Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Suchá pleť

alous 21. 05. 2012

Chtěla bych se zeptat, jaké přípravky používáte na suchý tip pleti? Vždycky jsem měla plet normální ne-li mastnou a ted běhěm půl roku obrat o 180 a plet mám úplně vysušenou, asi stárnu nebo co :(

Neregistrovaná/ý - Marika

13.09.2019

Neregistrovaná/ý - Gabuš | 25.07.2019
Můžu se zeptat co je to za olejíček a jestli ho mají i normálně v drogérii ?

To já jsem si hodně oblíbila olejíček od nuxe. Používám ho komplet na celé tělo a i do konečků vlasů :) www.notino.cz/nuxe/prodigieuse-multifunkcni-suchy-olej-na-oblicej-telo-a-vlasy

Neregistrovaná/ý - Gabuš

25.07.2019

Neregistrovaná/ý - Janča | 20.07.2019
Já jsem si hodně oblíbila khadi olejíček. Je super na hodně vysušenou pleť, protože tu kůži nechá krásně vláčnou takže ani nemám ráno šupinky jak jsem mívala.

Můžu se zeptat co je to za olejíček a jestli ho mají i normálně v drogérii ?

Neregistrovaná/ý - Janča

20.07.2019

Já jsem si hodně oblíbila khadi olejíček. Je super na hodně vysušenou pleť, protože tu kůži nechá krásně vláčnou takže ani nemám ráno šupinky jak jsem mívala.

Neregistrovaná/ý - Nika

16.07.2019

Neregistrovaná/ý - Lenka | 19.04.2019
Na kolik ta nuxe kosmetiak vychází ?

Lepší je když se podíváš na notino, protože tam to mají nejlevnější co jsem se dívala oproti jiným eshopům www.notino.cz/search.asp?exps=nuxe

Neregistrovaná/ý - Lenka

19.04.2019

Neregistrovaná/ý - Nika | 22.03.2019
Ty levné rozhodně ano, ale třeba takový Nuxe má fantastickou kosmetiku a ten jejich olej je naprosto boží a fakt to s pletí dokáže divy. Já ho používám na celé tělo a super, hlavně pokud máš třeba sušší pokožku.

Na kolik ta nuxe kosmetiak vychází ?

Neregistrovaná/ý - Nika

22.03.2019

Neregistrovaná/ý - Eliška | 21.02.2019
Nemáte vyzkoušené i nějaké olejíčky na suchou pleť ? Zajímalo by mě jestli je pravda, že olejíčky vysušují ? :/

Ty levné rozhodně ano, ale třeba takový Nuxe má fantastickou kosmetiku a ten jejich olej je naprosto boží a fakt to s pletí dokáže divy. Já ho používám na celé tělo a super, hlavně pokud máš třeba sušší pokožku.

Neregistrovaná/ý - Eliška

21.02.2019

Nemáte vyzkoušené i nějaké olejíčky na suchou pleť ? Zajímalo by mě jestli je pravda, že olejíčky vysušují ? :/

Neregistrovaná/ý - Jarka

19.02.2019

Neregistrovaná/ý - Diana | 13.02.2019
Jestli jste tak jak já a chcete vidět efekt téměř hnedka, tak zkuste tady tu masku www.alpik.cz/vypinaci-maska-alginatova-nobilis-180g. Řekla mi o ní kolegyně z práce, na které jsem viděla změnu a myslela si, že byla na nějakém kosmetickém zákroku a leda prd, takový efekt má ta maska, nemá skoro žádné vrásky kolem očí a na čele jako měla předtím, fakt jsem docela koukala. Já už ji mám doma taky tak jsem zvědavá na dnešní první aplikaci.

To je vidět rozdíl fakt hnedka po prvním použití ? :O

Neregistrovaná/ý - Diana

13.02.2019

Jestli jste tak jak já a chcete vidět efekt téměř hnedka, tak zkuste tady tu masku www.alpik.cz/vypinaci-maska-alginatova-nobilis-180g. Řekla mi o ní kolegyně z práce, na které jsem viděla změnu a myslela si, že byla na nějakém kosmetickém zákroku a leda prd, takový efekt má ta maska, nemá skoro žádné vrásky kolem očí a na čele jako měla předtím, fakt jsem docela koukala. Já už ji mám doma taky tak jsem zvědavá na dnešní první aplikaci.

Neregistrovaná/ý - Diana

11.02.2019

Neregistrovaná/ý - Marika | 23.01.2019
Je to ta řada vichy slow age jestli si to dobře pamatuju :)

Jak píše Marika, na vrásky je výborná řada slow age, já jsem si oblíbila tady ten denní krém www.notino.cz/vichy/slow-age-denni-pece-zpomalujici-projevy-starnuti-pleti-spf-30/

Neregistrovaná/ý - Natka

11.02.2019

Neregistrovaná/ý - Evik | 25.01.2019
Tahle kosmetika je dobrá, ale podle mě teda uplně zbytečně předražená! Je to šílený, ty jejich ceny. Mě by ale zajímalo - nemáte některá zkušenosti s touto kosmetikou https://www.alpik.cz/kosmetika/?

Z alpíka používám už zhruba přes rok ajurvédskou kosmetiku a to je bomba. Dlouho jsem s ničím tak spokojená nebyla. Je fakt, že to taky nestojí stovku ale o něco víc, ale rozhodně to stojí za to, pokud má někdo sušší pokožku a má rád voňavé olejíčky.

Neregistrovaná/ý - Evik

25.01.2019

Tahle kosmetika je dobrá, ale podle mě teda uplně zbytečně předražená! Je to šílený, ty jejich ceny. Mě by ale zajímalo - nemáte některá zkušenosti s touto kosmetikou https://www.alpik.cz/kosmetika/?

23.01.2019

Neregistrovaná/ý - Sandra | 18.01.2019
A která řada to je prosím jestli bych se mohla zeptat ?

Je to ta řada vichy slow age jestli si to dobře pamatuju :)

Neregistrovaná/ý - Sandra

18.01.2019

Neregistrovaná/ý - Marika | 08.01.2019
Za mě je super na suchou pleť řada od vichy, mají to složení naprosto vychytané a pleť dostane přesně co potřebuje, žádné serepetičky navíc jak se všude cpou.

A která řada to je prosím jestli bych se mohla zeptat ?

Neregistrovaná/ý - Hanička

17.01.2019

Neregistrovaná/ý - Natálie | 11.01.2019
Hodně dobrý je krém od cannadermu, mám hodně suchou pleť a dělají se mi i šupinky, ale co používám tady to mazání, tak je to mnohem lepší a přes noc se mi pleť krásně promastí a přes den se mi ani nedělají šupinky, akorát si ji teda musím objednávat z alpíka, protože v lékárně jsem na ni zatím neměla štěstí.

Jé, tak to je super tip. Spíš mě zaujal ten výběr ajurvédské kosmetiky co mají. Dívala jsem se, že mají i kamennou prodejnu. Sice je to od nás tak hodinku, ale tady toto se neodvážím kupovat naslepo když nevím jak to voní.

Neregistrovaná/ý - Natálie

11.01.2019

Hodně dobrý je krém od cannadermu, mám hodně suchou pleť a dělají se mi i šupinky, ale co používám tady to mazání, tak je to mnohem lepší a přes noc se mi pleť krásně promastí a přes den se mi ani nedělají šupinky, akorát si ji teda musím objednávat z alpíka, protože v lékárně jsem na ni zatím neměla štěstí.

08.01.2019

Za mě je super na suchou pleť řada od vichy, mají to složení naprosto vychytané a pleť dostane přesně co potřebuje, žádné serepetičky navíc jak se všude cpou.

Neregistrovaná/ý - ester

19.12.2018

Neregistrovaná/ý - Anna | 17.12.2018
zkuste třeba tuto kosmetiku https://www.pharma-future.com/cs/pletova-kosmetika-54 na deratologii mi ji doporučili

tohoto výrobce neznám, takže děkuji. :)

Neregistrovaná/ý - Anna

17.12.2018

Neregistrovaná/ý - bety | 16.12.2018
a jaký používáš krém? Možná by to chtělo změnu…

zkuste třeba tuto kosmetiku https://www.pharma-future.com/cs/pletova-kosmetika-54 na deratologii mi ji doporučili

Neregistrovaná/ý - bety

16.12.2018

Neregistrovaná/ý - Ester | 14.12.2018
mám taky problém se suchou pletí,ale jen v zimě, nevím čím to. :(

a jaký používáš krém? Možná by to chtělo změnu…

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Ryba pečená chřestem

Ryba pečená chřestem

8 hlasů
45min 240 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zvěřinový guláš

18 hlasů
1h a 50min 841kJ 211 Kč

Guláš pro milovníky zvěřiny.

Salát z nových brambor

2 hlasy
45min 250kJ 85 Kč

Jednoduchý, lehký salát z brambor a ředkviček bez majonéz...

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více