Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vrásky

Lucie.Starkova 24. 08. 2012

Chtěla bych udělat menší anketu, s jakými přípravky proti vráskám jste spokojené? :-) já nedám dopustit na Lasocare Smaragd, dostala jsem ho na Vánoce a i když jsem nevěřila, že mi ještě něco pomůže, byla jsem mile překvapena. Ale zajímaly by mě ještě i jiné, pro mě neobjevené, přípravky :-)

Neregistrovaná/ý - Mona

15. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Horáková | 9. 5. 2017
toto konkrétně jsem ještě nezkoušela, ale jinak v té drogerii si objednávám pravidelně a můžu ji jen doporučit

ahoj tak jsem udělala taky svů první nákup na ageo a jsem nadšená. Koupila sem toho fakt hodně a hned na druhý den mi to přivezli

Neregistrovaná/ý - Radka

15. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Veronika | 14. 5. 2017
Myslím si, že je to naprostý nesmysl používat krémy a doufat, že se vrásky ztratí, to si radši našetřím a zajdu si na nějaký omlazovací zákrok, protože když jsem viděla, jak mamča vypadala po aplikaci mezonití v Amaryllis centru, tak jsem si sedla na zadek.

Přesně tak ... krémy jsou dobré na promazávání, ale na vrásky to nemá vůbec žádný vliv. Já mám zas dobré zkušenosti s aesthevitou, protože jsem tu byla na tomto omlazovacím zákroku www.aesthevita.cz/zakroky/2091-lifting-obliceje-facelift

Neregistrovaná/ý - Veronika

14. 5. 2017

Myslím si, že je to naprostý nesmysl používat krémy a doufat, že se vrásky ztratí, to si radši našetřím a zajdu si na nějaký omlazovací zákrok, protože když jsem viděla, jak mamča vypadala po aplikaci mezonití v Amaryllis centru, tak jsem si sedla na zadek.

Neregistrovaná/ý - monika

12. 5. 2017

za mě serum na rozšířené pory a vrásky od lancome a kdyby jste chtěli objednat,tak mají na notinu

Neregistrovaná/ý - Horáková

9. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Renáta | 25. 4. 2017
Koupila jsem si na vrásky krém Mary Kay https://www.ageo.cz/produkt/krem-na-vyplneni-hlubokych-vrasek-timewise-repair-volu-fill-deep-wrinkle-filler-14-g-95013 tak jsem na něj mooc zvědavá

toto konkrétně jsem ještě nezkoušela, ale jinak v té drogerii si objednávám pravidelně a můžu ji jen doporučit

Neregistrovaná/ý - Naďa

7. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Jana | 21. 4. 2017
Každý je na něco jiného, ale krémům sem nikdy nevěřila, protože se nikdy nedostavil žádný efekt, takže pravidelně docházím do www.vypadatlepe.cz na procedury a ošetření, kde se opravdu s pletí něco děje

A to je nějaký kosmetický salón to Vypadat lépe ? Na co se zaměřují ?

Neregistrovaná/ý - Jílková

28. 4. 2017

Netýká se to sice vrásek ale všem co jsou citlivější na běžné prací prášky vřele doporučuji dalli med.Skvěle mi vypere oblečení a nedráždí mi pokožku

Neregistrovaná/ý - Jituna

27. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Renáta | 25. 4. 2017
Koupila jsem si na vrásky krém Mary Kay https://www.ageo.cz/produkt/krem-na-vyplneni-hlubokych-vrasek-timewise-repair-volu-fill-deep-wrinkle-filler-14-g-95013 tak jsem na něj mooc zvědavá

V tom ageu si normálně objednáváte? To je eshop nebo i obchod nějaký?

Neregistrovaná/ý - Renáta

25. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Merry

23. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Simoušek | 11. 4. 2017
Tady máš popsaný jak s etam dostane i s mapkou http://www.dermastar.cz/cz/kontakty.html Metrem je to fakt pohodlné.

Tak to mám kousek od domu, to je super. :) To se tam musím brzy vydat. :D :D

Neregistrovaná/ý - Magdalena

21. 4. 2017

Objednala jsem si na notinu od lancome serum na vrásky,byl ted o něco dražší,ale stojjí za to,fakt super a doporučuji ;)

Neregistrovaná/ý - Jana

21. 4. 2017

Každý je na něco jiného, ale krémům sem nikdy nevěřila, protože se nikdy nedostavil žádný efekt, takže pravidelně docházím do www.vypadatlepe.cz na procedury a ošetření, kde se opravdu s pletí něco děje

Neregistrovaná/ý - Monika

18. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Dara | 8. 4. 2017
Nejprve jsem začínala kosmetikou a pak mi byla doporučena klinika Aesthevita, kde mi s vráskami pomohly. Krémy se mi na toto nikdy neosvědčily

A mohu se zeptat jak? Díky.

Neregistrovaná/ý - klara

18. 4. 2017

super zkušenost máms krémem od vichy kterej si objednávám na notinu

Neregistrovaná/ý - Simoušek

11. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Andula | 8. 4. 2017
Ano, je tam dobrá dostupnost. Dermastar je hned u zastávky metra a dá se tam taky dobře zaparkovat.

Tady máš popsaný jak s etam dostane i s mapkou http://www.dermastar.cz/cz/kontakty.html Metrem je to fakt pohodlné.

Neregistrovaná/ý - Radana

10. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Andula | 8. 4. 2017
Ano, je tam dobrá dostupnost. Dermastar je hned u zastávky metra a dá se tam taky dobře zaparkovat.

Tak tu dostupnost na Dermastar bych ocenila i já, hlavně s tím parkováním.

Neregistrovaná/ý - Dara

8. 4. 2017

Nejprve jsem začínala kosmetikou a pak mi byla doporučena klinika Aesthevita, kde mi s vráskami pomohly. Krémy se mi na toto nikdy neosvědčily

Neregistrovaná/ý - Andula

8. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Lídaaa | 28. 3. 2017
Kde kliniku najdu v té Praze? Je tam dobrá dostupnost?

Neregistrovaná/ý - Lídaaa

28. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Andula | 26. 3. 2017
Také jsem tam byla. Když jsem viděla kamarádku po zákroku, hned jsem ta musela taky. :D :D Tady to má paní doktorka Páralová hezky popsané. http://www.dermastar.cz/cz/nase-osetreni/botulotoxin.html A také výplně jsou uní se super výsledky.

Kde kliniku najdu v té Praze? Je tam dobrá dostupnost?

NinaC

26. 3. 2017

Přemýšlím, zda podstoupit nějaký zákrok na vypnutí pleti. Má některá z vás něco takového za sebou ? Budu ráda za více informací a popřípadě, kde jste na zákroku byly :)

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem MemoKit!

Karbanátky z cizrny

Karbanátky z cizrny

12 hlasů
2h a 10min 783 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem MemoKit!

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem Memo...

Plnovous? Ano! Ale upravený a s čistou koupelnou

Plnovous? Ano! Ale upravený a s čistou koupelnou

Laktózová intolerance: Nepropadejte panice a upravte jídelníček

Laktózová intolerance: Nepropadejte panice a up...

Tři hodiny chůze týdně jsou skvělým tréninkem pro mozek

Tři hodiny chůze týdně jsou skvělým tréninkem p...

Testováno na tátovi: Jak oklamat rodiče

Testováno na tátovi: Jak oklamat rodiče

Kvalitní vajíčka jsou nejlepší multivitaminy. Přírodní a levné

Kvalitní vajíčka jsou nejlepší multivitaminy. P...

Tip na oběd

Dušené hovězí kostky

10 hlasů
5h a 25min 428kJ 150 Kč

Marinované hovězí maso dušené s tymiánem.

Rybí filé s mrkví

18 hlasů
60min 493kJ 105 Kč

Ryba připravená podle asijského receptu.

Poradny

Manžel potřebuje domácí ošetřování, jak mám postupovat?

Dobrý den, ve Vaší situaci máte několik možností: a) požádat zaměstnavatele o neplacené volno -... Více

Jak ošetřit práci na částečný úvazek během RD?

Dobrý den, během rodičovské dovolené můžete pro původního zaměstnavatele klidně pracovat na část... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Přátelé vám budou závidět. Faktem totiž je, že váš život je v poslední době plný dobrodružství. Nejenom, že se rutina a stereotyp vám budou v týdnu cizí, ale dokonce investujete do několika nových věcí. Není tedy divu, že kamarádi touž...

Více