Diskuse na téma Barva na vlasy

Co se vám teď osvědčilo z přírodních barev na vlasy? Potřebuju barvu, která mi zakryje šediny a něco vydrží, poraďte :)

Katka 26.02.2023

Dívala jsem se a mamka si tu barvu určitě vyzkouší, když dobře kryje šediny.

Pavla 10.02.2023

Je to dobře popsané tady https://www.khadi.cz/barveni-vlasu-krok-za-krokem zkus se podívat i na jejich stránky na produkty.

Katka 27.01.2023

Jaký postup? U toho se musí nějak speciálně postupovat?

Pavla 20.01.2023

Ano dokonce dobře kryje i šediny, což mají perfektně vymyšlený svůj postup.

Katka 10.01.2023

Barví dobře, rovnoměrně? Jak jsou přírodní, aby to dobře chytalo.

Pavla 26.12.2022

Já používám tyto přírodní barvy na vlasy https://www.khadi.cz/rostlinne-barvy-na-vlasy jsou skvělé.

Nikola 21.10.2022

Doporučuju používat rostlinné barvy, které neničí vlasy. Sama vím, že je potřeba si vlasy barvit často jelikož taky šedivím a konkrétně barvy khadi jsou k vlasům velmi šetrné plus i ta jejich kosmetika.

Dianadia 29.01.2022

Jak jsem si teď začala barvit vlasy sama doma, tak jsem taky hledala něco přírodnějšího, hlavně něco co nebude tak šíleně smrdět a objevila jsem barvy herbatint na Stibio. Vůbec nesmrdí a překvapivě mi perfektně zakryla šediny a barvu mám už měsíc a pořád vypadá skvěle, budu kupovat znova.

Mnada Dianadia 29.01.2022

To zní skvěle, děkuju za radu, určitě to zkusím :-)

Rita Dianadia 30.03.2022

Podle popisu to vypadá dobře, zkusím jí, díky za radu.

Dianadia Dianadia 31.03.2022

Není zač, tak hlavně aby vám taky vyhovovala.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:49
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat