Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Hypotéka

Hypotéka. Chcete stavět, rekonstruovat a potřebujete peníze… kolik a kde si půjčit a jak na to.

Celkem 13 diskusních témat seřadit dle:
70 příspěvků Hypotéka vs Stavební spoření Dobrý den,mohu potvrdit že půjčka VataOnline jde opravdu vyřídit celá online.Mě se podařilo i splati...
Holíčová 28. 2. 2017
135 příspěvků Můj domov My už máme po rekonstrukci bytu
Laugher 8. 1. 2017
36 příspěvků Nová koupelna My máme dřevěnou skříňku v koupelně a každý říká, že vypadá dobře
Laugher 8. 1. 2017
3 příspěvky Revoluční příjem Když to není zadarmo, tak je to podfuk
Laugher 8. 1. 2017
101 příspěvků Krátkodobé půjčky? Já jsem si bral krátkodobou půjčku zatím jednou v životě, vyřizoval jsem přes tuto stránku https://w...
Milada 10. 4. 2017
0 příspěvků kwesi67@hotmail.com
34 příspěvků Prodej a koupě nového bytu Taky je možnost poradit se s nějakým poradcem. Dokáží u bank zařídit všelicos, takže za zkoušku nic ...
Lucka22 28. 4. 2017
46 příspěvků Rychlá stavba? Vyplnila jsem formulář a sami se semnou zkontaktovali:) Zatím jsem snimi moc spokojená:)
Jiřka 27. 3. 2017
38 příspěvků Nízkoenergetické domy Byty jsou v dnešní době hodně drahé
Laugher 8. 1. 2017
63 příspěvků Rolety, markýzy Od firmy somfy mám pohon pro garážová vrata. Již osmým rokem. A zatím funguje bez jediného zásahu. T...
Tomáš H. 29. 3. 2017
10 příspěvků Jrd Vypadají moc dobře, takže určitě se na ně vyplatí čekat
Laugher 8. 1. 2017
1 příspěvek Kurzové sázení, kvalitní info Zbytečné vyhazování peněz
Laugher 8. 1. 2017
9 příspěvků terasa podlaha Dřevěná není špatná.
snegurka 18. 12. 2016
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Přátelé vám budou závidět. Faktem totiž je, že váš život je v poslední době plný dobrodružství. Nejenom, že se rutina a stereotyp vám budou v týdnu cizí, ale dokonce investujete do několika nových věcí. Není tedy divu, že kamarádi touž...

Více

Registrovat