Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Suchá pleť

alous 21. 05. 2012

Chtěla bych se zeptat, jaké přípravky používáte na suchý tip pleti? Vždycky jsem měla plet normální ne-li mastnou a ted běhěm půl roku obrat o 180 a plet mám úplně vysušenou, asi stárnu nebo co :(

Neregistrovaná/ý - Sandra

včera 18:25

Neregistrovaná/ý - Marika | 8. 1. 2019
Za mě je super na suchou pleť řada od vichy, mají to složení naprosto vychytané a pleť dostane přesně co potřebuje, žádné serepetičky navíc jak se všude cpou.

A která řada to je prosím jestli bych se mohla zeptat ?

Neregistrovaná/ý - Hanička

17. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Natálie | 11. 1. 2019
Hodně dobrý je krém od cannadermu, mám hodně suchou pleť a dělají se mi i šupinky, ale co používám tady to mazání, tak je to mnohem lepší a přes noc se mi pleť krásně promastí a přes den se mi ani nedělají šupinky, akorát si ji teda musím objednávat z alpíka, protože v lékárně jsem na ni zatím neměla štěstí.

Jé, tak to je super tip. Spíš mě zaujal ten výběr ajurvédské kosmetiky co mají. Dívala jsem se, že mají i kamennou prodejnu. Sice je to od nás tak hodinku, ale tady toto se neodvážím kupovat naslepo když nevím jak to voní.

Neregistrovaná/ý - Natálie

11. 1. 2019

Hodně dobrý je krém od cannadermu, mám hodně suchou pleť a dělají se mi i šupinky, ale co používám tady to mazání, tak je to mnohem lepší a přes noc se mi pleť krásně promastí a přes den se mi ani nedělají šupinky, akorát si ji teda musím objednávat z alpíka, protože v lékárně jsem na ni zatím neměla štěstí.

Neregistrovaná/ý - Marika

8. 1. 2019

Za mě je super na suchou pleť řada od vichy, mají to složení naprosto vychytané a pleť dostane přesně co potřebuje, žádné serepetičky navíc jak se všude cpou.

Neregistrovaná/ý - ester

19. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Anna | 17. 12. 2018
zkuste třeba tuto kosmetiku https://www.pharma-future.com/cs/pletova-kosmetika-54 na deratologii mi ji doporučili

tohoto výrobce neznám, takže děkuji. :)

Neregistrovaná/ý - Anna

17. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - bety | 16. 12. 2018
a jaký používáš krém? Možná by to chtělo změnu…

zkuste třeba tuto kosmetiku https://www.pharma-future.com/cs/pletova-kosmetika-54 na deratologii mi ji doporučili

Neregistrovaná/ý - bety

16. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Ester | 14. 12. 2018
mám taky problém se suchou pletí,ale jen v zimě, nevím čím to. :(

a jaký používáš krém? Možná by to chtělo změnu…

Neregistrovaná/ý - Ester

14. 12. 2018

mám taky problém se suchou pletí,ale jen v zimě, nevím čím to. :(

Neregistrovaná/ý - Sandra

13. 12. 2018

nebo vyzkoušej weledu jestli máš suchou pokožku. Dělají i krémy pro úplná miminka, takže jde o šetrné a přírodní krémy www.alpik.cz/?q=weleda

Neregistrovaná/ý - Inna

14. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Renata | 29. 10. 2018
Aha tak konopnou kosmetiku jsem ještě nezkoušela a hlavně tady u nás v lékárně tady tuto ani nemají když sem se na ni ptala takže to zkusím objednat přes toho alpíka.

Zkus, taky si ji asi budu objednávat přes alpíka, protože ty krémy tady věčně nemají a hlavně je mají dražší co jsem se dívala oproti alpíku.

Neregistrovaná/ý - Renata

29. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Inna | 16. 10. 2018
Já používám na doporučení paní v lékárně tady tu mast na noc na promazávání a pleť nemám vůbec suchou www.alpik.cz/cutishelp-ekzem-konopna-mast-50ml. Ráno ani nemusím používat krém pod makeup protože pleť mám pořád mastnou.

Aha tak konopnou kosmetiku jsem ještě nezkoušela a hlavně tady u nás v lékárně tady tuto ani nemají když sem se na ni ptala takže to zkusím objednat přes toho alpíka.

Neregistrovaná/ý - Inna

16. 10. 2018

Já používám na doporučení paní v lékárně tady tu mast na noc na promazávání a pleť nemám vůbec suchou www.alpik.cz/cutishelp-ekzem-konopna-mast-50ml. Ráno ani nemusím používat krém pod makeup protože pleť mám pořád mastnou.

Neregistrovaná/ý - Renata

25. 7. 2018

Já mám taky strašně suchou a v zimě teda až ekzémovou pokožku,je to hrozný...nevím jestli je to atopický ekzém nebo co a co na to pužívat?

Neregistrovaná/ý - Jana

25. 9. 2017

Doporučím Q10, tady za dobrou cenu 170 Kč, http://www.lambreshop.cz/lambre/eshop/28-1-Serum-a-Koenzym-Q10/0/5/1474-Koenzym-Q10-na-plet-15ml-EX-28-09-17.

Neregistrovaná/ý - Kateřina

23. 9. 2017

Neregistrovaná/ý - Indy | 19. 9. 2017
Nezkoušela jste ten Novadiol nahradit třeba olejíčkem, nebo třeba kaviárovým krémem?

Novadiol? to je ten z reklamy?

Neregistrovaná/ý - Indy

19. 9. 2017

emickase | 18. 9. 2017
mě je 38 a používám vyživující krém neovadiol od vichy na obnovu hustoty zralé pleti,ted ho mají dokonce v akci na notinu

Nezkoušela jste ten Novadiol nahradit třeba olejíčkem, nebo třeba kaviárovým krémem?

emickase

18. 9. 2017

mě je 38 a používám vyživující krém neovadiol od vichy na obnovu hustoty zralé pleti,ted ho mají dokonce v akci na notinu

Neregistrovaná/ý - Alena

17. 9. 2017

Já viděla kaviárový pleťový krém 50 ml za 99 Kč. To asi kaviár nevidělo, že?

Neregistrovaná/ý - Kamila

11. 9. 2017

Mám dobrou zkušenost s kaviárovým krémem.

Neregistrovaná/ý - Natty

23. 8. 2017

Na suchou pleť zkuste něco s obsahem Q10, třeba značku Vipera. Viz: http://www.lambreshop.cz/lambre/eshop/28-1-Serum-a-Koenzym-Q10

x

Domácí čípky, které zatočí s vaginální mykózou

Cibulová francouzská polévka

Cibulová francouzská polévka

14 hlasů
60min 361 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Cherry rajčata s brokolicí

24 hlasů
25min 348kJ 67 Kč

Jednoduchý salát k večeři nebo jako příloha k masu.

Roláda z králíka

18 hlasů
2h a 30min 407kJ 175 Kč

Králík provoněný šalvějí a rozmarýnem.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více