Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nízkoenergetické domy

Zuzinulka 23. 08. 2015

Ahoj, co si myslite o novodobem hitu, nizkoenergetickych domech ci bytech? Tenhle napad se mi moc libi a s manzelem o tom dost premyslime

Neregistrovaná/ý - Milena

25.11.2016

Neregistrovaná/ý - Baruna | 18.11.2016
No v dnesni dobe skoro kazdy nizkoenergeticky dum je montovany a hodne firem ve svych projektech nato i mysli a navrhuji to tak

My o takovych domech taky zaciname s muzem premyslet a asi by jsme si taky vybrali z projektu co ta firma uz postavila ci na navrzene, pac vubec nevim jak bych si dum rozvhla

Neregistrovaná/ý - Baruna

18.11.2016

No v dnesni dobe skoro kazdy nizkoenergeticky dum je montovany a hodne firem ve svych projektech nato i mysli a navrhuji to tak

Neregistrovaná/ý - Tereza

09.11.2016

Tak to mate faine, predpokladam ze to byl montovany dum? Je i hodne nizkoenergeticky ze?

pechova

01.03.2016

S manželem jsme si postavili dřevěný domeček. Topíme pouze dřevem, protopíme 10 metrů dřeva za rok (topíme každý den). Jsme spokojeni teplota neklesá pod 23 stupňů.

Neregistrovaná/ý - Ilona

29.02.2016

Neregistrovaná/ý - Draha | 29.02.2016
Takže taky jejich spokojení zákazníci :)

Ano jsme spokojení nad míru :)

Neregistrovaná/ý - Draha

29.02.2016

Neregistrovaná/ý - Ilona | 28.02.2016
My jsme stavěli dům loni. Nejdříve jsme nevěděli jaký jestli dřevostavbu nebo cihlu. Ale díky thermohome.cz a konzultacemi s nimi jsme se rozhodli pro dřevostavbu.

Takže taky jejich spokojení zákazníci :)

Neregistrovaná/ý - Ilona

28.02.2016

My jsme stavěli dům loni. Nejdříve jsme nevěděli jaký jestli dřevostavbu nebo cihlu. Ale díky thermohome.cz a konzultacemi s nimi jsme se rozhodli pro dřevostavbu.

Neregistrovaná/ý - Karolína

19.01.2016

My jsme s muzem vsadily na nizkoenergeticky byt a krasnou zahradkou a jsme moc spokojeni

Neregistrovaná/ý - Draha

02.01.2016

A co tepelně? Taky to máte dobrý nebo jste našli nějaké mouchy?

Neregistrovaná/ý - Martina

01.01.2016

Já bydlím v dřevostavbě už 3 roky a jsem spokojená. Jinam bych se už nestěhovala, pohodlí ve vlastním. Děti z domu, klid.

Neregistrovaná/ý - Draha

31.12.2015

Já jsem se dívala na thermohome.cz domy co mají ukázané. A teda fakt nevím který vybrat, protože všechny typy jsou dobré.

Neregistrovaná/ý - Lada

30.12.2015

U nás o těchto důležitých věcech taky rozhoduje hlavně partner. Většinou tomu víc rozumí a já na něho dám.

Neregistrovaná/ý - Lada

30.12.2015

U nás o těchto důležitých věcech taky rozhoduje hlavně partner. Většinou tomu víc rozumí a já na něho dám.

Neregistrovaná/ý - Draha

29.12.2015

Tak to je super. Já jsem právě rozhodnutá tak napůl, ale manžel se nadchnul pro dřevostavbu od těch thermohome.cz a nic jiného nechce.

Neregistrovaná/ý - Draha

29.12.2015

Tak to je super. Já jsem právě rozhodnutá tak napůl, ale manžel se nadchnul pro dřevostavbu od těch thermohome.cz a nic jiného nechce.

Neregistrovaná/ý - Lada

27.12.2015

Jsou prý úplně v pohodě. Spotřebu mají menší než měli předtím, protože si přitápí i krbem a teplo se jim krásně drží :)

Neregistrovaná/ý - Draha

22.12.2015

A jak to mají s údržbou a teplem? Nemají větší spotřebu, když je to dřevostavba?

benca

22.12.2015

pocula som , ze to byvanie sa velmi oplati

benca

22.12.2015

pocula som , ze to byvanie sa velmi oplati

Neregistrovaná/ý - Lada

22.12.2015

Neregistrovaná/ý - Petra | 08.12.2015
To by jsme uplne potrebovali, doma mame rovnou dva alergicky a je to hrozne, porad se musi utirat prach a mame misto kobercu podlahy, kvuli prachu a snazsimu uklizeni

Petra: A tak jste nepremylslei ze by jste se do nizkoenergetickeho bytu prestehovali, Myslim ze by vas to zbavilo hodne trapeni, je tam regulovatelny vetrani a vubec čistější prostredí

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Zeleninová polévka

Zeleninová polévka

11 hlasů
30min 118 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kapr na olivách

7 hlasů
50min 474kJ 160 Kč

Zdravé rybí maso se zdravou zeleninou.

Treska na fenyklu

7 hlasů
35min 435kJ 95 Kč

Treska pečená v alobalu.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více