Diskuse na téma Lámavé nehty

Našla bych tady někoho se stejným problém? Hrozně se mi lámou nehty, přemýšlela jsem, že bych si nechala nalepit umělé, ale to mi bylo řečeno, že dělat nemám, že je budu mít pak akorát zničené, tak se chci zeptat jestli nemáte zkušenost s nějakým doplňkem?

Karolína 02.03.2023

Já jsem se od sestry nechala ukecat na vitamíny od Denatura, s tím, že má vyzkoušená i ta jejich séra na řasy a obočí a díky tomu jsem se do toho pustila, protože jsem viděla, že to opravdu účinkuje přesně jak píší.

Nikča 30.01.2023

Koupila jsem si kvůli tomu tady ty vitamíny, tak doufám, že to časem půjde poznat https://www.notino.cz/renovality/vlasy-kuze-nehty-doplnek-pro-krasne-vlasy-plet-a-nehty/

Alena 13.01.2023

Také bych do umělých nehtů nešla, navíc pak jsou nehty jako papír, když si je necháte sundat a pěkně to bolí než se nehtové vlákno obnoví..(vím, z vlastní zkušenosti). Měla jsem stejný problém a pomohl mi posilující lak na nehty a občas si dám zinek a jsem spokojená.

Nina 03.01.2023

Na umělé nehty bych se vykašlala. Stačí nějakou dobu užívat vitamíny a pomůže to ;).


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pohostinnost je až neuvěřitelná. Pro své blízké a přátele byste tento týden udělali první poslední. A můžete si být jisti, že si vaší ochoty a laskavosti všimnou! Dočkáte se proto mnoha pochval a ocenění. To bude působit jako pohlazen&ia... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

11 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:38
44 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:31
17 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:25

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat