Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nízkoenergetické domy

Zuzinulka 23. 08. 2015

Ahoj, co si myslite o novodobem hitu, nizkoenergetickych domech ci bytech? Tenhle napad se mi moc libi a s manzelem o tom dost premyslime

Neregistrovaná/ý - Hanka

16.11.2018

Neregistrovaná/ý - Táňa | 08.11.2018
Od této firmy máme namontované předokení žaluzie na domě a zkušenost snimi bezvadná

Domluva např. na termínu byla také dobrá?.. Stále váháme na kterou firmu se obrátit

Neregistrovaná/ý - Táňa

08.11.2018

Neregistrovaná/ý - Hanka | 30.10.2018
Koupili sme s manželem nový dům a rádi bychom nová garážová vrata. S touto firmou máte zkušenost? https://www.kruzik.cz/

Od této firmy máme namontované předokení žaluzie na domě a zkušenost snimi bezvadná

Neregistrovaná/ý - Hanka

30.10.2018

Koupili sme s manželem nový dům a rádi bychom nová garážová vrata. S touto firmou máte zkušenost? https://www.kruzik.cz/

Neregistrovaná/ý - Anabela

30.10.2018

holky, poradíte mi? Stavíme dům a zrovna vybírám novou kuchynskou linku. Máte zkušenosti s touhle kuchynskou linkou Nebo co , jakou by jste mi doporičily? http://interiery4u.cz/kuchyne/luxusni-kuchyne/

Laugher

08.01.2017

Byty jsou v dnešní době hodně drahé

Neregistrovaná/ý - Milena

25.11.2016

Neregistrovaná/ý - Baruna | 18.11.2016
No v dnesni dobe skoro kazdy nizkoenergeticky dum je montovany a hodne firem ve svych projektech nato i mysli a navrhuji to tak

My o takovych domech taky zaciname s muzem premyslet a asi by jsme si taky vybrali z projektu co ta firma uz postavila ci na navrzene, pac vubec nevim jak bych si dum rozvhla

Neregistrovaná/ý - Baruna

18.11.2016

No v dnesni dobe skoro kazdy nizkoenergeticky dum je montovany a hodne firem ve svych projektech nato i mysli a navrhuji to tak

Neregistrovaná/ý - Tereza

09.11.2016

Tak to mate faine, predpokladam ze to byl montovany dum? Je i hodne nizkoenergeticky ze?

pechova

01.03.2016

S manželem jsme si postavili dřevěný domeček. Topíme pouze dřevem, protopíme 10 metrů dřeva za rok (topíme každý den). Jsme spokojeni teplota neklesá pod 23 stupňů.

Neregistrovaná/ý - Ilona

29.02.2016

Neregistrovaná/ý - Draha | 29.02.2016
Takže taky jejich spokojení zákazníci :)

Ano jsme spokojení nad míru :)

Neregistrovaná/ý - Draha

29.02.2016

Neregistrovaná/ý - Ilona | 28.02.2016
My jsme stavěli dům loni. Nejdříve jsme nevěděli jaký jestli dřevostavbu nebo cihlu. Ale díky thermohome.cz a konzultacemi s nimi jsme se rozhodli pro dřevostavbu.

Takže taky jejich spokojení zákazníci :)

Neregistrovaná/ý - Ilona

28.02.2016

My jsme stavěli dům loni. Nejdříve jsme nevěděli jaký jestli dřevostavbu nebo cihlu. Ale díky thermohome.cz a konzultacemi s nimi jsme se rozhodli pro dřevostavbu.

Neregistrovaná/ý - Karolína

19.01.2016

My jsme s muzem vsadily na nizkoenergeticky byt a krasnou zahradkou a jsme moc spokojeni

Neregistrovaná/ý - Draha

02.01.2016

A co tepelně? Taky to máte dobrý nebo jste našli nějaké mouchy?

Neregistrovaná/ý - Martina

01.01.2016

Já bydlím v dřevostavbě už 3 roky a jsem spokojená. Jinam bych se už nestěhovala, pohodlí ve vlastním. Děti z domu, klid.

Neregistrovaná/ý - Draha

31.12.2015

Já jsem se dívala na thermohome.cz domy co mají ukázané. A teda fakt nevím který vybrat, protože všechny typy jsou dobré.

Neregistrovaná/ý - Lada

30.12.2015

U nás o těchto důležitých věcech taky rozhoduje hlavně partner. Většinou tomu víc rozumí a já na něho dám.

Neregistrovaná/ý - Lada

30.12.2015

U nás o těchto důležitých věcech taky rozhoduje hlavně partner. Většinou tomu víc rozumí a já na něho dám.

Neregistrovaná/ý - Draha

29.12.2015

Tak to je super. Já jsem právě rozhodnutá tak napůl, ale manžel se nadchnul pro dřevostavbu od těch thermohome.cz a nic jiného nechce.

Neregistrovaná/ý - Draha

29.12.2015

Tak to je super. Já jsem právě rozhodnutá tak napůl, ale manžel se nadchnul pro dřevostavbu od těch thermohome.cz a nic jiného nechce.

TESTOVÁNÍ: Kónická kulma na vlasy Rowenta For Elite Kerat...

Pstruh s ostrou hořčicí

Pstruh s ostrou hořčicí

7 hlasů
2h a 0min 309 kJ 185 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí maso s pórkem a žampióny

11 hlasů
50min 427kJ 160 Kč

Kuřecí maso dušené s pórkem a houbami.

Fenyklový salát s grepem

11 hlasů
25min 1261kJ 85 Kč

Opomíjený fenykl s červeným grepem.

Poradny

Když dám výpověď, bude mi krácen rodičovský příspěvek?

Dobrý den, Jano,při pobírání rodičovského příspěvku můžete pracovat bez omezení, pokud během prác... Více

Dostanu během výpovědi volno na hledání práce?

Dobrý den, zaměstnavatel je povinen Vám během výpovědní doby poskytnout volno na hledání nového z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden si budete připadat přitažliví a docenění. Ovšem pozor, vaše zdání nemusí být založeno na pravdě. Spíše je dáno vaší spokojeností se sebou samými. Proto se nezapomeňte rozhlížet kolem sebe. Myslete i na druhé, ...

Více