Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Hypotéka

Hypotéka. Chcete stavět, rekonstruovat a potřebujete peníze… kolik a kde si půjčit a jak na to.

Celkem 14 diskusních témat seřadit dle:
71 příspěvků Hypotéka vs Stavební spoření Tady je aktuální článek ohledně problematiky stavebka vs. hypotéky. V určitých případech se vyplatí...
Hanka 13. 7. 2018
146 příspěvků Můj domov Ano, právě nad 4K jsme také uvažovali. A už jsme jednou Oravy doma taky měli dříve, tak bych u toho ...
Pavča 27. 6. 2018
36 příspěvků Nová koupelna My máme dřevěnou skříňku v koupelně a každý říká, že vypadá dobře
Laugher 8. 1. 2017
3 příspěvky Revoluční příjem Když to není zadarmo, tak je to podfuk
Laugher 8. 1. 2017
102 příspěvků Krátkodobé půjčky? Já jsem si brala půjčku zde https://homepujcka.cz/druhy-pujcek/rychla-pujcka/ a maximální spokojeno...
Patricia 13. 6. 2017
0 příspěvků kwesi67@hotmail.com
34 příspěvků Prodej a koupě nového bytu Taky je možnost poradit se s nějakým poradcem. Dokáží u bank zařídit všelicos, takže za zkoušku nic ...
Lucka22 28. 4. 2017
47 příspěvků Rychlá stavba? Pokud sháníte pěkné bydlení tak já mohu doporučit tuto reality http://www.faraon.cz/cs/
Venclovská 21. 1. 2018
38 příspěvků Nízkoenergetické domy Byty jsou v dnešní době hodně drahé
Laugher 8. 1. 2017
81 příspěvků Rolety, markýzy Barčo, my už od nich máme vrata do garáže a jsme spokojení. manžel chce ted venkovní žaluzie protože...
Aneta3 28. 6. 2018
10 příspěvků Jrd Vypadají moc dobře, takže určitě se na ně vyplatí čekat
Laugher 8. 1. 2017
1 příspěvek Kurzové sázení, kvalitní info Zbytečné vyhazování peněz
Laugher 8. 1. 2017
9 příspěvků terasa podlaha Dřevěná není špatná.
snegurka 18. 12. 2016
3 příspěvky Půjčka online, kde se to vyplatí? Také si u nich půjčuji a peníze jsou fofrem na účtě do pár minut
Ondra 6. 7. 2017
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Kdosi ve vás probudí soutěživého ducha. Ukážete proto okolí, že když chcete, umíte ze sebe dostat to nejlepší. Bude to velice důležité, a to především pro vás samotné. Upevníte tak své sebevědomí a důvěru ve své schopnosti. M&aa...

Více

Registrovat