Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nízkoenergetické domy

Zuzinulka 23. 08. 2015

Ahoj, co si myslite o novodobem hitu, nizkoenergetickych domech ci bytech? Tenhle napad se mi moc libi a s manzelem o tom dost premyslime

Neregistrovaná/ý - Barbora

včera 16:33

No urcite! Mesicne usetrite za topeni, nebo jsou tak nizke naklady na bydleni? A jde o drevostavbu?

Neregistrovaná/ý - Nela

14.05.2019

My v nizkoenergetickem dome bydlime a rozhodne bych nemenila! Zajima te něco?

Neregistrovaná/ý - Barbora

09.05.2019

Jake je bydleni v takovem domecku? Vyplati se?

Neregistrovaná/ý - Šárka

03.05.2019

Neregistrovaná/ý - Ebi | 03.03.2019
Osobně jsem spokojená jak s cenou u Kružíka tak s kvalitou, s manželem sme tady garážová vrata nechali dělat vloni a po zkušenosti už bych se na jinou firmu ani neobrátila

Já sem osobně s Kružíkem taky moc spokojená. Nejen s kvalitou vrat které od nich máme, ale také že když bylo potřeba tak mi dokázali poradit a pomoct

Neregistrovaná/ý - Stáňa

04.03.2019

Neregistrovaná/ý - Hanová | 09.02.2019
Nechávali sme si od nich kuchyni na míru a osobně nemám co vytknout. Byli velmi ochotní. Vypracovali nám 3D vizualizaci, potom sme se domluvili na termínu kdy přijdou k nám domů kuchyni zaměřit, jinak dovezli až domů včetně výnosu a montáže, já můžu jenom doporučit

Taky mám moc dobrou zkušenos s nábytkem ze Sconta

Neregistrovaná/ý - Ebi

03.03.2019

Neregistrovaná/ý - Lukáš | 04.02.2019
Od jaké firmy ste si kdo nechal namontovat garážová vrata??? Máte zkušenost s vraty odtud? https://www.kruzik.cz/

Osobně jsem spokojená jak s cenou u Kružíka tak s kvalitou, s manželem sme tady garážová vrata nechali dělat vloni a po zkušenosti už bych se na jinou firmu ani neobrátila

Neregistrovaná/ý - Petra

11.02.2019

Neregistrovaná/ý - Hanová | 09.02.2019
Nechávali sme si od nich kuchyni na míru a osobně nemám co vytknout. Byli velmi ochotní. Vypracovali nám 3D vizualizaci, potom sme se domluvili na termínu kdy přijdou k nám domů kuchyni zaměřit, jinak dovezli až domů včetně výnosu a montáže, já můžu jenom doporučit

A tu kuchyni jste teda objednávala v eshopu nebo vybírala přímo na prodejně ?

Neregistrovaná/ý - Hanová

09.02.2019

Neregistrovaná/ý - Petra | 07.02.2019
Máte doma nábytek z tohoto eshopu? https://www.sconto.cz/

Neregistrovaná/ý - Petra

07.02.2019

Máte doma nábytek z tohoto eshopu? https://www.sconto.cz/

Neregistrovaná/ý - Lukáš

04.02.2019

Od jaké firmy ste si kdo nechal namontovat garážová vrata??? Máte zkušenost s vraty odtud? https://www.kruzik.cz/

Neregistrovaná/ý - Zděnka

03.02.2019

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 31.01.2019
A přišlo vám všechno v neporušeném stavu?

Jo to přišlo všechno vpořádku, nenašla sem ani škrábnutí měli to moc dobře zablené

Neregistrovaná/ý - Jiřina

31.01.2019

Neregistrovaná/ý - Zděnka | 27.01.2019
Objednávala jsem ted naposledy zrovna v eshopu, ale už sem kdysi kupovala i na prodejně psací stůl a nemůžu nic vytknout všechno super:)

A přišlo vám všechno v neporušeném stavu?

Neregistrovaná/ý - Jašová

30.01.2019

Neregistrovaná/ý - Vrabcová | 26.01.2019
Aha děkuji moc,... i na prodejnách je výběr...ale nakonec sem se rozhodla že objednám

Objednala sem přes sedačky-nábytek sedačku s docela velkou slevou, za mě také vynikající zkušenost s tímto eshopem.

27.01.2019

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 25.01.2019
A kupovala ste na prodejně nebo přímo objednávala z eshopu?

Objednávala jsem ted naposledy zrovna v eshopu, ale už sem kdysi kupovala i na prodejně psací stůl a nemůžu nic vytknout všechno super:)

Neregistrovaná/ý - Vrabcová

26.01.2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 22.01.2019
Když si na stránce sedačy-nábytek vlevo dáte prodejna Praha, nebo prodejna Ostrava, tak vám vyjede nábytek který je na té prodejně

Aha děkuji moc,... i na prodejnách je výběr...ale nakonec sem se rozhodla že objednám

25.01.2019

Neregistrovaná/ý - Zděnka | 22.01.2019
Kupovala sem ve scontu postel. Přivezl ji moc ochotný pán a pomohl mi s výnosem. Manžel zrovna nebyl doma tak mi to hodně pomohlo

A kupovala ste na prodejně nebo přímo objednávala z eshopu?

22.01.2019

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 20.01.2019
Kupujete nábytek ve scontu? Máte dobrou zkušenost?

Kupovala sem ve scontu postel. Přivezl ji moc ochotný pán a pomohl mi s výnosem. Manžel zrovna nebyl doma tak mi to hodně pomohlo

Neregistrovaná/ý - Gábina

22.01.2019

Neregistrovaná/ý - Vrabcová | 19.01.2019
Děkuji tak to vám přišel docela rychle. A zboží vystavené na prodejně je všechno jako v eshopu?

Když si na stránce sedačy-nábytek vlevo dáte prodejna Praha, nebo prodejna Ostrava, tak vám vyjede nábytek který je na té prodejně

20.01.2019

Kupujete nábytek ve scontu? Máte dobrou zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Vrabcová

19.01.2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 13.01.2019
Prodejnu mají v Praze a v Ostravě. Víc jak tři týdny sme nečekali

Děkuji tak to vám přišel docela rychle. A zboží vystavené na prodejně je všechno jako v eshopu?

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Odlíčení jako nutné zlo? Už ne!

Zapékané brambory s jablky

Zapékané brambory s jablky

10 hlasů
1h a 10min 410 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřový guláš s kedlubnou

7 hlasů
1h a 10min 310kJ 150 Kč

Guláš z vepřového masa s mrkví a kedlubnou.

Polévka z mangoldu

19 hlasů
45min 349kJ 85 Kč

Vydatná polévka skvělá s čerstvým chlebem.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více