Diskuse na téma Klimatizace

03. 08. 2021 | Hypotéka

Jakou klimatizaci by jste mi doporučili ? Nebo je lepší pořídit ohlazovač vzduchu ?

Hanka 26.08.2022

Nejsou ty ventilátory moc hlučné?

Nikola Hanka 11.09.2022

Tak konkrétně orava má extrémně tichý ventilátor ;) mají to u něj i napsané a opravdu je to tak.

Hanka Hanka 03.10.2022

Po dlouhé době musím dát někomu za pravdu, když jsem takhle nakupovala na doporučení a opravdu není vůbec slyšet https://www.orava.eu/cz/cs/stojanovy-ventilator-sf-300

Lilka Hanka 05.11.2022

Tak jsem se dívala na oravu, ale já potřebuju ohřívač. Máte tip na kvalitní? Potřebuju, aby mi vytopil malou ložničku :)

Verča Hanka 05.11.2022

Tak ona ta Orava je prostě dokonalá značka :) Já mám od ní doma hodně věcí a musím říct, že jsem s nima spokojená moc. Všechno jsou to naprosto kvalitní věci, držáky...

Mirka 24.07.2022

Tady na tom eshopu mají super věci. Máme chytrou domácnost a dost si tady na ty chytré věcičky potrpíme a s kvalitou jsou na tom super.

Linda 14.07.2022

Vzhledem k tomu, kolik sežere energie klimatizace a ventilátor, tak volba byla jasná a koupila jsem si ventilátor od blueroad.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat