Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Chtěla bych se zeptat, jaké přípravky používáte na suchý tip pleti? Vždycky jsem měla plet normální ne-li mastnou a ted běhěm půl roku obrat o 180 a plet mám úplně vysušenou, asi stárnu nebo co :(
Já se chystám objednat opalovací krém, o víkendu nám už chyběl. Beru taky z Alpíku značku Alphanova, beru 30tku i moři. Je voděodolný, takže nemusíš pořád mazat a moc se mi líbí, že je bio a nezatěžuje přirodu při koupání.
Máš pravdu, večer jsem si nad to sedla a naplnila košík :-). Ale mám tam i věci do domácnosti na úklid a praní, odzkouším a kdyžtak přiobjednám. Vzala jsem i kosmetiku, na kterou se teda těším, až ji odzkouším, moc mě zaujalo složení.
Nakupuji tam hodně věcí. Kosmetiku, drogerii na úklid a praní a nakupuji tam i čaje a zdravé potraviny. Mají velký výběr, takže tam vždy uděláš větší nákup.
Moc dík za doporučení, vyzkouším. A když jsme u toho Alpíku, nakupuješ tam i něco jiného? E-shop mě zaujal, má dobrý výběr
Tenhle to je, je skvělý. https://www.alpik.cz/masazni-olej-atopikderm/ . Kůže je krásně hladká a pomáhá.
jaká používáš? jak často natíráš? něco zrovna sháním a krémy mi většinou nesedí
Na pleť mi nejvíce sedí olejíčeky Saloos. Vyživí, ale zároveň není pleť mastná celý den.
Dobrý večer, za mě určitě doporučím krém od Alissa Beauté – tady ten www.beautyonline.cz/pece-o-telo/pletova-kosmetika/pletove-kremy/pab-134-per-hyalu-lift-krem-50-ml-perfection-p.html Je lehkej, ale přitom krásně vyživí a hydratuje pleť. Sama jsem už po pár dnech používání měla pleť jemnější, pružnější a vrásky jsou míň vidět. Za mě je to jeden z mála krémů, co fakt funguje.
Ahoj všichni, trápí mě dost suchá pleť – už mám 50 a poslední dobou i víc vrásky, co se zhoršujou, když pleť málo hydratuju. 🤔 Potřebovala bych dobrej, výživnej krém, kterej pleť vyhladí a udělá ji jemnější – co byste doporučily?
Ahoj, doporučila bych klasickou Indulonu - mají fialkovou ATOPIREDU a ta je na velmi suchou pleť až ekzémovou :) Mě to pomohlo i na velmi suchá místa všude na těle, například moje lokty, tak to je těžká sahara, ale pomáhá to :)
Dobrý večer, já už od 100% Pure pár věcí zkoušela a byla jsem moc spokojená, takže mě tenhle noční krém s multivitaminy docela láká. Navíc mi ho už taky doporučovala kamarádka, která si ho moc chválí. Jdu ho hned objednat na milujubio.cz.
Zdravím, já ti můžu z vlastní zkušenosti moc doporučit noční krém od 100% Pure. Je naprosto fantastický! Pleť je po něm ráno krásně jemná, hydratovaná a vypadá odpočatě. Navíc obsahuje spoustu vitamínů a antioxidantů, které pomáhají bojovat proti stárnutí pleti. Mrkni, stojí za vyzkoušení www.milujubio.cz/100--pure-pletovy-nocni-krem-multivitamin-a-antioxidanty-42-5-g
Ahoj holky, hledám nějaký opravdu výživný noční krém, který by mi pomohl s jemnými vráskami a celkově zlepšil vzhled pleti, když spím. Máte některá nějaký osvědčený tip, po kterém ráno cítíte pleť krásně hydratovanou a svěží?
Určitě bych ti doporučila řadu Xcell od Astrid, která je skvělá na suchou pleť. Mají v ní produkty, které hydratují, regenerují a zpevňují pleť, což je ideální, pokud ti pleť vysychá. Kromě toho obsahuje aktivní složky, které pomáhají s obnovou pleti a zpomalují známky stárnutí.
Já osobně jsem si zamilovala jejich HYDRO X∙CELL Hydratační a zklidňující krém bez parfemace. Mám citlivou pleť, která hodně trpí na suchost, a tento krém je naprosto ideální. Hydratuje, zklidňuje a pleť je po něm nádherně jemná a vyživená. Nejvíc mi vyhovuje, že neobsahuje parfemaci. Taky se rychle vstřebává a nezanechává mastný film, což je super!
Mohla byste napsat, kde kosmetiku kupujete? Kde bych mohla mrknout na jejich produkty a objednat je?
Tady máte odkaz na e-shop, kde nakupuju moc ráda www.milujubio.cz/urtekram Mají velký výběr, rychlé dodání a super ceny.
Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost s čistě přírodní kosmetikou? Je mi 40 let a nějak nesnesu klasickou kosmetiku z drogérie. Asi čím jsem starší, tak je pleť háklivější.
Měla jsem to podobně, čím jsem byla starší, tím víc mi seděly čistě přírodní kosmetika a jinou už ani nekupuju ani nezkouším. Doporučím produkty od Puaree, mají výborné složení a opravdu kvalitní a účinnou kosmetiku.
Zdravím, skvělá je kosmetika Urtekram - mají produkty jak na vlasy, tak na tělo a taky na pleť. Objednávám od nich veškeré produkty, co používám a skvěle mi sedí!
Mně na suchou pleť hodně pomohlo oční sérum Pomněnkové oči od Dienikolai z Biodynamické kosmetiky - https://www.biodynamickakosmetika.cz/pletova-sera-dienikolai/4-ocni-serum-pomnenkove-oci-9120069970159.html. I když je určené hlavně na oční okolí, krásně hydratuje a vyživuje pleť, takže ho používám i na jiné suché části obličeje. Je přírodní a šetrné, což je ideální, když pleť začíná být víc suchá. Pokud máš suchou pleť, doporučuji zkusit jejich produkty, určitě ti pomohou :) Oni mají i poznávací sadu, kdybys chtěla zkusit, co ti sedne :)
Zuzana - Zdravím, moc děkuji za doporučení na tuto přírodní kosmetiku! Všude na ni čtu skvělé recenze, takže ji vyzkouším :) Navíc se mi líbí složení a s kódem: BLACKFRIDAY25 mají slevu na zboží 25%.
Dobrý večer, jsem na tom bohužel stejně. Už jsem i přemýšlela, jestli mi nevadí chemické přísady v kosmetice a chtěla bych zkusit čistě přírodní a šetrnou kosmetiku. Poradíte dobrou značku? Je mi 35 let a mám i trochu vrásky.
Ahoj, já jsem toho zkusila opravdu hodně a došla jsem na to, že je potřeba krom kvalitní kosmetiky pleť vyživovat i zevnitř :) Já mám skvělou zkušenost s Elastin N-Medical Forte. Je to přírodní doplněk stravy, který podporuje elasticitu pokožky a pomáhá proti vráskám. No a jinak, co se týká kosmetiky, tak za mě určitě značky zaměřené na přírodní složení, jako jsou produkty s kyselinou hyaluronovou :)
Výborná je čistě přírodní kosmetika Puaree, doporučím ji vyzkoušet. Má účinné produkty na vrásky a navíc je pleť po jejich kosmetice zářivější a vypadá mladistvěji. Doporučím si u nich objednat vzorečky, aspoň uvidíte, co Vám bude vyhovovat. Navíc doporučím tento krásný balíček jako dáreček na Vánoce www.puaree.cz/vanoce-2/vanocni-balicek-pletove-kosmetiky-magnolia
Hele, pokud bys to chtěla řešit úplně od základu a trochu víc tě zajímá zdravý životní styl všeobecně. zkus se podívat tady na tyhle stránky https://chromozoom.cz/dna-testy/,. Dělají DNA testy. Já díky nim odhalila spoustu nedostatků, které byly zodpovědné za moje zdravotní problémy. Třeba by to pomohlo i tobě.
Taky jsem o nich slyšela. Hlavně, že teď nabízí i analýzu mikrobiomu. Nad tím docela vážně uvažuju, protože mám občas problém s trávením, tak bych ráda věděla, kde je problém a jestli to můžu nějak ovlivnit.
Za mě CeraVe Moisturizers. Hezky hydratuje, narazila jsem na něj náhodou na Notinu a objednala si ho, teď na něj nedám dopustit.
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.