Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Prodej domu s exekucí

Luciuss 01. 04. 2019

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s prodejem domu, která je bohužel v exekuci?

Neregistrovaná/ý - Michal

9. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Petr | 5. 4. 2019
Tohle jde? která realitní kancelář tohle dělá? to by nám opravdu hodně pomohlo... poradíte mi prosím?

Podařilo se mi na vyplacení exekuce domluvit s realitní kanceláří https://www.edoxreality.cz/, po vyplacení exekuce, se dům prodal, a mě ještě hodně z prodeje zůstalo.

Neregistrovaná/ý - Petr

5. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Michal | 4. 4. 2019
Ano dá se to, já jsem měl byt v exekuci v Praze, podařilo se mi domluvit s realitní kanceláří, která exekuci vyplatila, a dům se pak prodal normální cestou.

Tohle jde? která realitní kancelář tohle dělá? to by nám opravdu hodně pomohlo... poradíte mi prosím?

Neregistrovaná/ý - Michal

4. 4. 2019

Ano dá se to, já jsem měl byt v exekuci v Praze, podařilo se mi domluvit s realitní kanceláří, která exekuci vyplatila, a dům se pak prodal normální cestou.

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Česneková kuřecí stehna

Česneková kuřecí stehna

15 hlasů
60min 677 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Bramborový krém s cibulí

13 hlasů
50min 252kJ 80 Kč

bramborová polévka s cibulí a sýrem

Filety z kapra na grilu

15 hlasů
40min 581kJ 110 Kč

Kapr s tymiánem a petrželkou.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více