z toho poceni a tak ale kosmetika mi nato jeste zabira, ale nakupuji ji na internetu.

Alexa Tereza 14.08.2017

To ja take, na notino maji velky vyber, nakupuji tak z kosmetiky takrka vsechno.

Tereza 19.08.2017

Tam se mi taky zamlouva nakupovat, slevy a casto na neco akce :)

Tereza 19.08.2017

Tam se mi taky zamlouva nakupovat, slevy a casto na neco akce :)

Maria 25.08.2017

Me tam vyhovuje jejich vyber, at se to tyce vlasu ci pleti, super

Dana 17.12.2017

Davam ted v posledni dobe prednost prirodni kosmetice

Tereza 20.12.2017

A co s kosmetiky tedy nakupuje? Drogerka nebo eshop?

Dana 22.12.2017

No v drogerce toho nikdy moc nesezenu, ale na notino.cz tam toho maji hodne, takze objednavam od tamtud.

Ilona 17.06.2018

Taky mám s akné problém .. navíc teď v létě se mi to vždycky zhorší, zarudne a je to vidět ještě tak dvakrát tolik než normálně :( nevíte jestli je lepší se objednat na kožní nebo zkusit nějaké kosmetické centrum, kde by mi mohli poradit ?

Jolana 23.06.2018

Já to řeším teď a na doporučení docházím do Amaryllis centra, kde se mi věnují. Chodím k moc milé slečně, která tomu moc dobře rozumí a od té doby co k ní chodím, tak se mi pleť zlepšuje.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat