Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Hypotéka

Hypotéka. Chcete stavět, rekonstruovat a potřebujete peníze… kolik a kde si půjčit a jak na to.

Celkem 13 diskusních témat seřadit dle:
67 příspěvků Hypotéka vs Stavební spoření Aha, a požádat teda můžu přes stránky vataonline.cz a fakt nemusím nikam chodit a vyřídím celé přes ...
Jana 16. 2. 2017
135 příspěvků Můj domov My už máme po rekonstrukci bytu
Laugher 8. 1. 2017
36 příspěvků Nová koupelna My máme dřevěnou skříňku v koupelně a každý říká, že vypadá dobře
Laugher 8. 1. 2017
3 příspěvky Revoluční příjem Když to není zadarmo, tak je to podfuk
Laugher 8. 1. 2017
100 příspěvků Krátkodobé půjčky? No já bych do půjčky rozhodně nešla, to by opravdu jsem musela na tom velmi špatně být, vždyť podíve...
Terezka 6. 2. 2017
0 příspěvků kwesi67@hotmail.com
33 příspěvků Prodej a koupě nového bytu Nejprve by jste měli našetřit, prodat a potom koupit
Laugher 8. 1. 2017
42 příspěvků Rychlá stavba? Mám čerstvou zkušenost s coloseumreality, služby na stránkách jsou tady http://www.coloseumreality.c...
Iveta 25. 1. 2017
38 příspěvků Nízkoenergetické domy Byty jsou v dnešní době hodně drahé
Laugher 8. 1. 2017
57 příspěvků Rolety, markýzy Už jsi mi jednou stalo, že jsem naletěl, protože jsem malá písmenka nečetl. Naštěstí o somfy jsem se...
Karel 11. 2. 2017
10 příspěvků Jrd Vypadají moc dobře, takže určitě se na ně vyplatí čekat
Laugher 8. 1. 2017
1 příspěvek Kurzové sázení, kvalitní info Zbytečné vyhazování peněz
Laugher 8. 1. 2017
9 příspěvků terasa podlaha Dřevěná není špatná.
snegurka 18. 12. 2016
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Přátelé vám velice pomohou v dosažení cílů. Nebojte se jejich nabídek využít. Možná budete mít pocit, že nechcete své kamarády využívat. Ale copak byste vy sami příteli s radostí nepomohli? Zkuste se proto oprostit od zbytečné hrdosti a je&sc...

Více

Registrovat