Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Hypotéka

Hypotéka. Chcete stavět, rekonstruovat a potřebujete peníze… kolik a kde si půjčit a jak na to.

Celkem 14 diskusních témat seřadit dle:
70 příspěvků Hypotéka vs Stavební spoření Dobrý den,mohu potvrdit že půjčka VataOnline jde opravdu vyřídit celá online.Mě se podařilo i splati...
Holíčová 28. 2. 2017
135 příspěvků Můj domov My už máme po rekonstrukci bytu
Laugher 8. 1. 2017
36 příspěvků Nová koupelna My máme dřevěnou skříňku v koupelně a každý říká, že vypadá dobře
Laugher 8. 1. 2017
3 příspěvky Revoluční příjem Když to není zadarmo, tak je to podfuk
Laugher 8. 1. 2017
102 příspěvků Krátkodobé půjčky? Já jsem si brala půjčku zde https://homepujcka.cz/druhy-pujcek/rychla-pujcka/ a maximální spokojeno...
Patricia 13. 6. 2017
0 příspěvků kwesi67@hotmail.com
34 příspěvků Prodej a koupě nového bytu Taky je možnost poradit se s nějakým poradcem. Dokáží u bank zařídit všelicos, takže za zkoušku nic ...
Lucka22 28. 4. 2017
46 příspěvků Rychlá stavba? Vyplnila jsem formulář a sami se semnou zkontaktovali:) Zatím jsem snimi moc spokojená:)
Jiřka 27. 3. 2017
38 příspěvků Nízkoenergetické domy Byty jsou v dnešní době hodně drahé
Laugher 8. 1. 2017
64 příspěvků Rolety, markýzy Myslíte si, že otřesový spínač je právě čidlo pro identifikaci silného větru? Aby se markýza stáhla?...
Lucka22 23. 6. 2017
10 příspěvků Jrd Vypadají moc dobře, takže určitě se na ně vyplatí čekat
Laugher 8. 1. 2017
1 příspěvek Kurzové sázení, kvalitní info Zbytečné vyhazování peněz
Laugher 8. 1. 2017
9 příspěvků terasa podlaha Dřevěná není špatná.
snegurka 18. 12. 2016
3 příspěvky Půjčka online, kde se to vyplatí? Také si u nich půjčuji a peníze jsou fofrem na účtě do pár minut
Ondra 6. 7. 2017
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ...

Více

Registrovat