Diskuse na téma Nábytek do ložnice

16. 06. 2021 | Hypotéka

Pěkný den, pomalu ale jistě si vybavujeme domeček a vzhledem k tomu, že jsem ráda, že jsme se s manželem zbavili veškerého ikea nábytku, který jsme sice měli několik let, ale už to prostě není ono a docela mě oslovil nábytek z masivu. Nejde mi až tak o cenu, jako o kvalitu a celkové zpracování. Takže můj dotaz zní, zda víte o nějaké firmě, která se tímto zabývá a byla by nám schopna udělat nábytek do ložnice dle požadavků popřípadě pokud mají i své návrhy, tak bych se nebránila.

anastaziaa 31.03.2022

Skvělá je česká firma Nábytek Mikulík máme s nima moc dobrou zkušenost a mají partnerský prodejny po celý republice.

Renata anastaziaa 21.04.2022

A máte od nich celou ložnici?

anastaziaa anastaziaa 26.04.2022

Jojo včetně skříně. Máme od nich i kuchyň

Renata anastaziaa 28.04.2022

Paráda, moc díky

Mahulena 11.01.2022

Já tady v tomhle obchodě nakupuji jak elektro tak už i nábytek.Za mě je to super obchod.

Andrejka 30.11.2021

To já teď momentálně řeším elektro, protože toho potřebuju koupit víc a nevím jestli vzít všechno přes okay ? Nemáte tady s tím eshopem zkušenost ?

Terka Andrejka 06.12.2021

Zkušenost tady s tím eshopem mám a byla jsem velmi spokojená.

Andrejka Andrejka 27.12.2021

Jak dlouho jim trvalo než věc expedovali ?

Milena Andrejka 04.01.2022

Tady s tím eshopem zkušenost nemám, ale odkud jsem pořizovala většinu spotřebičů tak je tady ten eshop https://www.orava.eu/cz/cs/

Markéta 23.10.2021

Komplet ložnici máme Mikulíka. Doporučuju kouknout na jejich nabídku www.nabytek-mikulik.cz

Mirka Markéta 25.10.2021

S jakým dřevem pracují ?

Karolína 05.09.2021

Tím, že jsme si od nich nechali dělat ložnici, tak jsme si k ní automaticky vzali matraci, která nám byla doporučena. Dostali jsme dle požadavků doporučení tady na tu a odhadli to naprosto perfektně www.jelinek.eu/eshop/matrace/ortopedicke-lamelove-matrace/p/matrace-sara-komfort

Simona Karolína 29.09.2021

Taky chceme novou matraci, ale vůbec teda nevím jakou mám vzít tvrdost a jak si poskládat, aby nám vyhovovala a byla lepší než tu co máme.

Karolína Karolína 06.10.2021

Když jim zavoláš na tu jejich info linku, tak ti poradí :) sestra taky nevěděla jakou matraci má vzít, tak si tam radši zavolala :)

Simona Karolína 07.10.2021

Fakt ? Tak toho určitě využiju, protože bych za ty peníze nerada koupila něco, co mi prostě vyhovovat nebude.

Simona 04.09.2021

Nemáte od Jelínka i matrace, že by jste mi poradily s výběrem ?

Barča 06.08.2021

Mohla bych vědět jak se pohybují cenově ? Nebo dělají i cenové kalkulace ?

Majki636 Barča 02.09.2021

Cena se odvíjí od toho, jaký nábytek si vybereš, nejde takhle plácnout cenu, ale předběžnou kalkulaci ti udělají. Máme ve výrobě ložnici a když jsme to celé dávali dohromady, tak nám řekli na jakou částku všechno přijde :)

Majki636 28.07.2021

Návrhy mají opravdu úžasné ! Jsem ráda, že jsem se ozvala, protože tady tu firmu vůbec neznám a bůh ví jestli bych na ni vůbec narazila. V pátek se jedeme podívat do Brna na jejich prodejnu, kde budu zjišťovat víc informací a domlouvat se dále.

Renata 07.07.2021

Nechám ti tady Majko přímo odkaz na to, co nabízejí www.jelinek.eu/nabytek-z-masivu. Máme od tét firmy ložnici, s tím, že jsme si vybrali návrh Mia, kde proběhly ještě nějaké menší úpravy, aby to bylo přesně podle našich představ, s čímž teda neměli vůbec žádný problém a po doladění všech detailů nám vypracovali 3D návrh.

Karolína 05.07.2021

Jestli si projížděla internet, tak ti to určitě našlo firmu Jelínek. Nechávali jsme si od nich v loňském roce dělat obývací stěnu a letos je v plánu i ložnice. Návrh nám zpracovali přesně podle našich požadavků a celkově s takovým přístupem a ochotou personálu jsem se ještě nesetkala. Byli jsme na showroomu v Brně, kde nám podali spoustu informací a domlouvali se s námi na podrobnostech.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat