Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nízkoenergetické domy

Zuzinulka 23. 08. 2015

Ahoj, co si myslite o novodobem hitu, nizkoenergetickych domech ci bytech? Tenhle napad se mi moc libi a s manzelem o tom dost premyslime

Neregistrovaná/ý - Vrabcová

včera 13:14

Neregistrovaná/ý - Gábina | 13. 1. 2019
Prodejnu mají v Praze a v Ostravě. Víc jak tři týdny sme nečekali

Děkuji tak to vám přišel docela rychle. A zboží vystavené na prodejně je všechno jako v eshopu?

Neregistrovaná/ý - Tomas

16. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Igor | 13. 1. 2019
Která realitní kancelář to byla?

Byla to realitní kancelář www.edoxreality.cz, snaží se aby měl klient co nejmenší starosti s prodejem, navíc i nabízí okamžitý odkup nemovitosti.

Neregistrovaná/ý - Gábina

13. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Vrabcová | 8. 1. 2019
Gábino a za jak dlouho vám nábytek odtud přišel? a je i prodejna?

Prodejnu mají v Praze a v Ostravě. Víc jak tři týdny sme nečekali

Neregistrovaná/ý - Igor

13. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Tomas | 10. 1. 2019
Já jsem v Praze narazil na realitní kancelář, která ještě před prodejem nemovitosti vyplácí zálohu.

Která realitní kancelář to byla?

Neregistrovaná/ý - Tomas

10. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Igor | 8. 1. 2019
Máte prosím někdo zkušenosti s prodejem domu v Praze? doporučíte mi prosím někdo schopnou realitní kancelář?

Já jsem v Praze narazil na realitní kancelář, která ještě před prodejem nemovitosti vyplácí zálohu.

Neregistrovaná/ý - Vrabcová

8. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 6. 1. 2019
My sme řešili nábytek nákupem na Sedačky-nábytek. Sehnali sme tu všechno co sme chtěli a hlavně sme kvůli tomu nemuseli utratit majlant

Gábino a za jak dlouho vám nábytek odtud přišel? a je i prodejna?

Neregistrovaná/ý - Igor

8. 1. 2019

Máte prosím někdo zkušenosti s prodejem domu v Praze? doporučíte mi prosím někdo schopnou realitní kancelář?

Neregistrovaná/ý - Gábina

6. 1. 2019

My sme řešili nábytek nákupem na Sedačky-nábytek. Sehnali sme tu všechno co sme chtěli a hlavně sme kvůli tomu nemuseli utratit majlant

Neregistrovaná/ý - Alojzie

3. 1. 2019

taky jsme stavěli a řešili nábytek. Když jsme si koupili novou sedačku, poradili nám impregnaci a tu nám udělali tady. Takže kdo má děti,doporučuji https://www.mistrkuze.cz/sluzby

Neregistrovaná/ý - Salonka

25. 12. 2018

jaké kuchyne jsou ted moderni? Luxusné, nebo rustikální? Jakou doma máte a kde jste si ji nechali dělat? Na kolik vás vyšla?

Neregistrovaná/ý - Shely

28. 11. 2018

Děkuji za doporučení na tu firmu Kružík... jaký typ žaluzií je možné nechat si od nich namontovat?

Neregistrovaná/ý - Kim

26. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Táňa | 8. 11. 2018
Od této firmy máme namontované předokení žaluzie na domě a zkušenost snimi bezvadná

Táni já mám s Kružík firmou taky moc dobrou zkušenost. Při jednání dodrželi vše na čem jsme se domluvili. Obrátila bych se na ně kdykoliv příště určitě znovu

Neregistrovaná/ý - Marcela

21. 11. 2018

poradíte někdo dobrou, velkou a pěknou kuchynskou linku? Kde se dá koupit opravdu kvalitní kuchyne?

Neregistrovaná/ý - Táňa

20. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Hanka | 16. 11. 2018
Domluva např. na termínu byla také dobrá?.. Stále váháme na kterou firmu se obrátit

Neměli sme snimi jediný problém

Neregistrovaná/ý - Hanka

16. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Táňa | 8. 11. 2018
Od této firmy máme namontované předokení žaluzie na domě a zkušenost snimi bezvadná

Domluva např. na termínu byla také dobrá?.. Stále váháme na kterou firmu se obrátit

Neregistrovaná/ý - Táňa

8. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Hanka | 30. 10. 2018
Koupili sme s manželem nový dům a rádi bychom nová garážová vrata. S touto firmou máte zkušenost? https://www.kruzik.cz/

Neregistrovaná/ý - Hanka

30. 10. 2018

Koupili sme s manželem nový dům a rádi bychom nová garážová vrata. S touto firmou máte zkušenost? https://www.kruzik.cz/

Neregistrovaná/ý - Anabela

30. 10. 2018

holky, poradíte mi? Stavíme dům a zrovna vybírám novou kuchynskou linku. Máte zkušenosti s touhle kuchynskou linkou Nebo co , jakou by jste mi doporičily? http://interiery4u.cz/kuchyne/luxusni-kuchyne/

Laugher

8. 1. 2017

Byty jsou v dnešní době hodně drahé

Neregistrovaná/ý - Milena

25. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Baruna | 18. 11. 2016
No v dnesni dobe skoro kazdy nizkoenergeticky dum je montovany a hodne firem ve svych projektech nato i mysli a navrhuji to tak

My o takovych domech taky zaciname s muzem premyslet a asi by jsme si taky vybrali z projektu co ta firma uz postavila ci na navrzene, pac vubec nevim jak bych si dum rozvhla

x

Domácí čípky, které zatočí s vaginální mykózou

Kedlubnový salát s jablkem

Kedlubnový salát s jablkem

10 hlasů
20min 693 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát s řepou a pomerančem

26 hlasů
15min 235kJ 71 Kč

Výtečný letní salát, který kombinuje křehký listový sa...

Špenát s fetou

9 hlasů
60min 514kJ 70 Kč

Špenát zapečený se sýrem feta.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více