Diskuse na téma Řídké vlasy

Čauko holky, už nějakou dobu uvažuju o tom, že bych si nechala zahustit vlasy. Myslíte, že je to pro mě vhodné, když mám řídké vlasy?

Hildegarda 18.01.2024

Já taky clip in využila. Vybrala jsem v tomhle eshopu https://www.clip-vlasy-levne.cz/82-clip-in-vlasy-evropskeho-typu-remy-lidske. Jinak upravovala jsem je běžně jako své. A stačilo mi jedno balení na pokrytí celé hlavy. Ale to je individuální, záleží, jak husté vlasy mít chceš. Takže čím víc, tím víc pramínku aplikuješ.

JirineckaA 14.01.2024

Ahoj určitě to vhodné je, pokud máš vlasy řídké. Já si takto pomohla po porodu, kdy mi vlasy hodně vypadaly, bylo to tragické a psychicky náročné. No naštěstí díky této metodě se to nějak vyřešilo, než se vlasy zase daly do pořádku.

Simona 27.12.2022

Já mám vlasy po prodlužku dost zničené, takže mi bude dost dlouho trvat než je dám zase dohromady. Už nevím co bych si na ně naplácala, abych je měla jako dřív.

Nikola Simona 04.01.2023

Nedávala bych na ně už žádnou chemii .. zkus přírodní kosmetiku ať vlasy zregenerují a znovu se nezatěžují ;)

Simona Simona 01.02.2023

Vyznáš se v tom trošku, že by si mi poradila? Protože já s přírodní kosmetikou nemám vůbec žádnou zkušenost.

Katka 17.12.2022

A co něco co pomůže zlepšit kvalitu řas? Máte něco vyzkoušenýho?

Saša Katka 18.12.2022

Ráda bych něco takovýho taky vyzkoušela, poslední dobou vidím, že už nemám řasy tak pěkný jako dřív.

Dianadia Katka 19.12.2022

Za sebe doporučuju tohle sérum https://www.denatura.cz/serum-na-rasy-denatura/ mám po něm řasy krásně dlouhý, vypadá to parádně :)

Katka Katka 20.12.2022

Hmm super, vyzkouším to děkuju za doporučení.

Denisa 27.10.2022

No neříkám, že jsem nad touto možností nepřemýšlela, ale prvně potřebuju vyřešit padání vlasů, které mě teď trápí :/

Lenka 03.08.2022

Také mě příroda neobdařila zrovna houní, ale pásky my to dopřály. Mám udělanou jak dýlku tak zahuštění.

Adina Lenka 21.08.2022

Na kolik to páskové prodloužení přijde? Plus samotné vlasy vyjdou na kolik?

Lenka Lenka 11.09.2022

Hodně záleží na tom jestli si vlasy zajistíš sama nebo si je budeš objednávat přes kadeřnici, což nedoporučuju, protože se ti to jinak výrazně prodraží. Objednávala jsem si vlasy přes clip vlasy levně a ušetřila jsem tak několik tisíc.

Krista 04.07.2022

Aha, to je super :) No a máš tip na shop, kde bych koupila kvalitní clipy?

Vanda 04.07.2022

Ahoj, za mě je nejlepší metoda clip in. Je to šetrné, dá se to střídat, takže účes vypadá vždy jinak a vždy skvěle :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat