Diskuse na téma Vrásky

Chtěla bych udělat menší anketu, s jakými přípravky proti vráskám jste spokojené? :-) já nedám dopustit na Lasocare Smaragd, dostala jsem ho na Vánoce a i když jsem nevěřila, že mi ještě něco pomůže, byla jsem mile překvapena. Ale zajímaly by mě ještě i jiné, pro mě neobjevené, přípravky :-)

Inna 21.02.2022

Letos budu mít 40 tak jsem se odhodlávám k tomu jestli si neudělám radost a nezaplatím si nějaký menší zákrok, co by mě zbavil vrásek akorát ještě nevím jaké ošetření zvolit. Nevíte jestli je možné se objednat jenom na konzultaci, kde by mi poradili, které ošetření je pro mě vhodné ?

Tarina Inna 04.04.2022

Hele, tak to je ale super, to ti moc přeju. Hodně ti to přidá na sebevědomí. Držím palce a dej vědět, kam zajdeš a až bude po, jak jsi spokojená. Jen nezapomínej pak na kvalitní péči o pleť :)

Markéta Inna 09.04.2022

To já jsem oslavila letos 30 a udělala jsem si radost kvalitní kosmetikou ... konečně. Potom měsíci je to na té pleti fakt znát a to jsem tomu moc nedávala.

Tana 29.01.2022

Výborná je česká bio kosmetika Snopek, nepoužívají ani žádné konzervanty apod. jenom čistá příroda :-)

Nikki Tana 29.01.2022

Dívám se na jejich stránky a moc se mi to líbí, ten pleťový krém na extra výživu vypadá báječně ♥

Kamila Tana 27.02.2022

Teď jsem si ho od nich objednala moc se na něj těším, podle složení vypadá úžasně :)

Nelka 22.12.2021

Iuvenio mi taky moc vyhovuje a hodně mi pomohla s vráskama a celkově mi pleť tak rozzářila

Nina Nelka 23.12.2021

A za jak dlouho jsi viděla změnu?

Nelka Nelka 18.01.2022

Vlastně hned, už asi po týdnu jsem měla pleť hezčí

Nina Nelka 25.01.2022

Tak to je skvělý, já už to nevydržela a už jí týden používám a fakt mám po ní už teď pleť lepší :-)

Nelka Nelka 27.01.2022

Paráda, tak jsem ráda že ti taky vyhovuje :)

Tereza2 Nelka 29.01.2022

A neucpává póry? Já mám obecně u kosmetiky na vrásky problém s tím že mi vždy ucpe póry, mám spíš smíšenou pleť.

Nelka Nelka 30.01.2022

Mně teda né, mají tam i přípravky pro problematickou pleť, mrkni na to

Tereza2 Nelka 31.01.2022

Už jsem si jí objednala tak jsem na to zvědavá, díky za reakci

Nelka Nelka 10.02.2022

Za málo, dej potom vědět jak ti vyhovuje

Lenka 30.11.2021

Hledám čistě přírodní kosmetiku dobrou na vrásky, poradíte?

Erika Lenka 03.05.2022

Ahoj, za mě je super kosmetika iuvenio. Je to česká kosmetika a musím říct, že je to nejlepší kosmetika, co jsem zkusila. Mám hodně problematickou pleť a tahle kosmetika je jediná, která mi opravdu vyhovuje.

Denisa 05.11.2021

Na vrásky a vypnutí pleti je super i konjac baby :)

Marcela Denisa 01.07.2022

Mně se teda nejvíc osvědčil kolagen. A to teda v bio kvalitě. Kupuju si tento https://www.alpik.cz/kolagen-vitar-eko-60-kapsli/ a jsem s ním moc spokojená.

Pavlína 18.10.2021

Omývání obličeje studenou vodou . Pobyt na čerstvém vzduchu s pravidelná zdravá strava z dostatkem másla, sýrů a jogurtů.

Monika 04.09.2021

Zkuste BetaDerm, já ho kupovala na suchou a podrážděnou kůži a zjistila jsem že je super i na vrásky, protože obsahuje betaglukan který hloubově hydratuje a regeneruje

Lea Monika 23.09.2021

Aha to neznám, určitě vyzkouším, díky za radu

Monika Monika 23.09.2021

Za málo, mně to poradila známá lékárnice a fakt to funguje :)

Kiska Monika 03.11.2021

To zní dobře, hned to vyzkouším :-)

Elenka 25.07.2021

Ahoj, tak jsem se na tu kosmetiku iuvenio koukala s líbí se mi to jejich nanovlákenné serum. Máte s ním zkušenosti?

Mnada Elenka 26.07.2021

Jojo to mám, je perfektní! První věc, která mi vrásky fakt viditelně vyhladila.

Kamila Elenka 29.07.2021

Fakt? Tak to bych potřebovala, za jak dlouho ti je asi tak vyhladilo?

Mnada Elenka 01.08.2021

Hned poprvý jsme měla pleť takovou vypnutou a po několik dnech jsem už fakt viděla rozdíl.

Mnada 12.07.2021

Kosmetiku https://www.iuvenio.com/ taky používám a pro mě je to ta nejlepší kosmetika, a to jsem jich zkusila hodně. Jediná která má opravdu viditelný a rychlý efekt. Nemluvě o kvalitním složení.

Dianadia Mnada 18.07.2021

A co od nich používáš?

Radka1 29.06.2021

Někdo už to tu zmiňoval, za mě je topka kosmetika Iuvenio

miška Radka1 29.06.2021

Aha super, díky za tip. Koukám na jejich nabídku a líbí se mi to, vrásky ti to i zjemnilo nějak viditelně?

Radka1 Radka1 30.06.2021

To rozhodně jo, právě proto je u mě topka

Saša Radka1 27.02.2022

A co přesně na ty vrásky od nich používáš?

Bety-tyna 28.06.2021

Já používám kosmetiku Nobilis tilia, je to česká přírodní kosmetika, vřele doporučuju na vrásky hyaluronové sérum opravdu dělá zázraky.

Barča Bety-tyna 30.06.2021

To sérum taky mám, je fakt výborný

Laura 31.05.2021

A co něco přírodního na vrásky? Osvědčila se vám nějaká přírodní kosmetika?

Eliška Laura 28.06.2021

Ahojky, no, nevím, ale koukala ses na tu kosmetiku Iuvenio, co o ní holky tady píšou? Ta je totiž fakt super. Netestují ji na zvířatech a je to česká kosmetika...

Laura Laura 31.08.2021

No a co od konrétně používáš? Nebo nevíš náhodou, zda se u nich nedají koupit vzorečky?

Kajka Laura 17.10.2021

Ahoj, jasně, že dají. Tady se mrkni https://www.iuvenio.com/vzorky-6-produktu/. A zkus :)

Petulinka 28.04.2021

Když jsme u těch vrásek... Zkoušela některá z vás tuto kosmetiku https://www.iuvenio.com/vital/? Jak se vám osvědčila? Pomáhá?

Beata Petulinka 26.05.2021

Petulinko, tahle kosmetika je naprostý top. Zkusila jsem celou řadu, ale tahle mi prostě sedí a hlavně vyhovuje nejvíc :) Doporučuju. Jejich anti age krém je senzační.

Viki Petulinka 31.05.2021

Mně u ní hodně oslovilo složení, líbí se mi, že netestují na zvířatech a taky že je ta kosmetika neparfemovaná a ničím pleť nedráždí.

Lili Petulinka 18.11.2021

Já jsem teď od nich zkusila ten peeling. Je to novinka a jako mega super produkt. Fakt doporučuju.

Peta Petulinka 19.12.2021

Ahoj, který to je ten peeling? Prosím, hoď odkaz :)

Petulinka Petulinka 01.02.2022

Tak ten peeling by mě taky zajímal. Jaké jste viděly zlepšení pleti po jeho používání?

Simča 20.04.2021

moje mamka si přála nějaké omlazení pleti no a než aby se něčím mazala, tak sem ji objednala sem https://aetherclinic.com/cs/medical-center/aether-resurfx-rejuvenation/ a byla nad míru spokojená :) je to asi větší jistota než krém

anastaziaa 30.03.2021

Já používám výhradně jenom přírodní kosmetiku

Erika anastaziaa 26.09.2021

Taky jsem měla takové kritérium, ale prostě pokud chceš opravdu kvalitní výběr, tak se tomu nevyhneš. Já používám kosmetiku iuvenio, a je to nejlepší kosmetika, co jsem kdy zkoušela...

NinaC 27.01.2021

Silvi, ano jsem a to od loňského roku s kosmetikou iuvenio. Jsou na trhu tuším od února a za tu dobu co ji používám pozoruji velké zlepšení.

Silva NinaC 08.02.2021

Ten jejich crosslinked jsem viděla v časopise, ale jelikož mi ta značka nic neříkala, tak jsem si o ní ani nezjišťovala víc, ale když čtu, že bude dobrá tak by mě zajímalo víc. Co od nich přesně používáš ?

NinaC 17.11.2020

Ony ty pleťové krémy pomáhají, ale není to jenom o nich a je potřeba o tu pleť dbát celkově, takže je to i o čištění pleti, ošetření a pak až nakonec přijde ten krém. Bez těch předchozích kroků se možná nedivím, že jste nezaznamenaly žádné zlepšení :/

Silva NinaC 28.12.2020

Takže máš s něčím zkušenost, s čím jsi spokojená ? Klidně nám sem dej doporučení, ráda vyzkouším něco nového.

Renata 30.09.2020

Co liftingové nitě ? Je ta jejich aplikace hodně bolestivá ? Dívala jsem se, že to dělá altos klinika, ale bojím se té bolesti, jinak bych do toho šla hned.

Hanicka 14.04.2020

Ahoj, prosím o doporučeni na krem na vrasky, hele asi zadní razantní zákrok určitě nepodstoupím, takže spis prosím o doporučeni jen nějakého toho krému, dekuji moc

Majda Hanicka 15.04.2020

Já jsem četla hodně dobre zkušenosti o krémech na vrasky které obsahuji krevní protein , tak si to kdyztak vygoogli. :-)

Hanicka Majda 20.04.2020

Super, díky moc už se jdu kouknout a taky si o tom precist vice informaci.

Sendy 04.12.2019

Andy, byla jsem na výplních, protože mi bylo řečeno že mám hlubší vrásky, tudíž je pro mě nejvhodnější tohle ošetření. Už jenom kvuli tomu, že nejsme odbornice, je lepsi zakroky konzultovat s odborníky.

Alex Sendy 02.02.2020

Kde si na zákroku byla ? Je to hodně bolestivé ty výplně ?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat