Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Ahojky, bělíte si někdo doma zuby? Má to cenu a vybělí je to vůbec? Nepotřebuji nic drastického, ale přemýšlím už dlouho třeba o páscích, jen mám strach že z toho budu mít nějaké citlivé zuby nebo to budou vyhozené peníze.
Ahoj, mám doma tuto https://www.notino.cz/white-pearl/system-pap-whitening-belici-gel/. Na zubech byl hned po prvním bělení znát rozdíl. Pak už udržujete dle pokynů. Samozřejmě nezapomínejte čistit pravidelně, používat ústní vodu a mezizubní nit a kartáčky.
Měla jsem a je to super, překvapilo mile. Plánuju zase, piju hodně kávy, takže musím věnovat větší péči.
Já právě přemýšlím, že do toho půjdu taky, už jsem to měla v košíku a pak jsem to oddělala :D Ale jdu do toho, díky za tipy :)
Určitě doporučuju taky péči po bělení - správný kartáček, zubní nitě, ústní sprchu, apod. Hodně věcí beru právě taky na Notinu
Zdravíčko, používám tyhle bělící pásky https://www.krasnyusmev.cz/white-pearl-pap-belici-pasky-na-zuby-s-aktivnim-uhlikem-a-kokosovym-olejem-28k. Osobně mi to stačí. :) Je to na 14 použití, v pytlíčku jsou vždy dva pásky na vrchní a spodní zuby. Za tu cenu je to super. :) Mě to tedy sjednotí a mírně vybělí. Použiji to jednou za čas. Určitě je potřrba vyzkoušet, může Vám to vadit na zuby skrze citlivost. Jinak používám ještě bělící pastu, aby efekt vydržel. :) Oboje jsem kupovala v Dmku. :)
Aha tak moc díky za doporučení. Na odkaz jsem koukala a líbí se mi že tam není peroxid ani v jednom, takže je to pro zuby citlivější. Určitě jak říkáte je potřeba to vyzkoušet. Tak se mkrnu jestli to budou mít i u nás a vzala bych si to na vyzkoušení. :)
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.