Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kadeřnictví v Brně

romisek82 02. 11. 2014

Dobrý den, nemáte prosím někdo tip na opravdu dobré kadeřnictví v Brně? Se svojí současnou kadeřnicí jsem dneškem skončila >:( Díky

Neregistrovaná/ý - Lenka

26.09.2019

Neregistrovaná/ý - Petra | 02.07.2015
Myslím, že to je jen na domluvě ale že určitě ano. Doporučuju stránku clip-vlasy-levne.cz mají velmi dobré ceny i materiály

Jaké vlasy a typy spojů máš ? Plus jestli se můžu zeptat kolik máš pramenů a podle čeho je potřeba určit počet ?

Neregistrovaná/ý - Petra

02.07.2015

Myslím, že to je jen na domluvě ale že určitě ano. Doporučuju stránku clip-vlasy-levne.cz mají velmi dobré ceny i materiály

Neregistrovaná/ý - Tereza

25.05.2015

Ahoj moje kadeřnice do dělá takže to bude asi spiš o domluvě :)

Ahoj myslite že by mi kadeřnice prodloužila vlasy těmy které bych si donesla?

Pavlínka | 01.05.2015
Jo jo ono tam toho delaji hodne, kamaradka tam dokonce chodi i na nehty. A spolu jsme minuly rok navtivili kurz liceni, parada to byla.

Oni tam delaji i nehty? No to je super, clovek by to vse mohl vzit najednou ze, jak vlasy tak nehty. A jakou techniku tam delaji?

Barboraa | 16.04.2015
Kadernictvi salonmia.cz je opravdu dobry, sestra se tam nechala fotit po promene a ja uz jsem tam zacala chodit na nehty, uprava prirodnich nehtu.:)

Jo jo ono tam toho delaji hodne, kamaradka tam dokonce chodi i na nehty. A spolu jsme minuly rok navtivili kurz liceni, parada to byla.

Kadernictvi salonmia.cz je opravdu dobry, sestra se tam nechala fotit po promene a ja uz jsem tam zacala chodit na nehty, uprava prirodnich nehtu.:)

marybla

24.02.2015

koukni sem http://kralovstvizen.cz/udalost/soutez-mia-1500-2015/

romisek82 | 04.11.2014
Ahoj, díky za doporučení. Vypadá to dobře určitě ho vyzkouším.

Chodim v Brne na palackého třídu 45 (salonmia.cz), je tam parádní salon, ucesy, strihani, liceni, poradestvi v oblékání, parádní, jsem tam spokojena.:)

Já si myslím že jo ja si je vždycky kupuju sama z clip-vlasy-levne.cz- vidim gramaž, vidim kvalitu věřim tomu prostě vic

Holky je lepší koupit si vlasy na prodloužení sama? Když vim jak kvalitni budou než pak byt v kadeřnictví třeba i nemile překvapená?

Neregistrovaná/ý - Miška

25.11.2014

Ahoj dělají i prodlužování vlasu?

Neregistrovaná/ý - Alena

09.11.2014

Nejlepší kadeřník je Jirka KRÁLÍK, Brno Cejl

Neregistrovaná/ý - Pavlína

07.11.2014

Studio Success, Brno Řečkovice :) největší spokojenost! :) http://www.studiosuccess.cz/

Zuzanka1 | 04.11.2014
Ahoj, já chodím už dlouho do Kalvodovy ulice - salon Helixé (dřív Madam), vždycky spokojenost a domluva bez problémů.

Ahoj, díky za doporučení. Vypadá to dobře určitě ho vyzkouším.

Ahoj, já chodím už dlouho do Kalvodovy ulice - salon Helixé (dřív Madam), vždycky spokojenost a domluva bez problémů.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Pomerančová kuřecí prsa

Pomerančová kuřecí prsa

5 hlasů
1h a 5min 382 kJ 115 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát s tygřími krevetami

8 hlasů
30min 328kJ 145 Kč

Lahodný salát pro milovníky krevet.

Plněný pečený pstruh

12 hlasů
50min 392kJ 320 Kč

Pečený pstruh plněný bylinkami a nakládaným pepřem.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více