Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vrásky

Lucie.Starkova 24. 08. 2012

Chtěla bych udělat menší anketu, s jakými přípravky proti vráskám jste spokojené? :-) já nedám dopustit na Lasocare Smaragd, dostala jsem ho na Vánoce a i když jsem nevěřila, že mi ještě něco pomůže, byla jsem mile překvapena. Ale zajímaly by mě ještě i jiné, pro mě neobjevené, přípravky :-)

Neregistrovaná/ý - Žanet

22.11.2012

Ahojky, já jsem si nedávno koupila tohle http://www.elektrocoleti.cz/999-3v1-oblicejova-lazen-pristroj-na-zkrasleni-skb-1011.html - ještě jsem to teda neměla moc prostor vyzkoušet, ale první dojem dobrý :). Ale jinak s kosmetickýma přípravkama jako krémy, nemám moc dobré zkušenosti, vyzkoušela jsem toho již celkem hodně a přijde mi, že nic nepomáhá... :(

zkoušela jsi kolagen? http://www.kolagen.wbs.cz/

Neregistrovaná/ý - domč

10.03.2014

Ecinazuz | 15.01.2014
zkoušela jsi kolagen? http://www.kolagen.wbs.cz/

já si občas zajdu na mezoterapii, je to cílená výživa pokožky, kdy se plošně pomocí četných mikrovpichů vpravuje roztok kyseliny hyaluronové, aminokyselin, peptidů a vitamínů do střední vrstvy kůže. Výsledkem je dokonale hydratovaná a vyživená pokožka s nastartováním vlastní tvorby kolagenu. Bližší info na http://www.dermastar.cz/cz/nase-osetreni/mezoterapie.html

Neregistrovaná/ý - Lili

22.03.2014

Neregistrovaná/ý - domč | 10.03.2014
já si občas zajdu na mezoterapii, je to cílená výživa pokožky, kdy se plošně pomocí četných mikrovpichů vpravuje roztok kyseliny hyaluronové, aminokyselin, peptidů a vitamínů do střední vrstvy kůže. Výsledkem je dokonale hydratovaná a vyživená pokožka s nastartováním vlastní tvorby kolagenu. Bližší info na http://www.dermastar.cz/cz/nase-osetreni/mezoterapie.html

už jsem o tom něco četla, mohla bys mi popsat jak to probíhá a jak dlouho to trvá? Ty vpichy jsou jehlou nebo jak? Kolik si za to dala? Já používám krémy s Q10 ale přemýšlela jsem že bych si trošku dopřála a navštívila nějakou kliniku. Vzpomeneš si ještě na jméno u koho jsi byla?

Neregistrovaná/ý - domč

24.03.2014

Neregistrovaná/ý - Lili | 22.03.2014
už jsem o tom něco četla, mohla bys mi popsat jak to probíhá a jak dlouho to trvá? Ty vpichy jsou jehlou nebo jak? Kolik si za to dala? Já používám krémy s Q10 ale přemýšlela jsem že bych si trošku dopřála a navštívila nějakou kliniku. Vzpomeneš si ještě na jméno u koho jsi byla?

když si klikneš na webovky máš tam všechny potřebné info, každopádně byla jsem u doktorky Páralové, dala jsem za to 3tis., nebolí to, je to takový váleček s maličkými jehličkami, pomocí kterých se vpravuje roztok kyseliny hyaluronové, aminokyseliny, peptidy a vitamínů do střední vrstvy kůže. Výsledkem je dokonale hydratovaná a vyživená pokožka s nastartováním vlastní tvorby kolagenu.

oliva4

13.04.2014

také jsem bojovala s vráskami, přestože používám kvalitní krémy vrásky neztrácely se jako bych si představovala, tak jsem navštívila estetickou kliniku, na doporučení p.. Páralovou, kterou zmiňujete a poradila jsem se jí, rozhodli jsme se pro botox, efekt byl okamžitý, rychlý bezbolestný zákrok, jsem velmi spokojená.

Neregistrovaná/ý - barča

25.04.2014

oliva4 | 13.04.2014
také jsem bojovala s vráskami, přestože používám kvalitní krémy vrásky neztrácely se jako bych si představovala, tak jsem navštívila estetickou kliniku, na doporučení p.. Páralovou, kterou zmiňujete a poradila jsem se jí, rozhodli jsme se pro botox, efekt byl okamžitý, rychlý bezbolestný zákrok, jsem velmi spokojená.

taky k ní chodím, botox super, přirozený, za slušný peníze. Je hrozně milá, zkušená. Chodím k ní na mračivku, efekt vždy 100%.

Neregistrovaná/ý - All

18.05.2014

vrásky netěší žádnou ženu, některé mají to štěstí že i v 50 vypadají na 30 a ani jedna vráska, u jiných je to zas přesně naopak. Musím se přiznat, že mé babičky se mi moc líbí, hlavně právě jejich stařecké vrásky, ale co se týče mě, tak se děsím každé, která se objeví. Podstoupila jsem už dva krát botox v Praze také při Mudr.. Páralové, jsem maximálně spokojená a cítím se velmi dobře.

Míša9

25.05.2014

baby, také chodím k Páralové na Budějovickou, v klidu tam zaparkuju, ona je milá, profík, nikdy jsem si na nic nestěžovala. Dřív jsem za ní jezdila do centra na nějakou kliniku, ale ceny byly hodně rozdílný... super servis za lepší cenu. Jsem velice spokojená.

Neregistrovaná/ý - barča

20.06.2014

přesně jako píšeš, tehdy byla na Myclinic, myslím, že udělala dobře že má kliniku kde má, protože se tam člověk snadno dostane. A pokles cen určitě uvítala každá z nás která ji navšetevuje již několik let.

Neregistrovaná/ý - Zyna

15.07.2014

Ahojte, v poslední době jsem si všimla, že mi je stále více vidět vrásky od mračení. Hlavně když jsem na slunci nebo si zapomenu slnenčné brýle, tak se v kuse mračím. Byla jste některá na mravičke? Dává se botox nebo kyselina hyaluronová? Kolik to tak cenově vyjde?

Míša9

21.08.2014

na mravičku se dává botox a cena záleží od toho kolik ho bude třeba použít, na webu doktorky Páralová najdeš ceník (dermastar.cz), ten se ti pomůže zorientovat v cenách, má je nižší než kdekoliv jinde a jak jsem psala je to profík.

oliva4

25.08.2014

jak říká Míša, dává se botox, ale napadla mi ještě jiná možnost, pokud máš ty vrásky jemné a ne příliš hluboké možná by se ti hodilo i laserové ošetření http://www.dermastar.cz/cz/nase-osetreni/laserove- osetreni.html ale nevím co je pro tebe lepší a příjemnější :)

Neregistrovaná/ý - Zyna

20.09.2014

děkuji za informace o laserovém ošetření jsem ani neuvažovala, protože jsem nevěděla že by něco takového mohlo vyřešit můj problém. Podívám se na to a zkusím se informovat, zda by to bylo vůbec pro mě vhodné a účinné. Každopádně pokud by ne tak botox :)

dariina

25.09.2014

podle toho co vím já tak se na hluboké vrásky používá právě kyselina hyalurovanová, botox vrásky nevyplní až tak, on je spíše znehybní. Ale odbornice nejsme ani jedná takže šup do estetické kliniky a poraď se přímo tam :)

oliva4

22.10.2014

i tak je nejlepší jít se podařit rovnou s doktorem / doktorkou. Lepka Páralová na konzultace zdarma, takže nic nedáš a budeš přesně vědět co by se ti hodilo a kolik by si toho potřebovala, tedy rovnou i cenu. Člověk hned ví na čem je, zda mu hrozí nějaké nebezpečí, někdy i léky třeba probrat jaké člověk bere a podobně.

Neregistrovaná/ý - Zyna

23.10.2014

jo jo o tom není pochyb ale není špatné si zjistit předem informace a zkušenosti jiných? :) Volala jsem té vaší Lence, mám jít příští týden na konzultací, tak jsem zvědavá :)

oliva4

21.11.2014

doufám, že tu brzy přijdeš a řekneš nám jak si dopadla a na čem jste se dohodli. Přípradě jaké máš z ní pocity a podobně :)

Neregistrovaná/ý - Zyna

24.11.2014

nechtěla jsem psát před ošetřením, ale už mám po. Paní doktorka velmi milá, šikovná. Udělala mi mravičku, vyhověla mi i v termínu ošetření, za což jí velmi děkuji. Výsledek krásný, jsem maximálně spokojená :)

Míša9

12.12.2014

není nic lepšího než spokojenost ženy :) já se k paní doktorce opět chystám po novém roce.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Chřest se žampióny

Chřest se žampióny

17 hlasů
35min 325 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Sytá zeleninová polévka

22 hlasů
40min 89kJ 75 Kč

Italská polévka,která se podává jako hlavní chod s peč...

Ryba dušená s jarními kopřivami

1 hlas
50min 436kJ 220 Kč

Zdravá ryba se zdravými kopřivami, vyzkoušejte tento jedn...

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více