Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vrásky

Lucie.Starkova 24. 08. 2012

Chtěla bych udělat menší anketu, s jakými přípravky proti vráskám jste spokojené? :-) já nedám dopustit na Lasocare Smaragd, dostala jsem ho na Vánoce a i když jsem nevěřila, že mi ještě něco pomůže, byla jsem mile překvapena. Ale zajímaly by mě ještě i jiné, pro mě neobjevené, přípravky :-)

Neregistrovaná/ý - Petra

12. 7. 2019

I když jsem ze začátku byla hodně skeptická, tak jsem si nakonec koupila krém od Caudalie Premier a teď jsem po delší době užívání mile překvapená, když se dívám na fotky před a po, že to ten efekt rozhodně má :) www.notino.cz/caudalie/premier-cru-zpevnujici-a-vyzivny-krem-na-hluboke-vrasky/

Neregistrovaná/ý - Daniela

27. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Linda | 14. 5. 2019
Taky se s dovolením připojím do diskuze .. jaký byste řekly, že je nejefektivnější ošetření, které by mě zbavilo vrásek ? Nejlépe kdyby mi psaly ty, co už mají nějaký zákrok za sebou :)

To je hrozně individuální věc. Každá máme úplně jinou pleť a vrásky to stejné. Nicméně tady s tím by ti měli poradit v místě, kam se objednáš, protože v každém lepším centru je možnost konzultace. Za sebe ti můžu doporučit Amaryllis centrum a paní doktorku Takácsovou. Je vidět, že své práci rozumí a opravdu dobře dokáže poradit. Nechám ti tady odkaz ať se můžeš podívat jaká ošetření provádějí www.amarylliscentrum.cz

Neregistrovaná/ý - Linda

14. 5. 2019

Taky se s dovolením připojím do diskuze .. jaký byste řekly, že je nejefektivnější ošetření, které by mě zbavilo vrásek ? Nejlépe kdyby mi psaly ty, co už mají nějaký zákrok za sebou :)

Neregistrovaná/ý - Marie

1. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Dominika | 23. 4. 2019
Ahojky a máte zkušenost od nich s něčím konkrétním přímo na ty vrásky?

Na vrásky mám od nich tohle https://www.bioaromakosmetika.cz/prirodni-kosmetika/pletove-kremy/24h-anti-aging-krem-proti-vraskam

Neregistrovaná/ý - Dominika

23. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Marie | 18. 4. 2019
Domi já sem si oblíbila Bioaroma kosmetiku. Je to kvalitní přírodní kosmetika, bez chemických látek, bez konzervantů... a není testovaná na zvířatech!:)

Ahojky a máte zkušenost od nich s něčím konkrétním přímo na ty vrásky?

Neregistrovaná/ý - Marie

18. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Dominika | 16. 4. 2019
Používáte nějakou přírodní kosmetiku na vrásky? Nějakou která vám fakt pomáhá?

Domi já sem si oblíbila Bioaroma kosmetiku. Je to kvalitní přírodní kosmetika, bez chemických látek, bez konzervantů... a není testovaná na zvířatech!:)

Neregistrovaná/ý - Dominika

16. 4. 2019

Používáte nějakou přírodní kosmetiku na vrásky? Nějakou která vám fakt pomáhá?

Neregistrovaná/ý - Linda

5. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Alice | 5. 3. 2019
Záleží jak rychle se bude kyselina vstřebávat, ale píší, že nejdéle efekt vydrží rok, což je hoodně dlouho.

A chodíš k někomu konkrétnímu ?

Neregistrovaná/ý - Marci

4. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Ludmila | 22. 3. 2019
Výborní jsou v Praze v Amaryllis centru (www.amarylliscentrum.cz). Tady ty zákroky dělá paní doktorka Takácsová a má výborné ohlasy a ani se nedivím. Sama jsem u ní na aplikaci mezonití a ten efekt byl neuvěřitelný.

Mohla bych se zeptat jak dlouho potom trvá nějaká rekonvalescence a jestli je samotná aplikace bolestivá ? Je možné místa, kam se nitě aplikují umrtvit ?

Neregistrovaná/ý - Ludmila

22. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Marci | 16. 3. 2019
Holky, kde ste si byli udělat liftingové nitě? Vrásky s věkem přibývají a slyšela jsem, že je to výborný. Tak mě zajímá jestli s tím máte zkušenosti děkuji.

Výborní jsou v Praze v Amaryllis centru (www.amarylliscentrum.cz). Tady ty zákroky dělá paní doktorka Takácsová a má výborné ohlasy a ani se nedivím. Sama jsem u ní na aplikaci mezonití a ten efekt byl neuvěřitelný.

Neregistrovaná/ý - Dara

22. 3. 2019

Já jsem spokojená s těmi lepšími krémy na vrásky třeba od vichy nebo lancomu, protože ať si tvrdí kdo chce, co chce, tak efekt teda rozhodně mají.

Neregistrovaná/ý - Marci

16. 3. 2019

Holky, kde ste si byli udělat liftingové nitě? Vrásky s věkem přibývají a slyšela jsem, že je to výborný. Tak mě zajímá jestli s tím máte zkušenosti děkuji.

Neregistrovaná/ý - Alice

5. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Linda | 25. 2. 2019
A jak často je potřeba na ty výplně docházet ?

Záleží jak rychle se bude kyselina vstřebávat, ale píší, že nejdéle efekt vydrží rok, což je hoodně dlouho.

Neregistrovaná/ý - Linda

25. 2. 2019

A jak často je potřeba na ty výplně docházet ?

Neregistrovaná/ý - Alice

24. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Linda | 22. 2. 2019
Našla bych tu někoho z Prahy, kdo má zkušenosti s touto klinikou www.altos-klinika.cz ? Chtěla bych se u nich objednat na výplně, ale byla bych ráda za nějaké zkušenosti.

Na výplních zde byla moje mamka, chodí k nim už dýl a dle mého názoru vypadá velice dobře :)

Neregistrovaná/ý - Linda

22. 2. 2019

Našla bych tu někoho z Prahy, kdo má zkušenosti s touto klinikou www.altos-klinika.cz ? Chtěla bych se u nich objednat na výplně, ale byla bych ráda za nějaké zkušenosti.

Neregistrovaná/ý - Inuš

21. 2. 2019

To já teď testuju tady ten gelík www.notino.cz/nuxe/creme-prodigieuse-boost-multikorekcni-gelovy-balzam-na-ocni-okoli a s výsledkem jsem teda zatím moc spokojená.

Neregistrovaná/ý - Lilien

11. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Hana | 23. 1. 2019
Co používáš jestli se můžu zeptat a pociťuješ nějaký rozdíl ? :)

Hodně jsem si Hani oblíbila řadu slow age od vichy (https://www.notino.cz/vichy/slow-age-denni-pece-zpomalujici-projevy-starnuti-pleti-spf-30/, mám od nich celou sadu a jsem moc, moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Gabriela

10. 2. 2019

Když je tu řeč o vráskách, tak necháváte si nějakým způsobem vyhlazovat i krk ? Ráda bych udělala něco s vráskami v obličejové části, ale trápí mě i krk, protože kolikrát vidím dámy, co jsou napíchané botoxem a krk mají neuvěřitelně svrklý, takže to působí docela blbě a člověk díky tomu pozná, že zde proběhl zásah doktora.

Neregistrovaná/ý - Petra

28. 1. 2019

Byla jsem na injekcích kyseliny hyaluronové a plet je nádherná. Zase jemná a bez vrásek. Ikdyž nebyly velké, jsem za to ráda.

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Ryby s pikantní omáčkou

Ryby s pikantní omáčkou

16 hlasů
55min 342 kJ 170 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečené krůtí maso

8 hlasů
45min 568kJ 180 Kč

Recept na zapečené krůtí plátky se sýrem vonící šalvěj...

Plněný pečený pstruh

11 hlasů
50min 392kJ 320 Kč

Pečený pstruh plněný bylinkami a nakládaným pepřem.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více