Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Opálení v těhotenství

Niccol 22. 05. 2015

Ahoj maminky, jsem zvyklá chodit se opalovat do solárka, ale bohužel s bejbátkem v bříšku to teď nejde. Na opálení jsem tak nějak závislá, bez něj jsem dost nevýrazná. S partnerem plánujeme focení a nechci na něm být jak bledulka :( Chtěla bych poprosit o radu. Myslíte, že můžu používat nějaké samoopalováky nebo něco?

Neregistrovaná/ý - Kolajová

11.08.2015

Neregistrovaná/ý - viky | 03.07.2015
ahoj ja mam vyzkouseny tady ten samoopalovak http://www.sleky.cz/la-roche-posay-autohelios-samoopalovaci-krem-100ml a jsem moc moc spokojena :) hlavne je ted i v akci takze se to vyplat na leto. hlavne je pokozka po natreni hydratovana opaleni vypada prirozene a hezky :)

viky s timto opalovakem mam taky moc dobre zkusenosti

Neregistrovaná/ý - viky

03.07.2015

ahoj ja mam vyzkouseny tady ten samoopalovak http://www.sleky.cz/la-roche-posay-autohelios-samoopalovaci-krem-100ml a jsem moc moc spokojena :) hlavne je ted i v akci takze se to vyplat na leto. hlavne je pokozka po natreni hydratovana opaleni vypada prirozene a hezky :)

Niccol

29.06.2015

Anastázie | 27.06.2015
Taky si budu nechávat dělat samoopalovací nástřik xentan. Přijedou mi ho udělat domů, což je super. Jak jsi vůbec dopadla Niccol? Nechala sis ho udělat? A jak dopadlo focení?

Ahoj. Ano, nechala. Aplikace byla rychlá a ani jsem nečekala tak přirozený výsledek. Na focení jsem vypadala naprosto nádherně. Fotky se moc povedly.

Taky si budu nechávat dělat samoopalovací nástřik xentan. Přijedou mi ho udělat domů, což je super. Jak jsi vůbec dopadla Niccol? Nechala sis ho udělat? A jak dopadlo focení?

Niccol

25.05.2015

marybla | 24.05.2015
Ahojky, Niccol :) Nedávno jsem řešila to samý... sice ne kvůli focení, ale chtěla jsem být vopálená do svatebek. Přes stránky xentan.cz jsem našla, že prováděj samoopalovací nástřik, tak jsem do toho šla. Pokud seš z Prahy nebo vodněkaď z okolí, tak to máš hned vyřešený. Paní jsou tam příjemný a poradí ti.

Jste, zlatá. Bála jsem se, že mi tu všichni nadají. Jsem ráda, že je na tom někdo podobně jako já a ještě k tomu poradí. :) Stránky mám otevřené, je tu i tel.č., takže volám. :) Velmi děkuji. ;)

marybla

24.05.2015

Ahojky, Niccol :) Nedávno jsem řešila to samý... sice ne kvůli focení, ale chtěla jsem být vopálená do svatebek. Přes stránky xentan.cz jsem našla, že prováděj samoopalovací nástřik, tak jsem do toho šla. Pokud seš z Prahy nebo vodněkaď z okolí, tak to máš hned vyřešený. Paní jsou tam příjemný a poradí ti.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Kuřecí frikasé

Kuřecí frikasé

0 hlasů
1h a 20min 677 kJ 220 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Fenyklová polévka

12 hlasů
45min 779kJ 110 Kč

Zimní polévka z fenyklu s česnekem.

Smažený sýr na salátu

13 hlasů
35min 817kJ 89 Kč

Smažený sýr na směsi zelených salátů s hruškou.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více