Diskuse na téma Bělení zubů

Ahoj poraďte osvědčený způsob bělení zubů doma, děkuju :)

Šárka 30.01.2023

Já si teda kupuju bělící pásky a pasty od Toothy a moc mi to vyhovuje.

Pavlína Šárka 31.01.2023

A vybělí to i opravdu zažloutlé zuby? Nechci nic s peroxidem ale zároveň si říkám jestli něco bez peroxidu bude na moje zuby stačit

Šárka Šárka 11.02.2023

Určitě jo, já si poprvý koupila na bělení tu jejich sadu na šest dní, měla jsem zuby taky poměrně dost zažloutlý a vybělilo mi to zuby dokonale. Teď už mi stačí jenom občas oživit těma páskama a tím že používám i ty pasty tak už ani jinak bělit nemusím :)

Pavlína Šárka 16.02.2023

Tak mě to moc hezky překvapilo, už mám zuby vybělený a opravdu dokonale :-)

Nina 04.01.2023

Vybělí zuby i ta bělící pasta?

Simona 27.03.2022

Když jsem si bělila zuby, tak jsem si koupila sadu White pearl od krásný úsměv, protože má super hodnocení a ten výsledek je tam dost velký.

Tereza Simona 15.08.2022

Já jsem byla spokojená s těma bělícíma páskama https://www.krasnyusmev.cz/white-pearl-belici-prouzky-na-zuby-s-aktivnim-uhlikem-a-kokosovym-olejem-28ks

Aneta Simona 22.08.2022

Nemáte pak citlivé zuby tady potom bělení?

Tereza Simona 29.08.2022

Tady po těch páskách ne, protože neobsahují peroxid :) nic z toho co je na krásný úsměv neobsahuje peroxid.

Anett 14.12.2021

Doporučuju https://www.toothy.cz/ zkoušela jsem toho hodně ale tohle je rozhodně nejšetrnější způsob. Bez peroxidu a stačí 10 minut denně :)

Lenča 01.12.2021

Taky budu ráda za vaše zkušenosti s domácím bělením


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat