Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nízkoenergetické domy

Zuzinulka 23. 08. 2015

Ahoj, co si myslite o novodobem hitu, nizkoenergetickych domech ci bytech? Tenhle napad se mi moc libi a s manzelem o tom dost premyslime

Neregistrovaná/ý - Nela

29.05.2019

Ano jsme i s firmou co nam domecek postavila. Rozdil je asi především v rychlosti vystavby a také v tom ze drevostavby jsou nizkoenergeticke.

Neregistrovaná/ý - Barbora

27.05.2019

A se stavbkou jako takovou jste spokojeni, v cem je to lepsi nez zdeny dům?

27.05.2019

https://www.bety.cz/diskuse/7821/Rychla-stavba

Neregistrovaná/ý - Nela

14.05.2019

My v nizkoenergetickem dome bydlime a rozhodne bych nemenila! Zajima te něco?

09.05.2019

Jake je bydleni v takovem domecku? Vyplati se?

Neregistrovaná/ý - Šárka

03.05.2019

Neregistrovaná/ý - Ebi | 03.03.2019
Osobně jsem spokojená jak s cenou u Kružíka tak s kvalitou, s manželem sme tady garážová vrata nechali dělat vloni a po zkušenosti už bych se na jinou firmu ani neobrátila

Já sem osobně s Kružíkem taky moc spokojená. Nejen s kvalitou vrat které od nich máme, ale také že když bylo potřeba tak mi dokázali poradit a pomoct

Neregistrovaná/ý - Stáňa

04.03.2019

Neregistrovaná/ý - Hanová | 09.02.2019
Nechávali sme si od nich kuchyni na míru a osobně nemám co vytknout. Byli velmi ochotní. Vypracovali nám 3D vizualizaci, potom sme se domluvili na termínu kdy přijdou k nám domů kuchyni zaměřit, jinak dovezli až domů včetně výnosu a montáže, já můžu jenom doporučit

Taky mám moc dobrou zkušenos s nábytkem ze Sconta

Neregistrovaná/ý - Ebi

03.03.2019

Neregistrovaná/ý - Lukáš | 04.02.2019
Od jaké firmy ste si kdo nechal namontovat garážová vrata??? Máte zkušenost s vraty odtud? https://www.kruzik.cz/

Osobně jsem spokojená jak s cenou u Kružíka tak s kvalitou, s manželem sme tady garážová vrata nechali dělat vloni a po zkušenosti už bych se na jinou firmu ani neobrátila

Neregistrovaná/ý - Petra

11.02.2019

Neregistrovaná/ý - Hanová | 09.02.2019
Nechávali sme si od nich kuchyni na míru a osobně nemám co vytknout. Byli velmi ochotní. Vypracovali nám 3D vizualizaci, potom sme se domluvili na termínu kdy přijdou k nám domů kuchyni zaměřit, jinak dovezli až domů včetně výnosu a montáže, já můžu jenom doporučit

A tu kuchyni jste teda objednávala v eshopu nebo vybírala přímo na prodejně ?

Neregistrovaná/ý - Hanová

09.02.2019

Neregistrovaná/ý - Petra | 07.02.2019
Máte doma nábytek z tohoto eshopu? https://www.sconto.cz/

Neregistrovaná/ý - Petra

07.02.2019

Máte doma nábytek z tohoto eshopu? https://www.sconto.cz/

Neregistrovaná/ý - Lukáš

04.02.2019

Od jaké firmy ste si kdo nechal namontovat garážová vrata??? Máte zkušenost s vraty odtud? https://www.kruzik.cz/

Neregistrovaná/ý - Zděnka

03.02.2019

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 31.01.2019
A přišlo vám všechno v neporušeném stavu?

Jo to přišlo všechno vpořádku, nenašla sem ani škrábnutí měli to moc dobře zablené

Neregistrovaná/ý - Jiřina

31.01.2019

Neregistrovaná/ý - Zděnka | 27.01.2019
Objednávala jsem ted naposledy zrovna v eshopu, ale už sem kdysi kupovala i na prodejně psací stůl a nemůžu nic vytknout všechno super:)

A přišlo vám všechno v neporušeném stavu?

Neregistrovaná/ý - Jašová

30.01.2019

Neregistrovaná/ý - Vrabcová | 26.01.2019
Aha děkuji moc,... i na prodejnách je výběr...ale nakonec sem se rozhodla že objednám

Objednala sem přes sedačky-nábytek sedačku s docela velkou slevou, za mě také vynikající zkušenost s tímto eshopem.

27.01.2019

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 25.01.2019
A kupovala ste na prodejně nebo přímo objednávala z eshopu?

Objednávala jsem ted naposledy zrovna v eshopu, ale už sem kdysi kupovala i na prodejně psací stůl a nemůžu nic vytknout všechno super:)

Neregistrovaná/ý - Vrabcová

26.01.2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 22.01.2019
Když si na stránce sedačy-nábytek vlevo dáte prodejna Praha, nebo prodejna Ostrava, tak vám vyjede nábytek který je na té prodejně

Aha děkuji moc,... i na prodejnách je výběr...ale nakonec sem se rozhodla že objednám

Neregistrovaná/ý - Jiřina

25.01.2019

Neregistrovaná/ý - Zděnka | 22.01.2019
Kupovala sem ve scontu postel. Přivezl ji moc ochotný pán a pomohl mi s výnosem. Manžel zrovna nebyl doma tak mi to hodně pomohlo

A kupovala ste na prodejně nebo přímo objednávala z eshopu?

22.01.2019

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 20.01.2019
Kupujete nábytek ve scontu? Máte dobrou zkušenost?

Kupovala sem ve scontu postel. Přivezl ji moc ochotný pán a pomohl mi s výnosem. Manžel zrovna nebyl doma tak mi to hodně pomohlo

Neregistrovaná/ý - Gábina

22.01.2019

Neregistrovaná/ý - Vrabcová | 19.01.2019
Děkuji tak to vám přišel docela rychle. A zboží vystavené na prodejně je všechno jako v eshopu?

Když si na stránce sedačy-nábytek vlevo dáte prodejna Praha, nebo prodejna Ostrava, tak vám vyjede nábytek který je na té prodejně

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Jarní zeleninová polévka s jahelnou zavářkou

Jarní zeleninová polévka s jahelnou zavářkou

16 hlasů
45min 340 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z pórku

10 hlasů
45min 782kJ 60 Kč

Pórkový salát s vejci a sýrem.

Rukola s plátky hrušek

12 hlasů
20min 494kJ 55 Kč

Salát vhodný jako předkrm.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více