Diskuse na téma Suchá pleť

Chtěla bych se zeptat, jaké přípravky používáte na suchý tip pleti? Vždycky jsem měla plet normální ne-li mastnou a ted běhěm půl roku obrat o 180 a plet mám úplně vysušenou, asi stárnu nebo co :(

Izi 12.08.2012

Ja mam problemy s pleti kolem nosu - strasne vysusena. Na noc si obcas tato mista premazu klasickou vazelinkou (dm) a plet je pak vlacna. Ovsem muze zanaset pory :(

Marťa 13.09.2012

Ahoj alousi no jo to víš ani pleť a ani my nemládneme *1*, takže je potřeba dle toho vybrat i správnou kosmetiku.Já používám krém Azalee od Alciny, navc ted na podzimní a zimní období ideál.

SandW 04.12.2012

také bych to řešila výživným ochranným make-upem. ten může suché pleti hodně pomoci. zvláště ted v zimě, kdy se pleť hodně vysušuje a je hodně namáhaná při pobytu venku. já osobně používám na suchou pleť hodně výživný make-up od Artdeca. je bezkonkurenční :-) http://artdeco.bg.cz/make-upy-c10/rich-treatment-foundation-i4/

leel16 14.01.2013

Já používám hlavně v zimě krém od La Roche-Posay. Střídám je dle ročního období. Ale četla jsem myslím v Dietě rozhovor s dermatoložkou Arenbergerovou a ta tam píše, že žádný krém nepomůže pokud dostatečně nedodržujete pitný režim. @SandW : A ten make-up fakt funguje? Já mám suchou pleť s jemnými vráskami a každý make-up ,co jsem zkusila mi je jen zvýraznil.

Katka 15.01.2013

Ahoj, používám také La Roche Posay. S tím článkem máš pravdu, celkově si však myslím, že stav pleti závisí na všech faktorech - strava, zda chodíš ven, spíš, piješ. Dermatoložka mi jednou tvrdila, že ani výrobky by se neměly moc střídat - což je asi moje hlavní chyba, protože mi nic nesedí a testuji tak na sobě pořád něco nového :(

Míša9 20.06.2014

pokud máš suchou pleť možná bys mohla zkusit jinou výživu než jen krémy (mimochodem nedávno jsem četla, že ty nejlevnější jsou i nalepšie) sama jsem na tom byla, jmenuje se to mezoterapie (bližší info http://www.dermastar.cz/ cz / nase-osetreni / mezoterapie.html). Je to vlastně cílená výživa pokožky. Byla jsem u Mudr.. Páralové a velká spokojenost.

Hanka4 24.06.2014

suchá pleť mě dlouho trápila, používala jsem krémy, oleje, masky, všechno možné ale nic dlouhodobě nepomohlo. Od sestry jsem dostala poukázku na ošetření, šlo o hloubkovou hydrataci pleti, nevím jak se to jmenovalo, možná to bylo i to co vzpomíná Míša. Jedno je však jasné, že mi to výrazně pomohlo a nakoplo pleť.

jeane 20.07.2014

suchá pleť mě dlouho trápila, krémy pomáhali pouze chvilkově, nevím čím to bylo ale vždy po delším užívání se mi opět na pleti dělali suché skvrny. Pomohla mi návštěva u doktorky Lenky Páralové, která mi udělala také hloubkovou hydrataci pleti, s výsledkem jsem velmi spokojená.

Natali 19.09.2015

Na suchou plet se mi osvedcila tahle voda - bioapta.cz/?product=aptatonico, jine co jsem mela z drogerek po tom jsem ji mela tak suchou a naplou, ze jsem si ji vzdy musela i tak namazat

Jana Natali 23.09.2015

A kupujes ji vyhradne z te internetove stranky?

Natali 06.10.2015

Jo jo z internetu, je to vyhodnejsi a hezky si to doma v klidu vyberu

Jana 14.10.2015

Jo to je pravda a hlevne takhle pred Vanocema to se mi vazne nechce chodit po nakupech kde je kupa lidi, doma z pohodli a na netu je to lepsi

Marta 23.10.2015

A co kdy mam spise mastnejsi plet, da se od te znacky bioapta.cz sehnat i neco na mastnejsi plet? A mate s nejakym takovym kremem zkusenosti?

Johnynka 30.10.2015

výborný krém na tohle je radioxar z lékárny. Vyživí ti plet ale není mastný...

Jana 04.11.2015

Marta: Ano da, sestra od nich ma zmatnujici krem, mela hrozne mastnou plet kdy behem dne ji musela nekolikrat pudrovat, bylo mi ji az lito

Marta 19.11.2015

A jaký presne jsi mela ten krem?

Zdena 02.03.2016

Jsem spokojená s konsmetikou Pevonia- mužes ji vyzkoušet ze vzorečku, který objednás na www.pevonia.cz a nemusís si hned objednávat velké balení, ale neboj, všechny lidi, co znám a používají ji, tak jsou spokojeni, je to prirodni kosmetika.

Karina 30.03.2016

ja mam hroznej problem se suchymi rty a jediny balzam co mi pomohl byl znacky sportique...vim ze tam maji vice produktu, tak se zkuste podivat, treba najdete co hledate :) www.sportique.cz

Jitka 09.04.2016

Take s timhle bojuji, jenze moje let je i zaroven mastna a aknozni. Chci se akne zbavit tak ze bych sla na chemicky peeling, zante prosim nekoho kdo se tomu venu je v Praze? Dekuji

dara 30.05.2016

máte někdo zkušenost s krémem z pevoniaeshop.cz? jeden mě tam zaujal, ale nevím, jestli si ho mám koupit nebo ne

Bára 16.06.2016

ahoj, ten mám doma je skvělý, určitě ho zkus ;-)

Irena Bára 25.06.2016

jj, pevonia botanica je dobrá volba, též ji mám doma :)

Vika Irena 26.06.2016

a holky, dá se ta pevonia botanica objenat přes internet nebo se musí do jejich obchodu??

Irena Vika 27.06.2016

já si ji objednávám přes jejich eshop pevoniaeshop.cz, zda mají i nějak obchody nevím, řeším to takto :)

Vika Irena 27.06.2016

super, díky tohle jsem chtěla slyšet, bála jsem se že třeba nemají eshop, to by se mi moc nehodila :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat