Diskuse na téma auto

15. 05. 2015 | Prosím o radu

Máte někdo zabezpečení auta? V našem okolí parkoviště ukradli docela drahé auto. Nejradši by jsme to řešili garáží, ale v okolí žádné nejsou k dispozici.

Laugher 28.02.2017

Nejlepší je kamera

Jekyll 21.10.2015

Ahoj nemáte někdo náhodou ve svěm autě kameru na palubovce? Docela o tom uvažuju, člověk nikdy nevi co se mu podaři zachytit….

Lenka 16.09.2015

Minimální mzdu nemám, jen budu žádat o půjčku sama, potřebuji si na auto doplatit jen půlku. Jen mě zajímalo jestli mají vysoké nároky na poskytnutí půjčky, protože stránka mě zaujala a i recenze na tuto společnost

Adriana Lenka 19.09.2015

Pokud jsem v registru dlužníků, a vzala bych si nebankovní půjčku.Budu omezená nějakou maximální částkou kterou si můžu půjčit když jsem v tom registru?

Olča Adriana 22.09.2015

Adriano tady si půjčoval známej a v registru vím že je.A půjčku mu schválili takže by vám měli půjčit bez problému:)

Adriana Olča 24.09.2015

Požádala jsem o půjčku přes stránku pujcky1uvery.cz dnes čekám že by mi měli volat co a jak tak doufám že mi půjčku schválí.Děkuji za rady

Nina Adriana 10.10.2015

Nejsem si jistá, jestli je rozumné půjčovat si na auto peníze zrovna u nebankovní společnosti. Myslím, že je to pro lidi kteří již nemají zbytí a v bance jim nechtějí půjčit a opravdu to potřebují.Shodou okolností mám zkušenost se zde zmíněnou stránkou půjčky1úvěry.cz S manželem jsme na tom byli jeden měsíc bledě když musel zůstat z práce doma kvůli úrazu, pojistka se mu měla začít vyplácet až od následujícího měsíce a my byli rádi že jsme poplatili co bylo potřeba ale neměli jsme skoro co jíst. Je to smutné, ale protože známí a rodina se k nám obrátili zády, půjčili jsme si u této společnosti. Vyplnila jsem online žádost na sebe a max. do půl hodinky se mi ozvali že je půjčka schválena.Částku uvádět nebudu ale moc nám to tenkrát pomohlo,a kdyby se někdo ocitl ve stejné nebo podobné situaci tak jen doporučuji

Šimarová Nina 15.10.2015

pro Nina: Dobrý den, chtěli po vás nějaký poplatek předem za posouzení žádosti?

Nina Šimarová 17.10.2015

O žádném poplatku nevím, nechtěli po nás nic. I když se tomu možná těžko věří, tak u této společnosti jde opravdu o seriozní firmu. Perfektní přístup a domluva, poplatky za nějaké schválení nebo posouzení žádosti to tu vůbec není..

Šimarová Nina 24.10.2015

Mockrát děkuji, poslala jsem online žádost a byla mi dokonce už i schválena půjčka. Jinak přístup zatím fakt bezva, moc děkuji

Johana 13.09.2015

Nejlepší zabezpečení je domácí výroby, zloději nemají čas luštit, co si kdo vymyslel. Pokud je zabezpečení sériově vyráběno, znají je a tedy překonají. Na vyhledání auta se hodí v autě zabudovaný starý telefon. Kdysi fungovala služba lokátor, myslím, že by to šlo i dnes.

Marika Johana 28.09.2015

Mám auto od aaa už se zabezpečením, jsem s ním spokojená, ale stejně mi to nedá se nezeptat, co myslíte tou domácí výrobou?

Lenka 11.09.2015

Jak vysoký musí být příjem aby bylo možné na pujcky1uvery požádat o půjčku ženy?

Karolína Lenka 13.09.2015

U minimální mzdy bych se bála zamítnutí, ale poptej se u nich. Když jsem si kupovala auto u AAA, také jsem se ptala přímo tam a nechala si všechny ty jejich úvěry vypočítat, který bude nejvýhodnější.

Marika Karolína 28.09.2015

Také jsem to tak řešila. Líbilo se mi, že nabízejí vícero možností.

Linda 26.07.2015

Ahojky.chtěla bych si půjčit na auto 20 000, mám stavebko ale vybrat ho můžu až za měsíc a auto nutně potřebuji už teď.Takže mám jistotu že celou částku ihned následující měsíc vrátím.Otázkou je kde..musím mít auto do konce příštího týdne což je celkem problém pokud ho neseženu a na měsíc vám nikdo jen tak auto nepůjčí bohužel.. Našla jsem na internetu vcelku dobré reference na www.pujcky1uvery.cz, půjčoval si od nich někdo,máte snimi zkušenost?

Monika Linda 05.08.2015

Už jste někde sehnala půjčku? Já doporučuji www.pujcky1uvery.cz, mám snimi nejednu dobrou zkušenost a půjčují až do 50 000kč.

Linda Monika 15.08.2015

A vy jste si tam přímo osobně půjčovala peníze?

Monika Linda 25.08.2015

Dobrý den, ano.párkrát jsem nevycházela tak mi nezbývalo nic jiného než si někde půjčit a bylo mi blbé říkat si po známích nebo ještě hůř po rodině.Tak jsem si půjčila u této společnosti

tereza Monika 27.08.2015

Ahojky ... stačí tedy když vyplním tuto žádost www.pujcky1uvery.cz/index.php/nebankovni-pujcka a po té už jen čekám na schválení?

Monika tereza 30.08.2015

Ano přesně tak. Ale nemusíte se vůbec bát jedná se snimi hodně dobře, jsou rychlí a snaží se vám co nejdříve vyjít vstříc:)

janulkaa 28.05.2015

Tý jo od sherlog.cz máme taky vyhledávač. Plus jsem dostala pro pohodlnější jízdu mobileye.

semuska 27.05.2015

V tom máš asi pravdu.

Ivca 26.05.2015

Nebude to blbost, mají tam i auta co už našli. Podle mě nemají v zájmu někomu kecat. Přece jenom nepodložené věci nedělají moc dobré jméno.

Ivca 23.05.2015

To je častý, že nejsou garáže k dispozici. Já bych radila monitoring od sherlog.cz. Auto ti v případě zmizení vystopují a vrátí.

semuska Ivca 25.05.2015

O sherlog jsem někde už slyšela, to není nějaká levná blbost ten monitoring co jsem se dívala na jejich stránky ne?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat