Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kadeřnictví v Brně

romisek82 02. 11. 2014

Dobrý den, nemáte prosím někdo tip na opravdu dobré kadeřnictví v Brně? Se svojí současnou kadeřnicí jsem dneškem skončila >:( Díky

Neregistrovaná/ý - Evka

3. 7. 2020

Neregistrovaná/ý - Sára | 1. 6. 2020
S jakým materiálem máte zkušenost ? Když bych si koupila ty levnější vlasy, tak dají se i žehlit nebo ne ?

Jestli myslíš ty kanekalonové, tak ano ty se dají žehlit, ale jenom do nějakých určitých stupňů, taky sem je měla a normálně jsem je žehlila :)

Neregistrovaná/ý - Sára

1. 6. 2020

S jakým materiálem máte zkušenost ? Když bych si koupila ty levnější vlasy, tak dají se i žehlit nebo ne ?

Neregistrovaná/ý - Petra

28. 5. 2020

Neregistrovaná/ý - Alex | 26. 4. 2020
Na kolik vás holky celkové prodloužení vyšlo, když vezmete v potaz vlasy a práci kadeřnice ?

No ono Alex hlavně záleží na tom, z jakého materiálu vlasy jsou, kolik budeš mít pramenů a pak taky každá kadeřnice má jiný ceník, takže to rozmezí se pohybuje od 10tis do cca těch 20 někdy i více :)

Neregistrovaná/ý - Alex

26. 4. 2020

Na kolik vás holky celkové prodloužení vyšlo, když vezmete v potaz vlasy a práci kadeřnice ?

Neregistrovaná/ý - Petra

24. 4. 2020

Neregistrovaná/ý - Lenka | 26. 9. 2019
Jaké vlasy a typy spojů máš ? Plus jestli se můžu zeptat kolik máš pramenů a podle čeho je potřeba určit počet ?

Radila jsem se co se týče počtu s kadeřnicí a barvu jsem řešila s eshopem, který jsem ti tu zmínila, protože jsem nebyla schopna vybrat správný odstín :)

Neregistrovaná/ý - Lenka

26. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Petra | 2. 7. 2015
Myslím, že to je jen na domluvě ale že určitě ano. Doporučuju stránku clip-vlasy-levne.cz mají velmi dobré ceny i materiály

Jaké vlasy a typy spojů máš ? Plus jestli se můžu zeptat kolik máš pramenů a podle čeho je potřeba určit počet ?

Neregistrovaná/ý - Petra

2. 7. 2015

Myslím, že to je jen na domluvě ale že určitě ano. Doporučuju stránku clip-vlasy-levne.cz mají velmi dobré ceny i materiály

Neregistrovaná/ý - Tereza

25. 5. 2015

Ahoj moje kadeřnice do dělá takže to bude asi spiš o domluvě :)

Ahoj myslite že by mi kadeřnice prodloužila vlasy těmy které bych si donesla?

Pavlínka | 1. 5. 2015
Jo jo ono tam toho delaji hodne, kamaradka tam dokonce chodi i na nehty. A spolu jsme minuly rok navtivili kurz liceni, parada to byla.

Oni tam delaji i nehty? No to je super, clovek by to vse mohl vzit najednou ze, jak vlasy tak nehty. A jakou techniku tam delaji?

Barboraa | 16. 4. 2015
Kadernictvi salonmia.cz je opravdu dobry, sestra se tam nechala fotit po promene a ja uz jsem tam zacala chodit na nehty, uprava prirodnich nehtu.:)

Jo jo ono tam toho delaji hodne, kamaradka tam dokonce chodi i na nehty. A spolu jsme minuly rok navtivili kurz liceni, parada to byla.

Barboraa

16. 4. 2015

Kadernictvi salonmia.cz je opravdu dobry, sestra se tam nechala fotit po promene a ja uz jsem tam zacala chodit na nehty, uprava prirodnich nehtu.:)

marybla

24. 2. 2015

koukni sem http://kralovstvizen.cz/udalost/soutez-mia-1500-2015/

Pavlínka

13. 1. 2015

romisek82 | 4. 11. 2014
Ahoj, díky za doporučení. Vypadá to dobře určitě ho vyzkouším.

Chodim v Brne na palackého třídu 45 (salonmia.cz), je tam parádní salon, ucesy, strihani, liceni, poradestvi v oblékání, parádní, jsem tam spokojena.:)

Petra.sek

25. 12. 2014

Já si myslím že jo ja si je vždycky kupuju sama z clip-vlasy-levne.cz- vidim gramaž, vidim kvalitu věřim tomu prostě vic

Barbucha26

24. 12. 2014

Holky je lepší koupit si vlasy na prodloužení sama? Když vim jak kvalitni budou než pak byt v kadeřnictví třeba i nemile překvapená?

Neregistrovaná/ý - Miška

25. 11. 2014

Ahoj dělají i prodlužování vlasu?

Neregistrovaná/ý - Alena

9. 11. 2014

Nejlepší kadeřník je Jirka KRÁLÍK, Brno Cejl

Neregistrovaná/ý - Pavlína

7. 11. 2014

Studio Success, Brno Řečkovice :) největší spokojenost! :) http://www.studiosuccess.cz/

romisek82

4. 11. 2014

Zuzanka1 | 4. 11. 2014
Ahoj, já chodím už dlouho do Kalvodovy ulice - salon Helixé (dřív Madam), vždycky spokojenost a domluva bez problémů.

Ahoj, díky za doporučení. Vypadá to dobře určitě ho vyzkouším.

Život po čtyřicítce rozhodně nekončí

Humr na bylinkách

Humr na bylinkách

17 hlasů
40min 298 kJ 550 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Mořský vlk s rajčaty

7 hlasů
1h a 5min 289kJ 220 Kč

Pečená ryba s letní zeleninou.

Hovězí roštěná s omáčkou z černého rybízu

0 hlasů
1h a 15min 193kJ 450 Kč

Plátky hovězí roštěné s jemnou omáčkou z černého rybízu.

Poradny

Jak probíhá sociální šetření, mohou mi odejmout dávku?

Dobrý den,podle zákona o pomoci v hmotné nouzi jsou pracovníci úřadu práce oprávněni vstoupit do ... Více

Jsem bez práce, ale nenahlásila jsem se na pojišťovně

Dobrý den, Jano,pokud jste po celou dobu (od 1.4.2020) byla v evidenci ÚP, doručte co nejdřív Vaš... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více